2015-04-Kwiecien

2015-04-kwiecien

Warto odświeżyć pamięć : )

RADIO CHRYSTUSA KRÓLA
 Jeśli chcesz słuchać RADIA-SZUKAM-
SŁUCHAJ - CLICK

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
___________________________________________________

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/szef_paypala_chce_by_czipy,p332732891
Szef Paypala chce by czipy wszczepiane do mózgu zastąpiły hasła.

https://www.youtube.com/watch?v=pJ2UeDCQ5dc
 

Zobacz jak prof. Nowak znokautował Hartmana

___________________________________________________


Przekazuję bardzo ważne pismo K-s Teda Sokalskiego z poufnymi wynikami sondażowymi wraz z opracowanym dokumentem o bogactwach Polski do szybkiego rozpowszechniania ( http://piensdei.pl/zatajone-przed-polakami-bogactwa-polski-czyli-najwieksze-oszustwo-prl-bis-tzw-iii-rp/ ).

Roman

___________________________________________________

  JAK DOTYCHCZAS WIDZIMY POLSKA MA TYLKO PRZYJACIÓŁ W NIEBIE BO NAWET OSOBY DUCHOWNE - REDEMPTORYŚCI I PAULINI ORAZ WIĘKSZOŚĆ EPISKOPATU W POLSCE SĄ WROGAMI NARODU POLSKIEGO, POCZĄWSZY OD KARD. HLONDA - ZDRAJCY PANA BOGA I POLAKÓW. mk.
Witam serdecznie, Króluj nam Chryste

Wygląda na to, że kandydatura Grzegorza Brauna cieszy się szczególnym zainteresowaniem Nieba. Poniżej tekst orędzia z Chicago.

W orędziach przekazywanych w Chicago Jezus Chrystus Król powiedział, że czas PiS-u bezpowrotnie minął. Obecnie jest to partia takiej samej zdrady, jak PO czy inne zasiadające w dzisiejszym Sejmie. Zresztą starczy popatrzeć na twarz Andrzeja Dudy. Ten człowiek wie, że jest oszustem i wcale nie jest z tym do końca szczęśliwy. Chce jednak bardzo wygrać nie bacząc na to, że przy okazji zabija własne sumienie. Jest on świetnie przygotowany do kampanii PR-owo ale  doskonale wie, że oszukuje Polaków. Oczywiście wie to i Ojciec Rydzyk, który zapatrzył się we własne geszefty, wbrew Bogu, Prawdzie i nieszczęsnemu narodowi polskiemu. Pan Jezus aktualnie bardzo surowo upomina Ojca Dyrektora, podobnie jak i zakon Ojców Paulinów. „Redemptoryści i Paulini nie zdołają nigdy zmyć swojej winy… O pyszny i głupi narodzie polski!”– Ostrzega Zbawiciel i w przyszłości Sędzia na życie wieczne.

„Grzegorz Braun to kandydat Mojego Ojca. On jeden mówi pełną prawdę. Będzie sprawiedliwie rządził człowiekiem. Jeśli zostanie wybrany dokona dzieła przemiany państwa antypolskiego w Polsce w państwo polskie. Wywyższy Mnie na Króla.

To ostatnia szansa dana Polakom, bowiem Mój Ojciec powiedział: Dość! Kładę kres antypolskiemu państwu w Polsce! Albo Grzegorz Braun, albo państwu temu położą kres najeźdźcze armie. Zostanie starte na proch i pył, bowiem Mój Ojciec powiedział już tym niewyobrażalnym oszustwom i zbrodniom w Polsce – Dość!

Grzegorz Braun albo III wojna światowa rozpoczęta!”

Mówi po przez dusze mistyczne Pan Jezus.

​    ​źródło:eprudnik.pl     
Króluj nam Chryste     
Andrzej

___________________________________________________

​POLACY MAJĄ JUŻ DOŚĆ NIEWOLI NIEMIECKIEJ, ROSYJSKIEJ I ŻYDOWSKIEJ. POLSKA NALEŻY TYLKO DO POLAKÓW !!!​

___________________________________________________

TYLKO GRZEGORZ BRAUN ZAPROSI DO RZĄDZENIA PANA JEZUSA, KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ŚWIECIE.​


TO JEST BARDZO PRZYKRE, ŻE KSIĘŻA REDEMPTORYŚCI PROMUJĄ I WYNOSZĄ NA STANOWISKO PREZYDENTA POLSKI OSOBĘ SŁUŻĄCĄ DIASPORZE ŻYDOWSKIEJ A NIE NARODOWI POLSKIEMU. JAK TEN KS. DYREKTOR RYDZYK NIE BOI SIĘ PANA BOGA, KTÓREMU NIE JEST POSŁUSZNY I NARZUCA NARODOWI POLSKIEMU SWOJĄ WOLĘ NIEZGODNĄ Z BOŻĄ WOLĄ. WOBEC CAŁEGO ŚWIATA PRAGNIE RZĄDÓW ŻYDOWSKICH W POLSCE, KTÓRZY MÓWILI: "WASZE ULICE - NASZE KAMIENICE". A MOŻE ON TEŻ JEST NARODOWOŚCI ŻYDOWSKIEJ?


DUDA dla
​ż​ydów       http://gloria.tv/media/f6qs9nRnch2

Grzegorz Braun wygrywa z Agorą. Będą przeprosiny w WyborczejTemat: "Wyborcza" przegrywa z Braunem. Agora S.A. będzie musiała przeprosić reżysera - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny. Opinie i komentarze w dobrym stylu

http://www.pch24.pl/wyborcza-przegrywa-z-braunem--agora-s-a--bedzie-musiala-
przeprosic-rezysera,35415,i.html


Grzegorz Braun ostro o demokracji! - PCh24.pl - prawa strona internetu. Portal informacyjny.Ten jakże mądry człowiek wyjaśnia nam znaczenie słów, którymi nas okłamywali rządzący komuniści i nasi wrogowie - wmawiali nam, żę czarne to białe i odwrotnie.​ Pod przykrywkę "demokracji" połączyli dobro i zło.

http://www.pch24.pl/grzegorz-braun-ostro-o-demokracji-,31265,i.html


DLACZEGO REDEMPTORYŚCI SĄ FAŁSZYWI, JEDNOSTRONNI I WŁADCZY? DLACZEGO NARZUCAJĄ WSZYSTKIM POLAKOM SWOJĄ WOLĘ?
W Chicago na spotkaniu  zorganizowanym przez "Radio Maryja" był dyrektor tego radia ks. Rydzyk.  Ludzie pytali go dlaczego promuje tylko Andrzeja Dudę i nie jest sprawiedliwy jaki powinien być każdy kapłan. Gdy zapytała go kobieta dlaczego nie mówi także o Grzegorzu Braunie w odpowiedzi usłyszala: "Nie ma szans, nie ma żadnych szans". Jest to przykre, że dyrektor - ksiądz Rydzyk stawia się w miejsce właściciela Polski, czy nawet Pana Boga  i już decyduje za naród. To jest niewiarygodne, że radio katolickie promuje znowu Żydów, którzy odrzucili Pana Jezusa i zabili Go. My Polacy mamy już dość niewoli niemieckiej, rosyjsiej i żydowskiej. 
Polskę stać na normalnego i wiarygodnego patriotę - nie podszywającego się pod Polaka. 

 
Kochani, proszę wysłuchajcie te kilkanaście minut, jest to bardzo mądry człowiek a przedewszystkim wielki Patriota. Jego popularność rosnie.
 

  DO KSIĘŻY REDEMPTORYSTÓW.
Niestety oni nie są żadnymi ojcami, bo ojciec rozmawia ze swoimi dziećmi a redeptoryści narzucają nam swoją wolę niepochodząco od Pana Boga.


​ OJ NIEŁADNIE DYREKTORZE  "RADIA MARYJA", ŻE KŁAMIESZ I OSZUKUJESZ NARÓD POLSKI, KTÓRY CI ZAUFAL JAK I WSZYSTKIM KSIĘŻOM I KAPŁANOM​.  PAN JEZUS POWIEDZIAŁ - JA JESTEM PRADĄ I WY TACY BĄDŹCIE. WIEMY OD DAWNA, ŻE BISKUPI W WIĘKSZOŚCI POWIEDZIELI PANU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI KRÓLOWI - NIE BĘDZIEMY CI SŁUŻYĆ I NIE WSPOMINAJĄ NAWET, ŻE BÓG OJCIEC UPOMINA SIĘ O SWOJE ŚWIĘTO W PIERWSZĄ NIEDZIELĘ KAŻDEGO MIESIĄCA. DUCHOWI ŚWIĘTEMU TEŻ NIE POŚWIĘCACIE ŻADNEJ UWAGI. UMIECIE TYLKO PROSIĆ A PANU JEZUSOWI  TYLKO JAKO ZBAWICIELOWI DZIĘKOWAĆ. A PRZECIEŻ JEZUS CHRYSTUS PO ŚMIERCI ZMARTWYCHSTAŁ JAKO KRÓL BO SŁUGĄ BYŁ GDY ŻYŁ NA ZIEMI, A WY DALEJ PANOSZYCIE SIĘ NA JEGO ZIEMI I PYSZNICIE SIĘ, I NARZUCACIE NARODOWI POLSKIEMU SWOJĄ WOLĘ. CZY KTOŚ PRZEPROSIŁ ŚW. FAUSTYNĘ ZA TO, ŻE TEN KOŚCIÓŁ KATOLICKI ZABRONIŁ PRZEZ 50 LAT CZYTAĆ JEJ KSIĄŻKI O MIŁOSIERDZIU BOŻYM? GDYBY KAPŁANI - KSIĘŻA CHCIELI BYĆ BOŻYMI KAPLANAMI TO ZROZUMIELIBY, ŻE SAMO SŁOWO - "MIŁOSIERDZIE" ZNACZY WIELE, WY ZABRONILIŚCIE TEGO MIŁOSIERDZIA GŁOSIĆ. MÓWIĘ - WY, BO JESTEŚCIE OD PONAD 2000 LAT NA ZIEMI I NIE ROZUMIECIE SŁÓW BOŻYCH CHOCIAŻ SIĘ CIĄGLE UCZYCIE. mk.
CZY ROZWAŻALIŚCIE, JAK SPOJRZYCIE PANU JEZUSOWI KRÓLOWI W OCZY W CZASIE ŚMIERCI? A POWINNIŚCIE.
​                                  
 ​
CO UKRYWA ANDRZEJ DUDA?
​      a księża redemptoryści mu w tym ukywaniu jego tajemnic pomagają.    

 
       
 
Duda nas wydudał i dalej chce dudać.
I.  BANDEROWIEC CHCE ZOSTAĆ PREZYDENTEM POLSKI
​.​
  
"Dziadek kandydata Andrzeja Dudy to " bohaterski " oficer UPA Mychajło Duda. (21.11.1921-7.07.1950). 
Sylwetka Mychajło Dudy. ps. „Hromenko” zdumiewa:
 
– członek OUN od 1937;
– w 1939 skierowany na szkolenie dywersyjne do Niemiec, gdzie w 1941 wstąpił do batalionu Roland;
– w UPA od 1943, najpierw jako instruktor w szkole podoficerskiej;
– od czerwca 1944 organizator UPA na Pogórzu Przemyskim i w Bieszczadach;
– od sierpnia 1945 Mychajło D. dowodzi sotnią „Udarnyky 3” należącą do 2 kurenia „Udarnyky”;
– 14.06-10.09.1947 sotnia Mychajło D. przebiła się z Polski przez Czechosłowację i Austrię do amerykańskiej strefy okupacyjnej w Niemczech;
– w latach 1948-1949 członek Misji UPA;
– 31.05.1950 dowódca 4-osobowej grupy zrzuconej na spadochronach na terytorium USRR;
– kawaler nadanego pośmiertnie Złotego Krzyża Zasługi Bojowej I klasy;
– według znawcy spraw ukraińskich prof. Grzegorza Motyki Mychajło Duda „był uważany za jednego z najzdolniejszych dowódców UPA”.
No i dlaczego kandydat dr Andrzej Duda. w swoim oficjalnym życiorysie chlubi się polskojęzycznym teściem, a zrezygnował z przedstawienia znacznych zasług rodziców biologicznych ? Oboje profesorowie: tata w Senacie AGH, mama dziekan AGH.
Co się kampanii prezydenckiej przytrafiło na starcie, że tak mocne atuty nie zostały ujawnione ?"
Skoro dziadek był zbrodniarzem i nienawidził nas Polaków, to czy mógł wychować ojca pana kandydata w duchu patriotyzmu i miłości do Polski? Nie, na pewno ojcu wpajał do nas nienawiść.

II. Pan Duda w swoim życiorysie zataił przynależność do UW, lukratywnej partii żydowskiej w Polsce, która przekształciła się w PO a Andrzej Duda znalazł gniazdo w PIS. Odnalezione zostały podpisy Dudy na listach obecności zebrań  i pokwitowania składek na UW. Za to oszustwo Polaków Andrzej Duda winien być skazany na  wyrok powieszenia podczas publicznej egzekucji przed Sejmem w W-wie.  Powiadom o tym znajomych i Radio Maryja, które promuje tego banderowca i cały żydo-masoński PIS. Andrzej Duda,  dnia 24 stycznia 2014r. (głosowanie nr. 15, posiedzenie 24) dopuścił się zdrady narodowej (podobnie jak cały PIS), głosując przeciwko interesom Polski i Narodowi  Polskiemu  za nałożeniem na polskiego podatnika kosztów wypłaty emerytur dla 55 tyś. żydów, których rodziny rzekomo zostały poszkodowane w wyniku II- wojny światowej. Czy pan Duda nie wie, że na Polskę w czasie II-wojny światowej napadli Niemcy i żydzi niemieccy, zrównali Polskę z ziemią i wymordowali ponad 6 mil. Polaków?  Zadaniem posła Dudy było dopominanie się o odszkodowania dla Polaków od Niemiec i od żydów a nie odwrotnie. Za tę zdradę Andrzej Duda winien gnić w więzieniu w torturach lub być publicznie powieszony, majątek zlikwidowany a rodzina rozstrzelana lub odesłana pod opiekę braci banderowców na Ukrainę.
Jak głosowali posłowie PIS i inni w sprawie odszkodowań za holocaust

A. Duda ukrywa, że w styczniu 2014r brał udział w posiedzeniu Parlamentu Izraelskiego w okupowanej Polsce, gdzie
m.in. siedząc z braćmi bił im brawo. Zapytany w Londynie o tą hańbę, Duda powiedział, że reprezentował Polaków i uciekł.
W parlamencie UE, pełniąc rolę Polaka, A.Duda głosował  przeciw wolnej Palestynie i za tą zdradę Polaków powinien być powieszony.
​----------------------------------------​

 Jeżeli jesteś Polakiem to masz obowiązek zrobić 1000 -ksero i rozprowadzić wsród Polaków by wiedzieli kim jest Duda, kandydat na prezydenta Polski. 
   Komitet Narodowy Rdzennych Polaków      Rób odbitki i rozdawaj
​---------------------------------------​


W dniu 27 kwietnia 2015 22:28 użytkownik Margaret .McGrath napisał:

Date: 2015-04-27 15:26 GMT-05:00
Subject: Duda namaszczony

2 kwietnia w Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę:
Uchwała nr.4 Instytutu Żydowskiego w Warszawie z dnia 2 kwietnia

[12.04.2015] 17:50
Duda na prezydenta
Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata
na Prezydenta RP [] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są
bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako
Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom
mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju
we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego,
gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji
żydowskiej. [] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i
dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych
wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by
wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami

​     ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-
          BÓG OJCIEC WYBRAŁ SAM GRZEGORZA BRAUNA NA PREZYDENTA POLSKI.
              Żydzi wybrali Andrzeja Dudę nie pytając Pana Boga, czy tak można.
 PAN BÓG POWIEDZIAŁ: JEŻELI GRZEGORZ BRAUN NIE BĘDZIE PREZYDENTEM POLSKI TO OPUŚCI NASZĄ OJCZYZNĘ I POZOSTAWI NAS NA PASTWĘ WROGÓW ODWIECZNYCH I ZNOWU BĘDZIEMY W NIEWOLU AZ PAN BÓG POWIE STOP I ZAKOŃCZY ZIEMIA SWOJE ISTNIENIE PRZEZ PYSZNYCH LUDZI. W TEJ KATASTROFIE BĘDĄ POMAGALI KSIĘŻA REDEMPTORYŚCI, PAULINI I WSZYSCY CI, KTÓRZY NIE CHCĄ, ABY PAN BÓG PANOWAL NA NASZEJ ZIEMI, NA JEGO ZIEMI. GRZEGORZ BRAUN POWIEDZIAŁ, ŻE PRZEDE WSZYSTKIM RĄDZIŁBY POLSKĄ JEJ WŁAŚCICIEL - PAN JEZUS, KTÓRY PRZEMIENI SERCA NA MIŁOSIERNE I NA ZIEMI ZAPANUJE POKÓJ, MIŁOŚC I SZACUNEK DO WSZYSTKIEGO. JEST TO PRZYKRE, ŻE DO ZNISZCZENIA ZIEMI PRZYCZYNIAJĄ SIĘ PANA BOGA KAPŁANI, TAK JAK KARDYNAŁ HLOND PRZYCZYNIŁ SIĘ DO ROZPĘTANIA II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEPOSŁUSZEŃSTWO PANU BOGU. WTEDY TEŻ PAN BÓG OPUŚCIŁ POLSKĘ A DO TEJ PORY WSZYSCY LAMENTUJĄ PO SKUTKACH TEJ WOJNY. PAN BÓG I TAK JEST BARDZO CIERPLIWY, GDYŻ CIĄGLE PATRZY, JAK JEGO STWORZENIE MU GROZI. TO ILE MOŻNA PROSIĆ SWOJE STWORZENIE, ABY POSŁUCHAŁO SWEGO STWÓRCĘ - BOGA STWORZYCIELA WSZECHŚWIATA?
 PRZEZ PYCHĘ I ZACHŁANNOŚĆ NIEPOSŁUSZNYCH PANU BOGU LUDZI STRACI CAŁY ŚWIAT I ŻYDZI TEŻ STRACĄ.
​ mk​
ILM --- GRZEGORZ BRAUN W TVP1 "POLITYKA PRZY KAWIE" Z 27 KWIETNIA ZOSTAŁ USUNIĘTY Z YOUTUB. OTO LINK GDZIE MOŻNA GO OGLĄDAĆ:


http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/polityka-przy-kawie/wideo/27042015-0810/19558158


CHRISTUS VINCIT, CHRISTUS REGNAT, CHRISTUS IMPERAT


___________________________________________________


Zagorzali zwolennicy głosowania na A. D. i nazywajacy mnie Jerzego Poleszczuka  zdrajcą, głupim i innymi epitetami, ponieważ odważyłem się mieć inne zdanie i propagować   GRZEGORZA BRAUNA jako jedynego Bożego kandydata o zdrowych moralnie katolickich poglądach, (zwłaszcza po spotkaniu w Gdyni 17.04 i osobistej z Nim rozmowie ) na prezydenta RP.

 

WASZ DUDA-OBŁUDA FARBOWANY KATOLIK - JUŻ ZMIENIA POGLĄDY!

I wychodzi szydło z worka!

 

Najnowszy wywiad z A. DUDĄ  (27. 04. 2015)….

Andrzej Duda zmienia stanowisko ws. związków partnerskich i in vitro? "Pod pewnymi warunkami"

Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda zmienia stanowisko w sprawie in vitro. Nie chce już karać więzieniem za takie zabiegi. W rozmowie z Wirtualną Polską mówi, że prywatnie jest przeciwko in vitro, ale jako prezydent POPARŁ BY JE. Nie mówi "NIE" związkom partnerskim. Polityk chce obniżyć wiek emerytalny, ale nie ma sprecyzowanego pomysłu na reformę systemu ubezpieczeń społecznych.itd.. itp...

 

WP / Andrzej Hulimka

 

W myśl nauczania kościoła katolickiego katolik NIEmoże głosować na polityków akceptujących czy to aborcję, .... (bądź inne dewiacje i zboczenia)

    

Moi drodzy wyborcy, prawdziwi katolicy, chrześcijanie ludzie sumienia, w świetle powyższego faktu, żeby być w zgodzie ze swoim sumieniem i nie popełnić grzechu cudzego informuję niezoriętowanych i być może nieświadomych, że dobrowolne głosowanie na takiego człowieka, osobę o takich NIE katolickich poglądach - jest grzechem!

   Oczywiście - również oddanie głosu na Komorowskiego, Ogórek, Palikota, bądź innych bezbożników jest złem!

 

Popieranie wrogów Pana Boga, Wiary i Kościoła, oraz zwolenników wszelkich dewiacji i zboczeń jest obrzydliwe, jest wystąpieniem przeciwko Panu Bogu i Jego obrazą!

 

Jest jeden Boży kandydat, prawdziwy Polak, katolik i patriota GRZEGORZ BRAUN na którego  prawdziwy katolik i Polak powinien głosować!

 

A wszelkie argumenty, że on i tak  nie wygra, że to strata głosów, itp…są to sztuczki szatańskie.

       Róbmy co do nas należy - a należy  głosować zgodnie ze swoim sumieniem i na ludzi sumienia, którzy na pierwszym miejscu stawiają Pana Boga, bo wówczas wszystko inne też będzie na swoim miejscu i będzie dobre.

Po prostu - nie bądźmy zarozumiali i mądrzejsi od Boga - róbmy  i wypełniajmy swoje obowiązki - efekty zostawmy Panu Bogu!-                   Jerzy Poleszczuk

 

GRZEGORZ BRAUN PRZEDSTAWIAŁ SWÓJ PROGRAM

Reżyser, Polak z krwi i kości oraz katolik - tak mówią o kandydacie na urząd prezydenta RP Grzegorzu Braunie jego sympatycy. W środę, Braun spotkał się z wyborcami w Lublinie i Zamościu przedstawiał swoje poglądy.

        Grzegorz Braun w swoim wystąpieniu stwierdził, że obecny rząd nie jest rządem polskim, a swój program wyborczy chce oprzeć na trzech hasłach - wiara, rodzina, własność.
       

Grzegorz Braun – najważniejsze punkty programu wyborczego

Wielu polskich katolików, patriotów, antykomunistów, wolnościowców, i narodowców, widzi w Grzegorzu Braunie dobrego kandydata na prezydenta.

         Powodem tego powszechnego odczucia jest to, że zdaniem jego sympatyków poglądy głoszone przez Grzegorza Brauna łączą wszystko to co jest ważne dla Polaków – katolicyzm, konserwatyzm, patriotyzm, antykomunizm, antysocjalizm i realizm polityczny, który reprezentował przed II wojna światową ruch narodowy.

       Warto zwrócić uwagę na fakt, że program Grzegorza Brauna i sama okoliczność jego kandydowania na prezydenta RP objęta jest całkowitym embargiem informacyjnym. Media mętnego nurtu całkowicie pomijają podawanie jakichkolwiek informacji dotyczących Grzegorza Brauna.

PONIŻEJ Z KONIECZNOŚCI SKRÓTOWO PRZEDSTAWIONY PROGRAM WYBORCZY

GRZEGORZA BRAUNA.

 - Mój program pozytywny streszcza się w paru słowach, pierwsze trzy które przychodzą na myśl to wiara, rodzina, własność – rozpoczął Grzegorz Braun.

       Podkreślił, że najlepiej, aby była to wiara katolicka, która jest generatorem naszej cywilizacji i punktem oparcia.

– Bez Kościoła Katolickiego nie mamy busoli, nie mamy orientacji. My nie potrzebujemy uczyć się map na pamięć, my potrzebujemy busoli – mówił.

   

 Czy program wyborczy skupi się właśnie wokół stworzonego przez Pana hasła „Kościół, szkoła, strzelnica”?

Owszem, to są trzy najważniejsze budynki użyteczności publicznej i zarazem trzy kluczowe sfery życia narodowego: Kościół, w którym kultywuje się Tradycję, a nie dokonuje modernistycznych wynalazków; szkoła, która służy nauce i wychowaniu, a nie dezinformacji i deprawacji; strzelnica, gdzie ćwiczy się sztukę koncentracji i celnego strzelania, bo przecież Polska potrzebuje odpowiedzialnych fachowców różnych dziedzin, nie tylko gawędziarzy. No i jeszcze: mennica – bo bez polskich pieniędzy w polskiej kieszeni nic z tego nie będzie.

         Polakom przywrócić trzeba wolność i zapewnić bezpieczeństwo we wszystkich ww. dziedzinachze szczególnym uwzględnieniem wolności gospodarczej. Nie może być jednak o tym mowy, jeśli nie upomnimy się o zniesienie koncesjonowania przedsiębiorczości i reglamentacji, które obowiązują w Post-PRL w najrozmaitszych dziedzinach – od prawa do posiadania broni poczynając.

      Kluczowym kryterium oceny skuteczności i prawowitości każdego państwa jest jego stosunek do Wiary, rodziny i własności. Łatwo zauważyć, że na wszystkich tych odcinkach aktualne władze warszawskie (których nie nazywam polskimi) nie tylko nie zapewniają bezpieczeństwa i wolności – ale są wręcz agresorem.

     Wiara katolicka jest do czasu tolerowanaale nie ustają zakusy, by Kościół dezintegrować i zmarginalizować. Kler katolicki jest ulubionym obiektem już nie tylko napaści werbalnych, niekończącej się nagonki propagandowej – ale też i fizycznych, bandyckich napaści. Proszę przejrzeć doniesienia agencyjne: nie ma miesiąca bez zbezczeszczenia, czy podpalenia jakiejś świątyni. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: Kościół nie jest dziś w Polsce bezpieczny – w sensie dosłownym, materialnym, a nawet i biologicznym. To trzeba radykalnie zmienić.

      Władza rodzicielska jest nieustannie kwestionowana. Państwowe szkolnictwo i inne resorty oficjalnie szerzą wśród dzieci i młodzieży dezinformację (exemplum: dogmat globalnego ocieplenia, czy dominacja narracji rewolucyjnej w nauczaniu historii) i demoralizację (exemplum: ideologia gender, pigułki wczesnoporonne dla nieletnich etc.). To się musi skończyć

         Czy należy zakazać wszelkich form aborcji?

Tak jest. Jako autor filmów „Nie o Mary Wagner” i „Nie jestem królikiem doświadczalnym” zdążyłem się już na własny użytek doktoryzować z tego tematu – i dlatego żadnego alibi, ani furtki prawnej dla tolerowania działalności i propagandy przemysłu aborcyjnego w Polsce, ani zresztą nigdzie indziej nie znajduję.

        Czy procedury in vitro powinny być zabronione, legalne, czy legalne i finansowane przez państwo?

Jako autor filmu „Eugenika – w imię postępu” – jak wyżej – nie mogę nie rozumieć, że propaganda i przemysł in vitro, to nic innego, jak próba wprowadzenia legalizacji aborcji tylnymi drzwiami. Bowiem jeśli selekcja zarodków na szkle laboratoryjnym jest prawnie akceptowana – to przeciwstawianie się aborcji eugenicznej traci logiczne podstawy. Dlatego: moje stanowcze „nie” w tej sprawie. Nota bene: szczególnie ohydne jest angażowanie w ten proceder ogółu podatników jako przymusowych fundatorów – w celu stworzenia państwowego popytu na ten rodzaj usług, nota bene serwowanych jakże często przez osoby o zawodowych kwalifikacjach zootechników. O kwalifikacjach moralnych nie wspominając.

        Czy należy odebrać przywileje emerytalne wszystkim byłym pracownikom aparatu represji, władzy i propagandy reżimu   

        komunistycznego?

Tak jest. Członkowie przestępczych organizacji, aparatu sowieckiej władzy i propagandy w Polsce: funkcjonariusze KPP, PPR i PZPR, kadra oficerska LWP, funkcjonariusze bezpieki wojskowej oraz UB/SB, funkcyjni redaktorzy i producenci prasy, radia i telewizji w PRL

– ONI wszyscy nie powinni w spokoju konsumować owoców swego zaprzaństwa i zdrady, a ich rodziny nie powinny cieszyć się większym komfortem życia codziennego, niż rodziny ich ofiar. Nie chodzi tu więc o żadną zbiorową odpowiedzialność – ale właśnie od odpowiedzialność indywidualną, za decyzje o podjęciu pracy w zbrodniczych, okupacyjnych, kolaboranckich organizacjach. Takie decyzje, jakie podejmowali jako dorośli ludzie np. teściowie urzędującego prezydenta.

       Jak powinno wyglądać rozliczenie się z dziedzictwem reżimu komunistycznego?

Nie ma powodu, by silić się na oryginalność – po prostu: „Norymberga” dla komunistów. Ustawa dekomunizacyjna – wprowadzająca choćby paroletni zakaz pełnienia urzędów publicznych, jak w Czechach.

       Czy Polska powinna pozostać członkiem Unii Europejskiej? Czy bilans polskiej obecności w UE jest korzystny dla Polski?

       Czy fundusze europejskie zmodernizowały Polskę czy zostały zmarnowane na propagandę, niepotrzebne inwestycje

       i zadłużanie Polski?

Bilans akcesji do Eurokołchozu jest dla Polski miażdżąco negatywny.A do tego bilansu wchodzi wszak również totalne skorumpowanie polskiej administracji przez system dopłat – za cenę, owszem, rosnącego zadłużenia. Jedyny akcent optymistyczny to fakt, że łebscy Polacy potrafili i tę okazję nieźle wykorzystać – jak nabierali Niemca za okupacji, jak potrafili kombinować za komuny, tak i teraz nieźle kombinują, czym poprawiają kondycję wielu polskich rodzin.
      Jako land Eurokołchozu Polska zmierza do żałosnej konkluzji swej misji dziejowej. Czym prędzej szukać należy dróg ucieczki – co nie jest zadaniem łatwym, zważywszy obowiązywanie w UE „neo doktryny Breżniewa”. Ale liczy się wola polityczna – a ta w wypadku głowy państwa nigdy więcej nie powinna dopuścić do sygnowania dokumentów w rodzaju tzw. traktatu lizbońskiego podpisanego przez Lecha Kaczyńskiego

      Jak powinno się oceniać PiS, decyzje Lecha Kaczyńskiego o sfinansowaniu przez polskich podatników Muzeum Historii

      Żydów Polskich, podpisanie przez prezydenta Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego, popieranie przez PiS integracji z Unią

      Europejską?

Negatywnie. O Muzeum Historii Żydów Polskich wypowiadałem się już szereg razy w tonie jednoznacznie krytycznym – nazywając je wprost quasi-eksterytorialnym ośrodkiem antypolskiej propagandy. Wskazywałem na skandal, jakim jest finansowanie go przez warszawskie władze miejskie i państwowe – przy jednoczesnym braku jakiegokolwiek wpływu na politykę programową i kadrową MHŻP. Pisałem o tym także na łamach „Uważam Rze-Historia” i „Opcji na Prawo” – odsyłam do lektury. Głowa państwa powinna przejawić w tej sprawie oczekiwanie pilnego naprawienia ewidentnych błędów, niedostatków faktograficznych i niespójności metodologicznych, na jakich oparty jest program muzeum „Polin” – na początek wyegzekwować trzeba tam po prostu zgodność z faktami i równoprawne traktowanie Żydów i Polaków w prezentowanej tam narracji historycznej  Że nie ma usprawiedliwienia dla sygnowania przez głowę państwa jakichkolwiek aktów uszczuplających suwerenność państwową Polaków – o tym też już wspominałem nie raz.

       Jakie inne kwestie są dla Polski i Polaków ważne?

Dbać o bezpieczeństwo Wiary katolickiej, jako generatora cywilizacji; o bezpieczeństwo rodziny – jako podstawy życia narodu;o prawo własności – jako rękojmię nie tylko wolności gospodarczej, ale wszelkiej wolności w ogóle, także politycznej. Nie dopuścić do dalszego uszczuplenia suwerenności państwa, majętności i wolności Polaków. Głowa państwa własnym przykładem powinna dawać przede wszystkim gwarancję, że tych wartości będzie najwytrwalej bronić, a żadnym zakusom, ani zamachom na nie, swojej kontrasygnaty nie da

        Podczas spotkania Braun kilka razy podkreślił swój negatywny stosunek do demokracji. – Dla mnie demokracja to taka świecka obrzędowość, kult, traktowana jak religia. Nie jestem demokratą, jestem monarchistą – mówił. Podkreślił, że nie chce brać udziału w typowych politycznych zagrywkach kampanijnych. – Demokraci mierzą, sprawdzają sobie kiedy zacząć rozklejać billboardy, nie za wcześnie – bo się opatrzą, nie za późno – bo nie osiągną szczytu formy na wybory, natomiast mi nie chodzi o huśtanie państwa nastrojami – powiedział.

       Grzegorz Braun zwrócił uwagę na to, że władza nakłania siłą do niekorzystnego inwestowania naszych pieniędzy między innymi poprzez obowiązkowe ubezpieczenia w ZUS. – Państwo działa przeciwko własności Polaków, nie pozwala im rozwijać własnej przedsiębiorczości. Być przedsiębiorcą to jest los męczennika, przedsiębiorca jest z góry wepchnięty do szarej sfery. Każdy kto próbował drugiemu Polakowi dać pracę, ten wie, ile to kosztuje – mówił.

Grzegorz Braun jest kandydatem bezpartyjnym. Jego decyzja o starcie poprzedzona była zawiązaniem Społecznego Komitetu poparcia kandydatury Grzegorza Brauna, którego członkowie i sympatycy coraz aktywniej dawali wyraz temu, że to właśnie w nim widzą najlepszego kandydata na najwyższy urząd w państwie.

           Braun pytany przez dziennikarzy o liczbę zebranych podpisów, oświadczył, że nie chce z nimi rozmawiać, gdyż są "przedstawicielami fabryki kłamstwa" i dotąd nie interesowali się jego kampanią.

 

                                                                                                                                                  Oprac. Jerzy P.

 

 

PYTANIA do  A. Dudy
– Jak żyć w Polsce bez Polski (z czym mamy do czynienia obecnie)?
– Co z długiem publicznym?
– Jak zwalczyć lichwę?
– Jak obniżyć podatki?
– Co z zapisem o zaciąganiu przez Rząd kredytów
w prywatnych instytucjach finansowych?
– Jaka nowa Konstytucja (jaki ustrój)?
– Co z traktatem lizbońskim, UE, NATO?
– Jaka ma być filozofia polskiego systemu obronnego?
– Jaka Niepodległość (czy z obcymi wojskowymi bazami okupacyjnymi)?
– Czy będzie realizował politykę USraela w Polsce, czy będzie prowadził
Narodową Politykę w interesie Polaków?
– Jaka polityka zagraniczna Polski?; czy to będzie kontynuacja swego guru
(czyli proizraelska)?
– Jakimi zasadami moralnymi będzie się kierował w swojej prezydenturze?
– Czy w ogóle jest wierzący, czy też nie?
                                                         
(Zygmunt Wrzodak)
1. Na jakich sojuszach oparłby pan Kandydat na urząd Prezydenta RP politykę zagraniczną Polski?
2. Jaki pan Kandydat widzi sposób na rozwiązanie konfliktu na Ukrainie i jaką przewiduje w tym rolę Polski?
3. Jak pan Kandydat zapatruje się na pomoc Polakom na wschodzie?
4. Jak widzi kwestie przyznania IM (mniejszości polskiej na dawnych Kresach) obywatelstwa wzorem premiera Orbana?
5. Jaki jest Jego stosunek do sytuacji na Ukrainie?
6. I czy sądzi, że Polska powinna się w ten konflikt angażować, a jeśli tak, to w jaki sposób?
7. Czy ewentualnie będzie wysyłał Polaków na wojnę?

                                                              (Jarek Ruszkiewicz)
– Czy mając za zięcia krakowskiego Żyda, Kornhausera, jest Pan w stanie zapewnić wyborców w 100. proc. o jednoznacznie polskich sympatiach i zapatrywaniach? (ekoludek)
– Czy widzi Pan monopol UKŁADU w Polsce, i czy będzie go Pan zwalczał?
– Dlaczego w swojej narracji trzyma się Pan cezur i tematów, które wyznaczają takie kryteria jak poprawność polityczna, "nienaruszalne sojusze" oraz jewropejski Ordnung?
– Dlaczego w Jego wystąpieniu pobrzmiewa sekularna nuta, tak jakby Polacy byli narodem bez duszy i bez misji dziejowej?
– Jaki jest stosunek Kandydata do dziedzictwa Rewolucji Francuskiej?
– Postulaty poprawy bytu Narodu Polskiego, łącznie ze skróceniem wieku emerytalnego – dlaczego nie wskazał Pan na źródła finansowania tych przedsięwzięć? (bez tego brzmią jak propaganda obliczona na tani konsumeryzm).
– Dlaczego nie pisnął Pan, "Nasz Kandydat", ani słówkiem na temat kolonizowania Polski przez "najlepszych i najwierniejszych naszych sojuszników", dla których Naród Polski jest traktowany w kategoriach jedynie żywiołu konsumenckiego oraz siły roboczej dla marginalnych przedsiębiorstw działających w Polsce, czyli w Hintenlandzie?
– Dlaczego nie ma w postulatach Kandydata pomysłów na kreację polskiego pieniądza przez własne banki, które do tego celu trzeba powołać?
– Czy utnie Pan proceder wytransferowywania pieniądzy przez banki córki do banków matek?
– Czy pod Pana przywództwem haracze podatkowe będą nadal traktowane jako forma kontrybucji nałożona na Naród Polski celem dokapitalizowania zagranicznych bangsterów robiących pieniądze z niczego i kumulujących prawdziwy majątek rzeczowy w zamian za papierki?
– Dlaczego Pan nic nie mówi – w przedmiocie sprawiedliwego dostępu do zamówień publicznych – o gwarancjach dla polskich podmiotów gospodarczych i dla rodzimego biznesu?
– Panie Duda, dlaczego w wystąpieniach
brak jest odniesienia do Pana Boga? Co musi skutkować błedną narracją w przedmiocie wizji człowieka i Narodu w ustroju Najjaśniejszej Rzeczypospolitej.
– Dlaczego Pan nawet jednym słowem nie wspomniał o znaczeniu kultury Chrześcijańskiej w rozwoju Narodu Polskiego oraz nic nie powiedział o łacińskiej cywilizacji?
W przeciwieństwie do Grzegorza Brauna, który jasno i otwarcie mówi na te temat y podkreślając ich pjorytety
– Dlaczego w Pańskich pomysłach na "państwo prawa" brak jasnego przekazu, czy to prawo należeć ma do cywilizacji katolickiej, czy do azjatyckiej przemocy – obecnej w turańszczyźnie, bizantynizmie oraz w cywilizacji żydowskiej?
– Chciałbym spytać czy Kandydat jest zwolennikiem państwa prawa pozytywnego, czy Bożego, albo inaczej mówiąc: czy Pan Kandydat jest zwolennikiem niemoralnego "Państwa bez Prawa", czy państwa etyki wyrastającej z dekalogu?
– Dlaczego brak jest informacji, co z debolszewizacją i z liberalizmem oraz masonizmem, zachwaszczającymi życie społeczne i narodowe?
– Dlaczego jako Kandydat na urząd Prezydenta nie ma koncepcji Narodu Polskiego, ani także Polski, jako wspólnego – państwowego dachu – nad głowami Polaków?
– Dlaczego nie wskazał Pan, które z instytucji uważa za właściwe, a które za szkodliwe dla Polski?
– Dlaczego nie nakreślił Pan zadań państwa w sferze służenia Narodowi Polskiemu?
– Czy możemy się dowiedzieć, jak pan Duda rozumie politykę zagraniczną?
– Jak rozumie sprawiedliwość, miłość i miłosierdzie w życiu państwa polskiego wyrażające się w polityce wewnętrznej?
– Czy zdrajcy państwa polskiego i gnębiciele Polaków poniosą konsekwencję za swoje czyny?
– Czy zostanie przywrócona kara główna dla morderców i zdrajców stanu?
– Czy Pan ma koncepcję powszechnej własności dla Polaków i rozwoju tejże własności?
– Czy Pan ma zamiar rozliczyć członków mafii triumwiratu policyjno-prokuratorsko-sądowego, która to mafia dopuszczała się ludobójstwa, aresztów wydobywczych, psychoterroru, rozbijania rodzin, uprowadzania dzieci, deprawację młodzieży etc?
                                                                           
(Janusz Górzyński)

Panie Doktorze, jako prawnika, chciałbym zapytać o kluczowe sprawy:
Czy po objęciu prezydentury doprowadzi Pan do sytuacji, w której akt wyborczy będzie poważnym kontraktem traktowanym w kategoriach umowy co do rezultatu i wiążącym obie strony? (bo obecnie obietnice elektoralne zostały wyjęte spod rygorów przewidzianych w prawie dla przyrzeczeń publicznych, a więc łgarstwo wyborcze przestało być odstępstwem od normy, a stało się nią niemal w ustach każdego kandydata ubiegającego się o jakiekolwiek społeczne poparcie).
Jak chciałby Pan naprawić sposób uprawiania polityki w Polsce?
Czy poczyni Pan działania w celu odzyskania suwerenności NBP w obszarze emisji pieniądza i sposobu jego wprowadzania do gospodarki?
Czy jako Prezydent RP będzie Pan tolerował sytuację w której to art. 4 Ustawy o NBP w ewidentny sposób łamie art 227 Konstytucji RP odbierając nam suwerenne prawo emisji pieniądza w formie bezgotówkowej?
Czy przedsięweźmie Pan inicjatywy mogące doprowadzić do stanu, w którym pracownik nie będzie w pracy traktowany na równi z inwentarzem? (chodzi o kwestie uwłaszczenia na majątku produkcyjnym).
Czy wprowadzi Pan uregulowania prawne w których pracownik będzie się stawał współwłaścicielem już z samego faktu zatrudnienia się?
Czy może Pan przedstawić koncepcję geopolityki, potrafiącą zapewnić nam właściwe miejsce w międzynarodowej układance narodów?
Jedną z najważniejszych przyczyn tragicznej sytuacji ekonomicznej jest sposób rozpraszania emisji pieniądza za pomocą banków komercyjnych, co prowadzi do totalnego zadłużenia obywateli i ogromnych podatków. Czy zamierza Pan zmienić tą sytuację i doprowadzić do rozpraszania emisji pieniądza przez przemysł?
(nikander)
         Czy ma Pan przed sobą jako ważne zadanie – dezyderat dotyczący gruntownej reformy bankowości?
Czy zamierza Pan zlikwidować "dyscyplinę partyjną"? (żeby poseł indywidualnie odpowiadał przed wyborcami).
Czy przystąpi Pan do iście rewolucyjnej zmiany w Polsce polegającej na odsunięciu, rozliczeniu i ukaraniu pookrągłostołowych polityków, szczególnie tych od prywatyzacji (ale nie tylko)?
Czy będzie Pan "cywilizował" wszelkiego rodzaju oficjalne agentury zwane fundacjami? (maskujące swe antypolskie cele)?
Problem mediów: w jakim stopniu mogą być w rękach zagranicznych właścicieli?
                                                                                                          

1. Proszę powiedzieć, dlaczego, po tylu zawodach ze strony Ameryki, upieramy się w dalszym ciągu stanowić mocny przyczółek interesów USA w tej części Europy?
2. Dlaczego tragiczny przykład Ukrainy rozgrywanej przez naszego głównego "sojusznika", nie stanowi dla nas wystarczającego memento, aby przymierzy szukać u sąsiadów?
3. Czy Szanowny Kandydat uważa, że jest zasadne i prawnie umotywowane żądanie przez organizacje żydowskie od państwa Polskiego odszkodowania w wysokości 65 mld USD za mienie pozostawione przez Żydów w czasie II Wojny Światowej? Jeśli tak, to proszę wytłumaczyć na jakich przesłankach moralnych, zwyczajowych i prawnych takie uzasadnienie się opiera.
4. W roku 2008 premier Tusk podpisał pakt klimatyczno-energetyczny a w nim zobowiązanie do liczenia przez Polskę ograniczenia emisji CO2 od roku 2005 (czyli od czasu naszej obecności w EU). Inne kraje członkowskie liczą sobie ograniczenie emisji od roku 1990. Gdybyśmy byli traktowani jak inne kraje, już dziś osiągnęlibyśmy redukcję emisji przewidzianą na rok 2020 i w związku z tym żadne obciążenia na nasz kraj nie byłyby nakładane.
Czy wobec drastycznie niekorzystnego i szkodliwego paktu, jaki podpisał były premier, przy
1. Czy Pan zrobi wszystko, żeby wprowadzić uczciwe wybory?
2. Czy deklaruje Pan wprowadzenie Patentu na uczciwe wybory przedstawionego przez ruch społeczny skupiony wokół portalu Wola Narodu? (
http://wolanarodu.org/)
3. Czy zrobi wszystko, żeby doprowadzić do końca lustrację i ujawnić zdrajców?
4. Czy zrobi platformę decydowania i głosowania przez obywateli tak, żeby mieli udział w rządzeniu?
5. Jest coś takiego jak Kontrakt Wyborczy – i kto jak kto, ale Pan wie co to jest. Jeśli rzeczywiście podstawowych i bezspornych oczekiwań narodu, które Pan zobowiązuje się zrealizować, nie będzie mógł spełnić, to czy poda się do dymisji?
                                                                
(Braterstwo.org)

Chciałbym zapytać o jaką sanację Panu chodzi?; czyli – czy PiS, który Pan reprezentuje, wspiera System, czy też chce go obalić? (żeby nie okazało się, że to PO, tylko w innym opakowaniu).
(night rat)
Czy doprowadzi Pan do stworzenia narzędzi informatycznych służących do bezpośredniego sprawowania władzy przez Naród, by każda gmina posiadała portal, gdzie będzie się podejmowało rozwiązania w istotnych dla niej sprawach, prowadziło dyskusje i głosowania, a decyzje podjęte przez ogół mieszkańców będą wiążące dla przedstawicieli władzy?
(ssak)
    Czy przyszły Prezydent będzie dążył do przywrócenia powierzonych Państwu Polskiemu przez nasz Naród, a porzuconych po   

                                                                     transformacji, misji? Takich jak np:
– obrona granic i terytorium naszego Kraju (także przed okupacją ukrytą, poprzez wykup ziemi);
– powszechnie dostępna, na najwyższym poziomie, ochrona zdrowia;
– powszechnie dostępna, na najwyższym poziomie, edukacja;
– gwarantowany przez Państwo system emerytalny.
Czy troską kandydata na Prezydenta Polski będzie rozwój rodzimej Klasy Średniej i Społecznej Gospodarki Rynkowej, jako podłoża rozwoju kraju?
Czy w tym celu będzie dążył do uwolnienia polskiej indywidualnej przedsiębiorczości z niszczącego ją administracyjno-fiskalnego kagańca?
Czy spowoduje ograniczenie, bardzo przerośniętej po transformacji, armii urzędników państwowych i doprowadzi do uproszczenia (znacznego, nie kosmetycznego) procedur biurokratycznych przeszkadzających indywidualnej przedsiębiorczości?
(Jan Paweł)           

NA TE WSZYSTKIE PYTANIA BARDZO JASNO I ZDECYDOWANIE ODPOWIEDZIAŁ I ODPOWIADA GRZEGORZ BRAUN NA SWOICH SPOTKANIACH I WYSTĄPIENIACH         

               PROSTE! Nie mataczący , uczciwy człowiek, zdrowe poglądy - jasne i proste odpowiedzi.                         

TO I WIĘCEJ W ZAŁĄCZNIKACH

                                                                   Z Panem Bogiem,  serdecznie pozdrawiam -Jerzy P


___________________________________________________


Goleniów wybrał swojego Pana i Króla - świadectwo

KORESPONDENCJA 
Święty Andrzeju, co mamy czynić by Goleniów zaczął tętnić życiem Bożym (...) Wstaw się za nami, pomóż!
2015-04-26

ŚWIADECTWO

„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem…” (J15,16)

Wrzesień 2013r.

W świątyni panowała atmosfera głębokiej modlitwy i odczuwało się obecność Ducha Świętego. Ojciec Antonello Cadeddu podszedł do mnie, położył mi ręce na głowę i zaczął się modlić. Powiedziałam wtedy Panu w ciszy swego serca: Ty wiesz, kim byłam i czym się zajmowałam, że wiele jest takich osób w Goleniowie, które błądzą, jak ja dawniej. Proszę Cię zatem wyślij Świętego Michała Archanioła nad nasze miasto by odciął swym mieczem więzy łączące nas ze złem i wyzwól nas. Może to tylko my zbłądziliśmy, a może ci, co przed nami tu mieszkali skazili tę ziemię niedobrymi czynami. Proszę Cię jeszcze byś wszystkie łaski, którymi chcesz mnie teraz obdarzyć, przelał na mieszkańców Goleniowa.

W czasie modlitwy ojciec Antonello miał widzenie, którym się z nami podzielił. Powiedział, że widział ognisty krzyż w kształcie miecza Świętego Michała Archanioła nad miastem i widział jakiś kościół. Nabrałam wtedy przekonania, że prośba moja została wysłuchana.

Dwa tygodnie później.

Jestem w Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli.  Ten święty jest mi bardzo bliski i staram się go zawsze odwiedzić, gdy tylko przebywam w Warszawie. Przekonałam się wielokrotnie, że ten patron naszej Ojczyzny wysłuchuje naszych próśb. Po Mszy Świętej, gdy kościół został prawie pusty, podszedł do mnie ksiądz, któremu sprawa Goleniowa również nie była obojętna. Zaczęliśmy się modlić, po czym patrząc na szklaną trumnę, w której leżą zachowane szczątki  Świętego, zapytałam wprost: „Święty Andrzeju, co mamy czynić by Goleniów zaczął tętnić życiem Bożym, bo mam takie wrażenie, że Bóg nas opuścił. Wstaw się za nami, pomóż!”

Więcej:

https://mali-rycerze.pl/czytam,995___________________________________________________

Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?___________________________________________________


http://www.apokalipsa.info.pl/objawienia/sekret_fatimy.htm

UJAWNIONY SEKRET TRZECIEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ

 

Fatima 1917

___________________________________________________


Grzegorza Brauna o Jedwabnem

Grzegorz Braun o Jedwabnem

Nagonka na Polaków wzmaga się

 

https://www.youtube.com/watch?v=-KSxmFBw2gI

Opublikowano Kwiecień 27, 2015 Przez a303 W Polska

Grzegorz Braun w reżimowej TV___________________________________________________


​ RODACY WARTO JUŻ WIEDZIEĆ, CO WAS - NAS CZEKA, GDY PREZYDENTEM BĘDZIE A. DUDA.
         ZAPOMNIJCIE WTEDY O OJCZYŹNIE, BO ODBIORĄ NAM JĄ NIESTETY  - ŻYDZI

Prawda o żydach NAPISY PL

Nazistowski upiór nad strefą euro


___________________________________________________

Jeśli masz zdrowe nerwy to obejrzyj, warto wiedzieć...https://www.youtube.com/watch?v=1RDv8_iaXWE

___________________________________________________

https://www.youtube.com/watch?v=7qS_Xj4OhsA
 

Awantura podczas oczekiwania na wjazd "Nocnych Wilków"


___________________________________________________

Temat: 'Pewnie idzie wojna' - mówią Polacy. Wielu młodych boi się, że dostanie wezwanie na ćwiczenia wojskowe
------
-------------------​

​ SZKODA ŻE NIE MA U NICH WIARY W PANA BOGA, BO POWINNI MODLIĆ SIĘ O WYBÓR TAKIEGO PREZYDENTA, KTÓRY WYWYŻSZY PANA BOGA - JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI I WTEDY MIECZE ZAMINIMY NA LEMIESZE I NIE BĘDZIE ŻADNYCH WOJEN NIGDZIE, BO PAN BÓG JEST MIŁOŚCIĄ I TAKĄ WPROWADZI NA CAŁYM ŚWIECIE. 
PAN JEZUS CHRYSTUC CZEKA JUŻ PONAD 80 LAT NA TEN AKT OD LUDZI I BEZ SKUTKU, PYCHA RZĄDZĄCYCH POLSKĄ POLITYKÓW I BISKUPÓW POWODUJE, ŻE MOŻE BYĆ WOJNA ALE MIEJCIE PRETENSJE DO SAMYCH SIEBIE, ŻE NIE WALCZYCIE, ABY PREZYDENTEM MÓGŁ ZOSTAĆ GRZEGORZ BRAUN, KTÓRY JAKO JEDYNY Z KANDYDATÓW ZAPROSI DO WSPÓŁPRACY W RZĄDZENIU POLSKĄ - PANA BOGA - WŁAŚCICIELA ZIEMI.​ 

http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,17562415,_Pewnie_idzie_wojna____mowia_Polacy__Wielu_mlodych.html


___________________________________________________


Ks Jan Pęzioł - grzeszących upominać! Homilia z 25 kwietnia 2015 r.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ffqO0wDifRg#t=308

___________________________________________________

 


USOPAŁ informuje, iż rozsyła teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i Świata. Kluczem doboru treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami USOPAŁ, lecz decyduje imperatyw ważności tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd.
7 załączników
Podgląd załącznika (IV.27.358) - ,,Lament”.pdf
Podgląd załącznika (IV.27.356) - Majowa pielgrzymka Patriotów – Krucjata Różańcowa.pdf
Podgląd załącznika (IV.27.357) - Z bandytą w windzie – wybór tekstów Macieja Parowskiego, jednego z najważniejszych publicystów dla kultury polskiej.pdf
Podgląd załącznika (IV.27.355) - Petycja o usunięcie dyrektora FBI.pdf
Podgląd załącznika (IV.27.354) - Defetyści czy agenci wpływu.pdf
Podgląd załącznika (IV.27.353) - Judeopolonia cz. 3.pdf

___________________________________________________

Pomagamy Matce Bożej ratować i nawracać grzeszników poprzez nasz post.

Ksiądz Piotr zbiera zapisy na post majowy. Pomagamy Matce Bożej ratować i nawracać grzeszników poprzez nasz post. Zapisując się, zobowiązujesz się pościć o chlebie i wodzie w każdą środę i piątek przez cały maj.(potrzeba 1500 osób)

 Tu zapisy: http://christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=30

Post Majowy o chlebie i wodzie zaczynamy w piątek 1 maja, czyli już w najbliższy piątek.


CHRISTUS VINCIT, CHRISTUS REGNAT, CHRISTUS IMPERAT

___________________________________________________


Nie anty-Polska, lecz Polska Ks. prof. Czesław S. Bartnik 

Po roku 1989 sądziliśmy, że odzyskaliśmy naszą Polskę, naszą matkę: autentyczną, wymarzoną i wspaniałą. Ale wraz z upływem lat zaczęliśmy przecierać oczy: to chyba nie Polska, tylko jakaś karykatura i dla patriotów, i katolików, jakaś macocha, a nawet anty-Polska. Coraz częściej słyszeliśmy z góry, że Naród Polski to wsteczna plemienność, a patriotyzm polski w przeciwieństwie do izraelskiego to rasizm. Późniejszy premier powie, że "polskość to nienormalność; piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski". Dziś dodaje się jeszcze, iż głoszenie, że Matka Boża uratowała Polskę w roku 1920, to rusofobiczne, katolickie majaczenie Polaków. I niekiedy dodaje się obecnie dziwne stwierdzenia, że nasze potępianie napastniczej Armii Czerwonej i jej okrutnej okupacji Polski to niesprawiedliwy antykomunizm, rusofobia, a wreszcie i antysemityzm. Dlaczego antysemityzm? I tak niczego już nie rozumiemy.  

 

Dwie Polski
Ikona Polski jaśnieje jeszcze i dziś, ale raczej w dołach, wśród ludzi prostych, uczciwych, szlachetnych, i ci ludzie stroją tę ikonę i malują coraz piękniej i serdeczniej, ale na górze, w sferach politycznych czy raczej pseudopolitycznych, robi się jakiś falsyfikat Polski, rzekomo "nową Polskę".
  

Na górze jednak brakuje przede wszystkim koncepcji i teorii Polski. Teorie o swoich krajach mają Francuzi, Niemcy, Anglicy, Rosjanie, Turcy, Litwini, Słowacy, lecz nie mają ich nasi koryfeusze życia publicznego: SLD, PO, jedynie małpują nadal marksizm sowiecki, socjalizm i liberalizm zachodni. Ciekawe, że mieli określoną koncepcję Polski Żydzi polscy po roku 1989, stanowiący rdzeń Unii Demokratycznej, potem Unii Wolności. Ale okazali się zbyt wyniośli, pogardliwi wobec innych i hermetyczni, i dlatego prowadzona przez nich partia dosyć szybko upadła. Tadeusz Mazowiecki nawiązywał w dużym stopniu do personalizmu Emmanuela Mouniera, co zauważyłem, gdy współpracowałem z nim jako redaktorem miesięcznika "Więź" już od pierwszego numeru w roku 1958. Podobnie było z Jerzym Turowiczem, z którym współpracowałem od początku lat 70. na łamach "Tygodnika Powszechnego". To mądre i ideologiczne ugrupowanie miało jednak coś niepolskiego, pogardliwego wobec nas. Oddał to dobrze parę lat temu na KUL pewien Żyd polski, mieszkający obecnie w Paryżu, zaproszony przez ks. abp. Józefa Życińskiego. W wykładzie dla kleryków, studentów KUL powiedział ni mniej, ni więcej, że Mieszko I był Żydem i został księciem, bo wśród Polan nie było nikogo wybitnego, a starszyzna składała się z samych pijaków. Ale było coś na rzeczy. Wielu bowiem historyków niemieckich pisało i pisze, że Mieszko I był z kolei wikingiem, skandynawskim rozbójnikiem, bo barbarzyńscy Polanie nie byliby zdolni stworzyć tak wielkiego i walecznego księstwa, które potrafiło bić rycerstwo niemieckie w roku 972 pod Cedynią, a nawet wojska cesarza Ottona II w roku 979.
Prezydent Bronisław Komorowski, choć historyk, również nie ma koncepcji Polski. Wychodzi wprawdzie z założeń UW, do której należał, przyjął przede wszystkim jej ideę prywatyzacji religii, co objawiło się w wyrzucaniu krzyża z placu publicznego, a także zdaje się przyjmować pewną niższość Polaków wobec sąsiadów, idąc za UW i PO, to jednak dokonuje daremnego eklektyzmu, starając się wsadzić w jeden wspólny worek, jak w torbę żebraczą, także idee wszystkich innych: UW, KLD, SLD, PO, SD, postkomunistów, solidarnościowców, ateistów, liberałów, masonów, choć najwięcej foruje członków UW. Chyba gra tezą "pluralizmu". I tak np. odznacza najwyższymi orderami polskimi nie tyle tradycyjnych patriotycznych Polaków, ile raczej tych, których zasługi są bardzo wątpliwe lub którzy zgoła niszczą Polskę.
W rezultacie ogólnie podział na dwie Polski stale się pogłębia, zwłaszcza w miarę jak Polska jest osłabiana i niszczona na rzecz innych krajów i narodów. Ludzie nierozumiejący praw procesów społecznych i religijnych często roją sobie, że wszystkie odłamy w Polsce można i należy zjednoczyć "dla dobra wspólnego". Ale to jest błąd. Nie da się zjednoczyć prawdy z fałszem, dobra ze złem, miłości Ojczyzny z jej niszczeniem i pogardą, bo to byłoby właśnie w służbie zła wspólnego i bezsensu. Nie wolno więc jednoczyć twórcy Polski z jej niszczycielem, mądrości z głupotą, AK z UB, patriotyzmu ze zdradą. Dla prawdziwego i sensownego zjednoczenia musi zła strona ustąpić dobrej, a dobra musi walczyć, żeby zwyciężyć, choć, oczywiście, przy pomocy środków legalnych i godnych, co jednak nie oznacza ustępstwa złemu w jego złu. Jednoczyć można i trzeba jedynie różne aspekty czy ujęcia prawdy i dobra.

Potrzeba walki z nie-Polską
Do tej pory miejscem wspólnego spotkania polskiego jest wciąż Kościół katolicki ze swoim tysiącletnim dziedzictwem chrześcijańskim i polskim. Dzięki temu oba te obozy nie walczą jeszcze jak dwaj rycerze w bagnie, tylko że obóz staropolski zauważa to trochę za późno, a obóz nowopolski tego w ogóle nie rozumie. Opierając swoje istnienie i działanie na gruncie tradycji kościelno-polskiej, chce ten grunt usunąć spod nóg i szuka oparcia na iluzorycznym i błędnym postkomunizmie, liberalizmie i nihilizmie moralnym. Przy czym jego powoływanie się na "Solidarność" jest zwyczajnym oszustwem.
Obóz nowopolski, rewolucyjny wobec Polski, ulega mitologicznej utopii, że otwiera nową erę i nowy świat przez zniszczenie dotychczasowego. Są to dziwni ludzie, którym amputowano historię. Powinni wiedzieć, że prawie każdy ambitniejszy władca od najstarszych czasów przybierał sobie jakieś imię jako "Twórca nowego świata", np. w Chinach był "Cesarz Początku". Podobnie zresztą robili Napoleon, Hitler, Stalin i inni. Ale i według naszych niedouczonych utopistów, Polska zaczęła się nie od Mieszka I, lecz dopiero bądź od roku 1944, bądź od 1989, bądź od przystąpienia do UE, i zawsze łączy się z tym przekonanie, że będzie to już era wieczna i zbawienna dla jej zwolenników.

Niestety i nasz obóz "nowej Polski" czy raczej "nie-Polski" choruje na głęboki kompleks niższości Polski i zamiast partnerstwa z UE zacieśnia się wasalstwo. Prezydent chce już od dawna, by nasz parlament zmienił - bez referendum - Konstytucję tak, by była ona całkowicie wasalska wobec UE. Przecież można ratyfikować ustawy UE każdorazowo przez Sejm. Zresztą po przystąpieniu do Unii podobno przywieziono do Polski już 350 tys. ustaw, uchwał, rozporządzeń, które w dużej mierze wykonujemy bez rozgłosu, choć nie brakuje aktów niedorzecznych. Ostatnio np. pojawiło się polecenie, żebyśmy jedli robaki i insekty, "bo są bardzo pożywne". Ponadto jeszcze 22 listopada 2010 r. Trybunał Konstytucyjny zawyrokował, że nasze uzależnienie się w prawodawstwie od Brukseli nie jest uzależnieniem, lecz spełnieniem suwerenności. Mamy tu logikę postmodernistyczną: nielogiczną.
Jest skandal z gazem łupkowym, który miałby nas dźwignąć z zapaści. Okazuje się, że na 101 koncesji Polska sprzedała 25 Rosjanom, co albo rząd ukrywa, albo jest oszukiwany, a wyjawiła to UE. Przecież Rosjanie mogą spowodować zator w całej sprawie. Trzeba pamiętać, że mają oni w Brukseli ponad tysiąc swoich przedstawicieli, którzy mają większe wpływy niż cała nasza reprezentacja łącznie z Jerzym Buzkiem. I już wpłynęli na Francję, by nie poszukiwała u siebie gazu łupkowego, a Francja miała już chęć i nam zakazać poszukiwania tego surowca. Zobaczymy jeszcze, co powiedzą Niemcy ulegający Rosji w kwestiach gospodarczych. Podejrzane są właśnie postawy naszego prezydenta i rządu PO, bo na początku głosili sceptycyzm czy nawet zastrzeżenia, teraz przed wyborami prace nad gazem popierają, ale zachodzi obawa, że po ewentualnie wygranych wyborach przez PO mogą całą sprawę sabotować, żeby przysłużyć się Rosji i UE.
Charakterystyczne jest też to, że władze wysłały ostatnio naszych prokuratorów i specjalistów do badań nad samolotem Tu-154M, zapewne żeby bronić się przed zarzutami, że zaniedbały takie badania poprzednio. Ale jednak i to pokazuje nasz status wasalski, bo nasi ludzie pracują tylko w obecności Rosjan, pod ich ścisłą kontrolą, nie mogą otrzymać niektórych niezbędnych informacji.
Ponadto PO prze całą parą do przystąpienia do strefy euro, choć byłoby to ewidentnie ba
niekaralności rdzo złe gospodarczo, ograniczyłoby jeszcze bardziej wolność finansową, i choć system euro się wali. Przy czym minister finansów popiera projekt podporządkowania Polski bezpośrednio centralnemu bankowi Unii i zarazem poddania naszych planów budżetowych kontroli unijnej. Wszystko to jeszcze bardziej uściśliłoby nasze wasalstwo wobec Unii, a może nawet byłoby zgodą na status kolonii.

Również PO, SLD i ugrupowania ateistyczne chcą wycofać egzempcję Polski od Karty Praw Podstawowych, wywalczoną z takim trudem przez Lecha Kaczyńskiego. Karta ta daje podstawy prawne pod zniesienie katolickiej etyki w życiu publicznym, np. co do wyrugowania wpływu Kościoła na życie moralne, uznania układów homoseksualnych i adopcji przez nie dzieci, swobodnego rozwoju sekt i satanizmu, profanacji i bluźnierstw itp. Projekty co do wprowadzenia tej karty są w mediach wypowiadane przez polityków tylko półgębkiem, żeby ogół katolików nie zrozumiał, o co chodzi, i żeby nie zdradzić się przed wyborami. Ale będzie to jeszcze jeden ukłon w stronę nihilistycznego liberalizmu zachodniego.
Jest tragedią obłędne legalizowanie w UE niemoralności w dziedzinie seksu, rodziny i prokreacji. Zło tej legalizacji mało kto do końca rozumie, choć jest ono symptomem dogłębnej degeneracji dzisiejszego człowieka. To zło, najbardziej in vitro, niszczy dom rodzinny, godność urodzenia i pochodzenia, pojęcia i uczucia ojca i matki, a także dziecka, cześć dla rodziców, miłość głębszą do dziecka, więzi między rodzeństwem, idealizację środowiska narodzin i dzieciństwa, więź ojczyźnianą i narodową, podstawy kultury duchowej i społecznej, cnoty moralne, zdrowie psychiczne i równowagę osobowościową, zmysł religijny, a wreszcie zrywa ciągłość genetyczną i prowadzi do wymierania ludów i narodów. Zachowania i działania niektórych liberałów są w tym względzie przestępcze i zbrodnicze. Oto np. w Wielkiej Brytanii na trzech uniwersytetach (King´s College, Newcastle i Warwick) dokonywane są zabiegi zapładniania zwierzęcych komórek ludzkimi plemnikami (prof. M. Giertych). Warto zauważyć, że pierwszy myśl taką podjął Stalin, który w roku 1925 polecił Ilji Iwanowowi skrzyżowanie człowieka z małpą dla celów wojskowych ("Europa", 18-19.10.2008 r.).
Trzeba więc pokazać, jak groźni są politycy i inni szerzący skrajny liberalizm, który notabene na Zachodzie już słabnie, a u nas jest nierozumnie rozwijany.
- Ludzie ci dążą do radykalnego zmniejszenia populacji w Polsce, konkretnie do 15 mln, choć już w roku 2030 na stu pracujących będzie przypadać 72 osoby do utrzymywania i choć tak przeludnione Chiny odchodzą już od modelu rodziny 2+1 na rzecz modelu 2+2, gdyż słabnie gospodarka i potencjał kulturowy.
- Chcą zniszczyć religie i dawną moralność, a przynajmniej zepchnąć je na margines, gdyż są podstawowym czynnikiem zniewolenia człowieka.
- Zmarginalizować znaczenie robotników, chłopów, także związków zawodowych i różnych przeciwników "nowej ery", sprowadzając ich jedynie do roli służebnej, gdyż inaczej będą tylko hamowali rozwój społeczny i proces kształtowania nowego "człowieka wolności".
- Rozwijać pełną ekologię: kosmosu, ziemi, flory i fauny, pamiętając, że człowiek, zwłaszcza w wielkiej liczbie, jest głównym zagrożeniem dla środowiska; nie wulkany, nie trzęsienia ziemi, nie lodowce, nie susze, lecz człowiek.
- Świat i ludzkość chcą opanowywać przez odpowiednią ekonomię pieniądza i bankowości, które muszą być ponadpaństwowe, ponadnarodowe i będą pomagały w tworzeniu świata globalnego i "nowego".
- Według skrajnego liberalizmu, podstawowym źródłem szczęścia, radości i zdrowia jest zaspokajanie popędu seksualnego w sposób całkowicie nieskrępowany i nieograniczony, a więc łącznie z wszelkimi dewiacjami.
- I wreszcie liberalizm musi mieć charakter misyjny i dlatego musi mieć swoich misjonarzy, swoje podstawowe ośrodki i swoją ideologię.
Potocznie sądzi się u nas, że związek z UE ograniczy się tylko do dziedziny gospodarczej, politycznej i turystycznej. Ale tak teraz nie jest. Nowy świat Zachodu rodzi jednocześnie nowego człowieka i nowy światopogląd, i to jest importowane do nas wraz ze światem materialnym, często z pomocą nierozważnych polskich liberałów, w tym także polityków. Zachowując współpracę materialną z UE, musimy jednak odrzucić nadbudowę ideologiczną. Pomoże nam w tym bardzo Kościół i duch polskości. Jednak dla niewyrobionego i uśpionego politycznie społeczeństwa ideologowie tacy są bardzo niebezpieczni. Jakub Berman (1901-1984), Żyd warszawski, w swoim czasie kształtujący w imieniu Związku Sowieckiego całe życie Polski i pobłażający zbrodniom UB, przemawiał w roku 1946 na Zjeździe Gmin oraz Organizacji Syjonistycznych w Wałbrzychu: "Jak miną dwa-trzy pokolenia Polaków, to będziemy mogli robić z nimi, co tylko zechcemy" (Jerzy Pelc-Piastowski). Istnieje więc obawa, że tak samo mogą teraz mówić o nas liberałowie, socjaliści i postkomuniści.

Polska dziś w obrazach
Obraz Polski mimo dużych sukcesów wypaczają także wielkie błędy i przewinienia rządów prawie we wszystkich dziedzinach życia gospodarczego, socjalnego, kulturalnego i humanistycznego. Nie sposób tego wszystkiego jeszcze raz wyliczać. Szczególnie źle jest za obecnego rządu. Wprawdzie rząd i jego partia wychwalają się jak panna na wydaniu, ale samo to świadczy o jakiejś jego lekkomyślności. Gdy słucha się różnych specjalistów pozarządowych, to można odnieść wrażenie, że rząd nie ma ludzi naprawdę kompetentnych i ofiarnych. Istotnie, ciągle są jakieś spięcia między nimi a społeczeństwem katolickim, bo chcą oni powoli zaszczepiać u nas obłędny skrajny liberalizm i nie ma prawie nikogo o mocnym profilu polskim i katolickim. Jak to jest możliwe, żebyśmy byli uciskani we własnym "wolnym" kraju?
Przede wszystkim rzuca się w oczy wielka niefrasobliwość rządu, jeśli chodzi o polskie mienie i całe polskie dziedzictwo, a wszystko zdaje się podporządkowane interesowi
jednej partii. Na wsi powiadają: chcą nas wyprowadzić na dziadów. Być może rząd liberalny liczy, że gdy kraj wszystko wysprzeda, choćby jak pijak, to Unia zaspokoi i tak wszystkie jego potrzeby. Na przykład jeśli Polska zamknie wszystkie kopalnie węgla, to otrzyma odpowiednią energię od Niemiec czy od Brukseli i nic się jej nie stanie, bo będzie po prostu landem czy województwem Unii. Istotnie, wielu naszych potentatów chce uciec od problemu Polski.
Coś z takiego obrazka występuje u nas na Pomorzu Zachodnim, gdzie większość wielkich gospodarstw jest już sprzedana obcym, którzy są jakby eksterytorialni i izolują się całkowicie od społeczeństwa polskiego. Liczne obce firmy, zakłady, supermarkety i inne od lat nie płacą podatków, bo albo są z nich zwolnione w zamian za miejsca pracy dla Polaków, albo wymigują się od podatków różnymi sztuczkami. Mówi się też, że nasze porty są już przez decydentów przeznaczane tylko na turystykę, żeby nie stwarzać konkurencji dla portów niemieckich.
Szczerze mówiąc, jest wieczny problem z doborem ministrów. Mogą być polityczni czy propagandyści, jak to jest np. w ustroju liberalnym, ale każdy z nich musi mieć zespół złożony z najlepszych fachowców, bo inaczej tworzy się istny cyrk. Partie zaś mają mało fachowców, wielcy fachowcy bowiem zwykle nie chcą wchodzić do rządu, bo to się im nie opłaca. Ciekawy przypadek obserwujemy np. w Ministerstwie Edukacji Narodowej: ministerstwo to w tzw. reformach oparło się w dużej mierze na szkolnictwie amerykańskim, a tymczasem prezydent Barack Obama wyciął szpasa, bo 18 listopada 2010 r. powiedział publicznie, że szkolnictwo amerykańskie jest najgorsze w świecie. O Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwie Zdrowia szkoda nawet wspominać.
Podczas gdy w całej konstrukcji UE, nie do końca przemyślanej, występują już poważne awarie, związane z bankowością, wspólną walutą euro, z wielokulturowością, układem z Schengen, błędami w regulacjach gospodarczych i podziałem Unii na lepszych i gorszych, to jednak nasze władze prą do tej konstrukcji, jakby były w amoku, i nawet jeszcze spieszą z pomocą finansową. Całkowicie wolny rynek przeradza się w wolny chaos, wyzysk i w "wolny poligon na śmierć i życie". A lobbingi, przetargi i konkursy często źle owocują, opóźniają sprawę i są korupcjogenne. Ale nasze władze wiernie tych rzeczy przestrzegają, choć nie mogą niczego wybudować o czasie.
Z kolei nikt nie broni zwykłych obywateli przed podstępnymi umowami bankowymi, pożyczkowymi, pracowniczymi, przed złymi interpretacjami prawa ze strony urzędników, przed zatrzymywaniem zapłaty, przed najrozmaitszymi oszustwami, jak np. "hipoteką odwróconą", gdzie ktoś zapisuje hipotecznie dom za dożywocie, a potem otrzymuje 400 zł miesięcznie, i to jeszcze z potrąceniami, i nie sposób podstępną umowę zerwać. Trudno się obronić przed napastnikami, bo nawet gdy zostanie on schwycony, może od razu zwolnić go policjant zgodnie z prawem liberalnym, a jeśli nie policjant, to prokurator, a jeśli nie prokurator, to sąd. W roku 2009 było w Polsce ok. 500 gangów, liczących w sumie 5118 członków.
Bywa coraz częściej tak, że niemal w każdej sprawie sądowej wygra PO albo antykatolik. W obronie poszkodowanych, np. znieważonych ze względu na wyznawaną religię, adwokaci męczą się argumentacją polskiego prawa i są biedni, bo nie wiedzą, że przewagę i tak ma już europejskie prawo liberalistyczne; np. publiczne darcie Biblii i nazwanie jej "g...", według liberalizmu jest najwyższym rodzajem sztuki i poezji. Liberalizm zrujnował wszystkie pojęcia i kategorie, uznając, że brzydota i obrzydliwość są również kategoriami piękna i sztuki. Tak samo zanika zmysł moralny i kulturalny. Oto w serwisie Facebook pojawił się 20 września filmik człowieka z Młodych Demokratów, młodzieżówki PO, z piosenką w tle pod adresem młodych kandydatek z PiS: "Hej, suczki (prostytutki), my znamy wasze sztuczki, chodźcie z nami". I potem w programie telewizyjnym osoba prowadząca trzy razy naciskała na przedstawiciela PiS, by o tym w ogóle nie wspominał, bo ów człowiek napisał też słowo: "przepraszam". Widocznie zakładała, że moralność to tylko słowa, a nie wyraz całej osobowości. Trzeba się nam bronić przede wszystkim przed całym systemem złym i dewiacyjnym, a nie tylko przed zewnętrznymi akcydensami.
Media, także państwowe, forują ciągle PO, a nawet i SLD, żeby poskramiała wyborców katolickich. W czasie przygotowania do wyborów nie ma choćby krótkich fragmentów z apostolskiej podróży Benedykta XVI do Hiszpanii czy do Niemiec. Dłużej jest pokazywana protestująca hołota, a potem Papież tylko przez chwilę przy ołtarzu i czasami niebo, a unika się pokazywania tłumów, jak za PRL. Jest to właśnie zgodne z zasadami liberalnymi, że zgromadzenie religijne ma jedynie rangę folkloru, a nie wydarzenia publicznego.

W tym kontekście trzeba jeszcze raz zauważyć, że ciągle są atakowane demonicznie  Radio Maryja , Telewizja Trwam i wszelkie działania o. dr. Tadeusza Rydzyka. Jest to doskonały papierek lakmusowy, odkrywający duszę PO i wszystkich zwolenników tzw. nowej Polski w stosunku do Kościoła i Polski klasycznej. Ale w wolnej katolickiej Polsce jest to niepojęte. Ci ludzie to już nie-Polacy, raczej Tatarzy z XIII wieku. Ale przepraszam Tatarów. Wnuk Czyngis-chana, cesarz chiński, Kubilaj (1251-1294), był bardzo tolerancyjny wobec różnych wyznań i przyjaźnił się z katolickim podróżnikiem Marco Polo, dopuścił go do forum publicznego, powierzając mu w pewnym czasie zarząd miasta Jangczou. Czyż w tej Polsce nie ma już żadnego czynnika, który by strzegł elementarnej sprawiedliwości i uczciwości? Czy takie władze mają być godne popierania? Niestety, czynniki liberalne i postmodernistyczne wywierają coraz silniejszy, zgubny wpływ na całe życie społeczne, moralne i duchowe obywateli. Wprawdzie proces degradacji ludzkiej hamowany jest u nas przez silny potencjał katolicki, jednak i religijność trochę słabnie, zwłaszcza w tzw. sferach wyższych, które często tworzą sobie własne fikcje katolickie. Prawda, że co kilka wieków każda religia i kultura duchowa przeżywają nagłe osłabienie, takie jest prawo dziejowe, ale zawsze też po osłabieniu przychodzi era ożywienia i odnowienia. Niemniej jesteśmy zobowiązani do zdecydowanych i wytężonych działań, żeby taki kryzys się nie rozprzestrzeniał i nie pogłębiał.

***
Władze integralnej Polski muszą być mądre, dojrzałe, szlachetne i całkowicie oddane wspólnemu dobru Polski, choć w związaniu z UE, muszą mieć dobrą wolę i nie mogą oszukiwać. Nie mogą tworzyć z Polski partii, która notabene liczy tylko kilkadziesiąt tysięcy członków, a połowa z nich to zapewne koniunkturaliści. W każdym razie nie może być takiej demonicznej parodii, że Polską w znakomitej większości katolicką rządzą sami niekatolicy czy katolicy udawani, a nawet antykatolicy, choć i ci inni powinni być dopuszczeni do współrządzenia. Jest wielką głupotą, kiedy ktoś mówi, że nie musi głosować, bo władza taka czy inna jego nie dotyczy. Nie rozumie, że zła władza może sfałszować wybory, zniszczyć kraj, gospodarkę, firmę, może mu zabrać dom za podatki, odebrać władzę nad rodzonymi dziećmi lub zdeprawować je w szkole czy później, może zdegradować społecznie, nie dopuścić do stanowisk lub awansów, marginalizować, może odmówić darmowej pomocy w służbie zdrowia, może szerzyć ateizm, demoralizację i degradację duchową, może sprofanować Ojczyznę i kulturę i może tworzyć długo atmosferę zakłamania, niepokoju społecznego, walk i beznadziejności. Trzeba pamiętać, że naczelne władze państwowe mają wielką moc, także w demokracji. Na przykład mandżurska dynastia Qing, dysponująca tylko tysiącami swoich ludzi, narzuciła na czterysta lat setkom milionów Chińczyków, mężczyzn, obowiązek noszenia idiotycznego warkocza na znak uległości wobec tej władzy (1644-1911).
Społeczeństwo nasze jest politycznie rozbite przez to głównie, że do władzy dostają się grupy słabo związane z całym Narodem. Gdybyśmy złapali twardy grunt polityczny jako katolicy i patrioci po roku 1989, to kraj obroniłyby przed degradacją i wyniszczeniem odpowiednie instytucje i struktury, ale tak się nie stało. Dlatego dziś pozostaje nam tylko pospolite ruszenie do wyborów na Polskę i do odrzucenia nie-Polski, a zwłaszcza anty-Polski.  

 

Społeczeństwo nasze jest politycznie rozbite przez to głównie, że do władzy dostają się grupy słabo związane z całym Narodem   

 

Źródło: Nasz Dziennik, 1-2 października 2011, Nr 229 (4160)  


___________________________________________________

PAN JEZUS POWIEDZIAŁ, JEŚLI NIE BĘDZIE KRÓLEM POLSKI OFICJALNIE OGŁOSZONYM RZEZ RZĄD I EPISKOPAT, TO OBUDZIMY SIĘ W INNYM KRAJU​
https://www.youtube.com/watch?v=MHC_YvOmsDw#t=24
​ 
Międzynarodowa szajka z podającymi się za polskich ministrów, premierów i prezydentów - G. Braun

http://www.mpolska24.pl/post/8655/dlaczego-usa-pluje-w-twarz-swojemu-sojusznikowi

​    ​
Dlaczego USA pluje w twarz swojemu sojusznikowi?
​         ​ 

 

http://www.mpolska24.pl/post/8656/europa-w-cieniu-hitlera

​    ​
Europa w cieniu Hitlera
​  ​


___________________________________________________

WYBORY NA URZĄD PREZYDENTA POLSKI - 2015 R.​

GB_w_Krakowie_29-04-2015
 ​WYBORY​ NA URZĄD PREZYDENTA - 2015
​      ​
DLACZEGO REDEMPTORYŚCI SĄ FAŁSZYWI, JEDNOSTRONNI I WŁADCZY? 
​              ​
DLACZEGO NARZUCAJĄ WSZYSTKIM POLAKOM SWOJĄ WOLĘ?
W Chicago na spotkaniu  zorganizowanym przez "Radio Maryja" był dyrektor tego radia ks. Rydzyk.  Ludzie pytali go dlaczego promuje tylko Andrzeja Dudę i nie jest sprawiedliwy jaki powinien być każdy kapłan. Gdy zapytała go kobieta dlaczego nie mówi także o Grzegorzu Braunie w odpowiedzi usłyszala: "Nie ma szans, nie ma żadnych szans". Jest to przykre, że dyrektor - ksiądz Rydzyk stawia się w miejsce właściciela Polski, czy nawet Pana Boga  i już decyduje za naród. To jest niewiarygodne, że radio katolickie promuje znowu Żydów, którzy odrzucili Pana Jezusa i zabili Go. My Polacy mamy już dość niewoli niemieckiej, rosyjsiej i żydowskiej. 
Polskę stać na normalnego i wiarygodnego patriotę - nie podszywającego się pod Polaka. 

Kochani, proszę wysłuchajcie te kilkanaście minut, jest to bardzo mądry człowiek a przedewszystkim wielki Patriota. Jego popularność rosnie.
 

​                    PANIE JEZU CHRYSTE - KRÓLU POLSKI RATUJ NAS BO GINIEMY​ !!!

___________________________________________________

Temat: UWAGA. BARDZO WAŻNE. Modlitwa w intencji wyborów prezydenckich 2015 :


Dołączmy do modlitwy bo Polska jej bardzo potrzebuje, aby z tej "kamieni kupy" wyjść na prostą

https://www.facebook.com/events/803409636408767/

​MÓDLMY SIĘ O DOBRY I SPRAWIEDLIWY WYBÓR PREZYDENTA POLSKI​ WEDŁUG WOLI BOŻEJ.

___________________________________________________

KORESPONDENCJA:​

 WYSŁAŁEM  TĄ  KSIĄŻK​Ę  DO  "​RAD​I​A  MARYJA​"​I   CO   CIEKAWE  REKLAMUJĄ   W  "​TV- T​RWAM"​

- ​RYCERZY  KOLUMBA,  KTÓRZY SĄ
​ ​
ODŁAMEM  MASONERII  I  CZŁ​ONKÓW  "​LOŻY    KOPERNIK",​
​ ​KTÓRA  NA  PRAWICY  RZĄDZI  POLSKĄ.  O​TO JEST
​ ​
"​
PIS" - TEŻ MASONERIA.​    Eugeniusz

 

 

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS - KRÓL I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA - KRÓLOWA.

                KRÓLUJ NAM CHRYSTE - ZAWSZE I WSZĘDZIE !!!

___________________________________________________

Świadectwo mlodego czlowieka
​   
 ​
https://www.youtube.com/watch?v=4IVtT1jiQQg


___________________________________________________


Grzegorz Braun kandydat Nr.1 na Prezydenta Polski.


SONDA ULICZNA - Grzegorz Braun (tylko 5 min.)

WPROWADŹMY ZAKAZ SUROGACJI!
Surogacja, dokładniej określana jako macierzyństwo zastępcze, to umowa, której celem jest poczęcie, urodzenie, a następnie porzucenie dziecka i przekazanie go innej osobie lub osobom.


W ten sposób uprzedmiatawia się kobiety, a dzieci stają się towarem, który ma być poczęty, a następnie porzucony przez matkę. Macierzyństwo zastępcze prowadzi do zerwania więzi z rodzicami biologiczni, a tym samym do utraty przez dziecko własnej tożsamości i pochodzenia. Ludzka prokreacja przybiera natomiast postać działalności zarobkowej.

To nie jest abstrakcyjny problem, proceder ten ma miejsce w różnych krajach, uchodzących za cywilizowane. Razem możemy to zmienić.

Pamiętaj - to specyficzny handel żywym towarem!

Praktyka surogacji narusza zarówno prawo europejskie, jak i prawo międzynarodowe. Jednak wiele państw członkowskich Unii Europejskiej toleruje lub akceptuje ten rodzaj handlu ludźmi. Jeżeli w tej chwili nie wyrazimy swojego sprzeciwu, już niedługo proceder ten upowszechni się także w Polsce!

Nie dopuść do tego!

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy rozpoczyna wkrótce debatę na temat macierzyństwa zastępczego. To doskonały moment, aby skutecznie potępić tę praktykę.


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Zespół Protestuj.pl


___________________________________________________

  DLA MARUDERÓW, KTÓRZY JESZCZE SIĘ NIE ROZLICZYLI Z 1% ORAZ DLA TYCH
  KTÓRZY W CIĄGU CAŁEGO ROKU BĘDĄ MIELI OCHOTĘ PRZEZNACZYĆ DAROWIZNĘ, ZAPRASZAM I Z GÓRY DZIĘKUJĘ

 Alusia
​  

 ​
od Monika Lis <li507@wp.pl>
-szukam-

Ala cierpi na rzadki nowotwór oka występujący u dzieci i niemowląt, najczęściej między 1. a 3. rokiem życia. W 2/3 przypadków występuje tylko w jednym oku. Zdarza się jednak, że atakuje i drugie oczko. Siatkówczak nie powoduje przerzutów do innych narządów, rośnie w kierunku wnętrza i może dochodzić do środkowego dołu czaszki. Objawy to leukokoria, czyli białozielonkawy odblask w obrębie poszerzonej źrenicy, tzw. „kocie oko”, obserwowane również na zdjęciach przy użyciu lampy błyskowej, zez spowodowany osłabieniem widzenia przez nowotwór, czerwone, bolesne oko. Leczenie polega na stosowaniu zabiegów krioterapii i chemioterapii. Kiedy zabiegi nie przynoszą oczekiwanych rezultatów konieczne jest wyłuszczenie całego oka. Alę poddano ją trzem zabiegom krioterapii i dwóm chemioterapii. Wyniki wykonane po zabiegu potwierdziły, że komórki nowotworowe zniknęły. Radość rodziców była ogromna. Niestety, nie na długo. Zaledwie kilka tygodni minęło, gdy pojawiły się ponownie.
To takie życie jak na bombie. Od kontroli do kontroli. Co trzy tygodnie muszą jeździć do Warszawy. Ostatnią chemioterapię Ala przyjęła w październiku. Dziewczynka musiała leżeć w szpitalnym łóżku, podłączona do kroplówki przez pięć dni. W ciągu dnia odłączano ją od kroplówki jedynie na pół godziny. To był horror. Już na sam widok lekarskiego, czy pielęgniarskiego białego fartucha dziewczynka zaczynała płakać.
W marcu czekają ją kolejne badania i wyniki, które potwierdzą, czy tym razem udało się zniszczyć siatkówczaka. Leczenie dziewczynki finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia. Jednak każdorazowy wyjazd do stolicy, trwający średnio około trzech dni kosztuje rodziców tysiąc złotych. To przekracza możliwości finansowe rodziny.
Do tej pory starali się radzić sobie sami i nie prosić nikogo o pomoc, ale z jednej pensji męża ciężko jest żyć przez cały miesiąc i wyjeżdżać do Warszawy oraz na konsultacje w Londynie u doktora Hungerforda, który w leczeniu siatkówczaka ma 32-letnie doświadczenie i potwierdził najgorsze: guz zaczął się odradzać.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
​​​
Osoby, które chciałyby wesprzeć rodzinę dziewczynki w walce ze złośliwym nowotworem oka mogą wpłacać pieniądze na konto:
PL 20 1240 6986 1000 0000 0429 5460 Bank-Pekao
W tytule przelewu prosimy podać dopisek "Ala-Lis"
Jesteśmy bardzo wdzięczni za udzielone wsparcie.
​.​

Każda złotówka pomoże w leczeniu Ali. Niestety my każdą wydawaną złotówkę oglądamy dwa razy przed wydaniem.

Aby uratować oczko Ali musimy podać jej kosztowną chemię Melphalan bezpośrednio przez tętnicą udową do oka. Wtedy skuteczność jej działania wyniesie 80%!!!
Niestety, koszt podania jednej dawki to 18 300 funtów, a do tego przed każdym badaniem musimy mieć na badanie oka 2320 funtów. Takich dawek potrzebujemy aż trzy w odstępach 4 tygodniowych, zatem czasu na zebranie pieniędzy mamy niewiele.
2 załączniki
Podgląd załącznika Alunia_Nasza.jpg

___________________________________________________

Temat: Eucharystia odbiciem nieba.

 

„Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu,a Bóg trwa w nim.” (1J4,16) 

W to zwierciadło co dzień wpatruj się, o królowo, oblubienico Jezusa Chrystusa (por. 2 Kor 11, 2), i ciągle w nim twarz swoją oglądaj, byś cała, wewnętrznie i zewnętrznie, tak się przyozdobiła i otoczyła różnorodnością (Ps 45, 10), kwiatami i strojem wszystkich cnót, jak przystoi, córko i najdroższa oblubienico najwyższego Króla.Św. Klara z Asyżu

"W Hostii serce moje bije, tak jak to czyniło na ziemi, tak jak to czyni w niebie (...) Wierz mocno w moją obecność tu, przed tobą. Pociesz Mnie, zbliżając swoje serce do mego. (Bossis1076) O, niech każda dusza - i twoja - zbliża się do Mnie, niech Mi przedstawi swoje potrzeby, pokaże Mi wszystkie swoje słabości i niech pragnie gorąco, abym ją uzdrowił.

 

Chrystus powiedział raz Małgorzacie: „Ty jesteś moją rośliną, która ożywia suche rośliny, albowiem z ciebie wypływa woda, która nawadnia korzenie uschłych drzew. Ty jesteś bowiem moją córką, siostrą i towarzyszką, której mój Ojciec udzielił łaski, której nie utracisz”. 

Służebnica Małgorzata przerażona tymi słowami Chrystusa prosiła Go, mówiąc: „Panie! Nie dopuść, abym uległa złudzeniu, ponieważ nie znajduję u siebie żadnej cnoty i dlatego powinnam błagać Cię o ich posiadanie teraz lub w przyszłości!”. 

Wówczas ukazał się jej Chrystus, jakby przybity do Krzyża mówiąc: „Połóż dłonie na miejscach gwoździ moich rąk”. Gdy zaś Małgorzata z powodu szacunku powiedziała: „Panie mój! Nie!, natychmiast ukazała się rana w boku kochającego Jezusa, a w jej głębi zobaczyła Serce Zbawiciela. 

 św. Małgorzata z Kortony

 
Pozdrawiam Cię o Przenajświętsze Serce Jezusa, źródło żywe i ożywiające na żywot wieczny. Skarbie nieprzebrany Bóstwa, ognisko gorejące Boskiej miłości, Tyś jest moim spoczynkiem, moim schronieniem. 
O Boże mój i Zbawicielu! Zapal zimne serce moje gorącą miłością, jaką goreje Serce Twe Boskie. Wlej na serce moje obfite łaski, których Serce Twe jest źródłem i spraw, aby serce moje było jak najściślej zjednoczone z Twoim, aby wola Twoja stała się moją, aby odtąd ta Przenajświętsza wola Twoja była prawidłem wszystkich spraw, myśli i uczuć moich. Amen. 
                                                                                                                   św. Gertruda
 
Najsłodszy Jezu z Sercem otwartym, ofiaruję Ci wolę moją, żebyś ją wzmocnił, rozum mój, abyś go oświecił, pamięć moją, iżbyś ją napełnił swą obecnością, pragnienia i skłonności moje, abyś je oczyścił. Ofiaruję Ci zamiary moje, abyś nimi kierował, mozoły i prace moje, żebyś je błogosławił, wszystkie uczynki i myśli moje, abyś je poświęcił. Niech do Najświętszego Serca Twojego należy wszystko to, czym jestem i co mam. Miłość Twoja jest całą moją nadzieją i ufnością. Wysłuchaj mnie, a nie dopuść, abym się kiedy miała z Tobą rozłączyć. Amen. 
                                                                                                     Św. Mechtylda
 
Bóg jest tam: Król królów, Pan panów. Ukrył się w chlebie. Uniżył się aż do tego stopnia z miłości do ciebie.      św. Josemaria Escriva
 
Przyjmujcie zawsze jak najczęściej Ciało Chrystusa i Jego Krew, a przezwyciężycie wszelkie trudności w drodze; dojdziecie w końcu na górę Boga, do owego niebieskiego Jeruzalem, gdzie będziecie oglądać twarzą w twarz Tego, którego teraz domyślacie się pod postacią chleba i wina. 
św. Karol Boromeusz
 
Gdyby ludzie znali wartość Eucharystii, służby porządkowe musiałyby kierować ruchem u wejścia do kościołów. 
  św. Teresa z Lisieux
 
Bądźcie świadkami miłości Jezusa Eucharystycznego, Miłość Jezusa daje nam pełną siłę i w Nim jest całkowite nawrócenie z błędnych dróg, jakim miota nieprzyjaciel, wysyłając swoich pracowników. Nikt z nas nie rodzi się by czynić zło, lecz jesteśmy stworzeni by czynić dobro i żyć dobrem. Mamy dobrowolny wybór między dobrem a złem. Zawsze i w każdym czasie wybierajcie dobro i wzrastajcie dobrem, ja tak żyć chcę dla Ciebie Jezu, z pomocą Niepokalanej Maryi Panny.
Eucharystia jest darem wielkiej Miłości i jest prawdziwym odbiciem nieba, żywym blaskiem Jezusa który pozostał z nami, aż do skończenia świata.
Ufając Chrystusowi, możemy być pewni że każdy dzień stanie się dobrem, pójścia drogą niosąc pokój i miłość.
Panie i Mistrzu przemień mnie w hostię bym mógł żyć miłością, dla Ciebie, walcząc o dusze ludzkie dla Ciebie i wyłącznie dla Ciebie.
br.now. Tomasz B.

__________________________________________________


Ten film jest już dawno w inernecie, ale obecnie przed wyborami należy odświeżyć umysły ludzi aby poznali wrogów normalnych ludzi, którzy chcą życ w pokoju, a co ich czeka, gdy prezydentem będzie osob przeciwna Panu Bogu.
 To demonicznym ludziom zalezy na zniszczeniu człowieka i całego świata.

__________________________________________________


USOPAŁ informuje, iż rozsyła teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i Świata. Kluczem doboru treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami USOPAŁ, lecz decyduje imperatyw ważności tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd.
6 załączników
Podgląd załącznika (IV.24.349) - Znasz historię swojego dziadka, ojca.pdf
Podgląd załącznika (IV.24.347) - Głos Katolicki 16-2015.pdf
Podgląd załącznika (IV.24.348) - Rodzina Rodła - 6 maja 2015 na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu - zaproszenie.pdf
Podgląd załącznika (IV.24.345) - Telegram o... targowiczanach.pdf
Podgląd załącznika (IV.24.346) - Barak księży.pdf

___________________________________________________


 Szanowni Państwo!

 Książka zawierająca liczne i ważne wypowiedzi Ks. Stanisława Małkowskiego "Bóg,
 honor, ojczyzna"

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016685-23010001__PZTA_2.html

 "Są siły zewnętrzne, zarówno na Wschodzie, jak i na Zachodzie, tak jawne, jak i
 ukryte, zainteresowane bardzo tym, aby państwo polskie przestało istnieć"
 ostrzega ks. Małkowski. W rozmowie z redaktor naczelną Zakazanej Historii Aldoną
 Zaorską opowiada o zagrożeniach duchowych i materialnych, jakie czyhają na
 współczesnych Polaków. Mówiąc o swoim życiu i drodze do kapłaństwa, wspomina
 wielkie wydarzenia historyczne, w których uczestniczył, wspaniałych ludzi i
 kapłanów, z jakimi miał okazję się zetknąć. Wprost wymienia też nazwiska
 zdrajców polskiego narodu, przestrzega przed ścieżkami, którymi podąża Zło i
 wskazuje drogę ocalenia. Jak zawsze mówi wyraźnie o świętości życia od poczęcia
 do naturalnej śmierci i konieczności oddania Polski pod opiekę Chrystusa Króla.
 Na książkę składają się dwie części: wywiad oraz wybór najlepszych felietonów
 księdza opublikowanych na łamach Warszawskiej Gazety.

 1-3 Maja ZAPRASZAMY – Informacja: http://wp.me/p3vwgV-Ma Pobierz folder i
 rozsyłaj do innych:

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRWWItR19iOHVUMU0/view?usp=sharing


 Polecam Państwa uwadze

 Marcin Dybowski
 502 225 232

___________________________________________________


   PYSZNY CZŁOWIEK STAWIA SIĘ W MIEJSCU PANA BOGA I DECYDUJE O LOSACH LUDZI 
- TO JEST BARDZO CHORE. TEN PYSZNY CZŁOWIEK POWINIEN ZAKAZAĆ UŻYWAĆ ​
​ŚRODKÓW
   DO ZABIJANIA NIEMOWLĄT I DBAĆ O SZCZĘŚLIWE NARODZINY CZŁOWIEKA.​

​ TO JEST CHORE, ŻE JEDEN CZŁOWIEK MUSI UMRZEĆ, ABY N​
​ARODZIŁ SZTUCZNY CZŁOWIEK.

http://translate.google.com/translate?langpair=auto%7Cpl&u=http://www.nature.com/news/

Chińscy naukowcy genetycy zmodyfikowali ludzkie embriony

___________________________________________________
http://3obieg.pl/skad-to-oburzenie-przeciez-szef-fbi-oplul-nas-tak-samo-jak-bronek
 
Napisano 5 godzin temu 

Skad to oburzenie? Przeciez szef FBI oplul nas tak samo jak Bronek.


___________________________________________________


 http://gloria.tv/?media=321624 -

 
Potężny egzorcyzm Świętego Michała Archanioła
 
 
Nie do pojęcia - goraco polecam.
 
Za chwile zawiozę WASZE SERDUSZKA do Niepokalanowa...
z Panem Bogiem i do uslyszenia!
 
 ___________________________________________________

Temat:  Ruch Czystych Serc skupia Polaków, którzy chcą 'żyć w czystości'

http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,17804973,_To_lepsze_niz_seks___Ru
ch_Czystych_Serc_skupia_Polakow_.htmlTemat: Cd. skandalu: Szef FBI pisze, że żałuje - ale czego? 

Proponuję tez zapoznać się z filmem p.G.Brauna "Eugenika" gdzie widać powiązania ideologiczne co do eugeniki pomiędzy państwami protestanckimi jak USA i Niemcami w kształtowaniu się ideologii hitlera.

___________________________________________________

 NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS - KRÓL I MARYJA KRÓLOWA POLSKI I ŚWIATA.
   
Kościół dzisiaj uroczyście czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Jako benedyktyński mnich wiele zdziałał dla naszego kraju. Wybrał trud pracy misyjnej wśród pogańskich Prusów i tam zginął.
   KTO BY CHCIAŁ MI SŁUŻYĆ, NIECH IDZIE ZA MNĄ, A GDZIE JA JESTEM, TAM BĘDZIE I MÓJ SŁUGA.
   Ewangelia wg św. Jana J2, 24-26  
      "Jezus powiedział do swoich uczniów:"Zaprawdę, zapradę powiadam wam: Jeżeli ziarno przenicy, wpadłszy w ziemię nie obumrze, zostanie tylko samo, ale jeśli obumrze, przynosi plon obfity. Ten, kto kocha swoje życie traci je. A kto nienawidzi swego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne. A kto by chciał Mi słuzyć, niech idzie za Mną, a gdzie Ja jestem, tam będzie Mój sługa. A jeśli kto Mi służy, uczci go Mój Ojciec".
     ***************
    Panie Jezu w dniu moich urodzin bardzo proszę o błogosławieństwo dla mnie. Od dnia mojego nawrócenia mówię jak św. Paweł - "Dla mnie żyć -  to Chrystus, a umrzeć - to zysk". Dziękuję Ci Ojcze nasz za życie i za wiarę, którą nam poznać dałeś przez Jezusa Syna Twego. Dzięki, o Panie, że dałeś nam swą miłość, za to, że dałeś nam siebie.Ty nam przebaczasz grzechy, Ty nam przywracasz życie. Tobie śpiewam z radością: KOCHAM CIĘ.

-szukam-
 Pan Jezus:
           " Ty, Moja ukochana Mieczysławo - nie chciałaś, ale okryłem ciebie piękną sławą.
           
​ ​
 Samym pięknem jest to, że ciebie wybrałem i do omdlenia w Sobie rozkochałem.
           Bardzo lubię być przez człowieka kochany, bo wtedy goją się Moje wszystkie rany.
                    Patrzysz na Mnie z miłością jako siostra i nie jesteś o nikogo zazdrosna.
 Cieszysz się nawet, że kochają Mnie koleżanki twoje i opowiadacie o Bogu tak pięknie w Imię Moje.
​                     ​
 Wytłumaczę tobie i ludziom jak traktuję twoją miłość do Nas w Niebie,
​  
bo Ja ratuję ciebie w każdej potrzebie.
            
W dalszym ciągu prowadź Naszą "STRONĘ" - "echo" Moje,
      ​
gdyż pomagam i ratuję wiele dusz, i usuwam niepokoje.
 
​ ​
  Wybrałem ciebie, abyś mogła być z Nami w Niebie. 
Wybrałem wiele innych osób
 i tak naprawdę, to zliczyć nie sposób.
   Wielu ludzi czuje się niegodnych tej Łaski, lecz mówię wam - to Ja daję Boże ŁASKI.
             A wy tylko odbierajcie Je godnie i piszcie, aby ludzie chcieli żyć pobożnie.
  A ty Mieczysławo i inni - nie martwcie się oszczerstwami, bo Trójca Święta czuwa nad wami.
-szukam-

MODLITWA DO ANIOŁA STRÓŻA.
           
 Święty Aniołku mój - Angelo, któremu Pan Bóg w swej nieprzebranej dobroci i miłości dla mojego dobra

​     powierzył opiekę​ nade mną, który podtrzymujesz mnie w zniechęceniu i nieustannie za mną orędzujesz,
     odwzajemniam Twoją wielką miłość i błagam Cię - Najmilszy mój Obrońco - pełnij ndal tę dobroczynną opiekę
     i broń mnie przed wszelkimi złośliwymi atakami moich wrogów. Broń mnie od grzechu wszelkiego. Wypraszaj
     dla mnie łaskę całkowitego poddania się Bożym zamysłom i jak najwierniejszego ich wypełniania.
             Broń mnie przed wszystkimi pokusami i utrapieniami tego życia a szczególnie w godzinie mojej śmierci,
                   aż zaprowadzisz mnie przed Oblicze mego Stwórcy w Domu wiecznej szczęśliwośći. Amen.

_____________

 
23 kwietnia
Święty Wojciech, biskup i męczennik
główny patron Polski

Święty Wojciech
Wojciech urodził się ok. 956 roku w możnej rodzinie Sławnikowiców w Lubicach (Czechy). Jego ojciec, Sławnik, był głową możnego rodu, spokrewnionego z dynastią saską, panującą wówczas w Niemczech. Matka Wojciecha, Strzeżysława, również pochodziła ze znakomitej rodziny, być może z Przemyślidów, którzy rządzili wówczas państwem czeskim. Wojciech był przedostatnim z siedmiu synów Sławnika. W najstarszym rękopisie jego imię brzmi Wojetech. Wedle pierwotnych planów ojca Wojciech miał zostać rycerzem. Ostatecznie o jego przeznaczeniu do stanu duchownego według biografów zdecydowała choroba. Rodzice złożyli ślub, że gdy syn wyzdrowieje, będzie oddany Bogu na służbę. Nie można tego wykluczyć. Wydaje się jednak, że przyczyna była inna: taki był po prostu zwyczaj w owych czasach, że gdy można rodzina miała więcej synów czy córek, przeznaczała ich do stanu duchownego na opatów, ksienie czy biskupów.
W 968 roku papież Jan XIII, dzięki inicjatywie cesarza Ottona I, ustanowił w Magdeburgu metropolię jako biskupstwo misyjne dla nawracania zachodnich Słowian. Pierwszym arcybiskupem tego miasta został św. Adalbert (+ 981), który poprzednio był opatem benedyktyńskim w Weissenburgu (Alzacja). Pod jego opiekę Wojciech został wysłany jako 16-letni młodzieniec w 972 roku. Na dworze metropolity kształcił się w szkole katedralnej, pod czujnym okiem znanego uczonego, Otryka. Tu także przygotowywał się przez prawie 10 lat (972-981) do swoich przyszłych duchownych obowiązków. Z wdzięczności dla metropolity przybrał sobie jego imię i jako Adalbert figuruje we wszystkich późniejszych dokumentach. Pod tym imieniem jest znany i czczony w Europie.
Święty WojciechBiografie wspominają, że do Wojciecha dołączył się również później jego młodszy, przyrodni brat, Radzim. Mieli do dyspozycji własną służbę. Ojciec hojnie zaradzał wszystkim potrzebom synów.
Po śmierci metropolity Adalberta 25-letni Wojciech wrócił do Pragi. Zastał tam pierwszego biskupa łacińskiego Pragi i Czech, Dytmara, który od roku 973 rządził diecezją. Był Niemcem i zależał od metropolii w Moguncji. Wojciech był już wtedy subdiakonem. W Pradze przyjął pozostałe święcenia (981).
W styczniu 982 r. biskup Dytmar zmarł. Wojciech był świadkiem jego śmierci i kajania się, że był pasterzem złym, chociaż kronikarze piszą, że był pobożny i gorliwy. Zjazd w Lewym Hradcu pod przewodnictwem księcia Bolesława wytypował na następcę Dytmara Wojciecha. Nominację jednak musiał zatwierdzić cesarz. Otton II był zajęty właśnie wyprawą wojenną na południe Italii. Dopiero w roku 983 zwołał sejm Rzeszy do Werony i tam zatwierdził Wojciecha. W tym samym roku dnia 29 czerwca odbyła się także konsekracja Wojciecha na biskupa, której dokonał metropolita Moguncji, św. Willigis (+ 1011). Tak więc Wojciech był pierwszym biskupem narodowości czeskiej w Czechach.
Wojciech wszedł do swojej biskupiej stolicy, Pragi, boso. Miał wtedy zaledwie 27 lat. Jego hagiografowie są zgodni, że jego dobra biskupie nie były zbyt wielkie. Przeznaczał je na utrzymanie budynków i sprzętu kościelnego, na potrzeby kleru katedralnego i diecezjalnego, na potrzeby własne, które były w tych wydatkach najmniejsze, i na ubogich. Zaopatrywał ich potrzeby i sam ich odwiedzał, słuchał pilnie ich skarg i potrzeb, odwiedzał więzienia, a przede wszystkim targi niewolników. Praga leżała na szlaku ze wschodu na zachód. Handlem ludźmi zajmowali się Żydzi, dostarczając krajom mahometańskim niewolników. Biograf pisze, że Wojciech miał mieć pewnej nocy sen, w którym usłyszał skargę Chrystusa: "Oto ja jestem znowu sprzedany, a ty śpisz?". Scenę tę przedstawia jeden z obrazów drzwi gnieźnieńskich, które powstały ok. 1127 r.
Święty WojciechSytuacja Kościoła w Czechach w owym czasie nie była łatwa. Był on uzależniony od kaprysu możnych i władcy. Nie mniejsze kłopoty miał Wojciech z duchownymi. Wprowadzenie zasad życia wspólnego szło opornie wśród duchowieństwa katedralnego. Św. Bruno z Kwerfurtu stwierdza, że "duchowni żenili się jawnie". Możnych zraził sobie Wojciech przypomnieniem zakazu wielożeństwa, gromieniem za wiarołomność oraz za związki małżeńskie z krewnymi. Nie liczono się ze świętami, łamano posty. Kiedy Wojciech zobaczył, że jego napomnienia są daremne, a złe obyczaje dalej się szerzą, po pięciu latach rządów (983-988) postanowił opuścić swą stolicę. Najpierw udał się do Moguncji, po poradę do metropolity Willigisa. Następnie skierował swoje kroki, za jego zgodą, do Rzymu, aby u papieża szukać rady i prosić o zwolnienie z obowiązków. Od cesarzowej Konstantynopola Wojciech otrzymał znaczny zasiłek w srebrze, by po zrzeczeniu się biskupstwa mieć środki na swoje utrzymanie. Wojciech rozdał jednak srebro między ubogich, a orszak biskupi odprawił do Czech.
Papież Jan XV przyjął z miłością udręczonego biskupa Pragi. Nie zwolnił go wprawdzie z obowiązków, ale pozwolił mu na pewien czas oddalić się od nich. Wojciech postanowił więc udać się pieszo z bratem Radzimem do Ziemi Świętej jako pielgrzym. Kiedy po drodze znalazł się na Monte Cassino, tamtejsi mnisi chcieli go zatrzymać u siebie, aby wyświęcał ich kościoły i mnichów na kapłanów. Byli bowiem wtedy w zatargu z miejscowym biskupem. Wojciech jednak nie zgodził się na to. Udał się dalej na południe do Gaety. W pobliżu miasta zatrzymał się i spotkał się ze słynnym mnichem bazyliańskim, św. Nilem. Ten poradził mu, aby wstąpił do benedyktynów w Rzymie. Tak też św. Wojciech uczynił. Przyjął go w opactwie świętych Bonifacego i Aleksego na Awentynie jego przełożony, Leon. Wraz ze swoim bratem, bł. Radzimem, w Wielką Sobotę w roku 990 Wojciech złożył profesję zakonną. Jego żywoty podają, że z wielką pokorą wypełniał wszystkie obowiązki zakonne, jakby od dawna był jednym z mnichów. W tym czasie w rządach diecezją praską zastępował go biskup Miśni, Falkold. W charakterze mnicha Wojciech przebywał w Rzymie w latach 989-992 (w wieku 33-36 lat).
Święty WojciechW 992 r. zmarł Falkold. Czesi udali się do metropolity w Moguncji, aby zmusić Wojciecha do powrotu. Ten natychmiast przez posłów wysłał dwa listy: do Wojciecha i do papieża. Papież zwołał synod i po naradzie nakazał Wojciechowi wracać do Pragi. Po trzech i pół roku Wojciech opuścił klasztor, zabrał ze sobą kilkunastu zakonników z opactwa i założył nowy klasztor w Brzewnowie pod Pragą. Potem zabrał się do budowy kościołów tam, gdzie były osady ludzkie. Dotąd bowiem kościoły były w zasadzie jedynie przy grodach możnych panów. W porozumieniu z księciem wprowadzono dziesięciny, aby Kościołowi w Czechach zapewnić stałe dochody. Wojciech wysłał misjonarzy na Węgry. Sam też tam się udał. Stąd powstała opowieść, że udzielił chrztu (według innych źródeł - bierzmowania) św. Stefanowi, przyszłemu władcy Węgier.
Te obiecujące poczynania zakończyły się jednak niebawem zupełną klęską. Zaważył na tym bezpośrednio następujący wypadek: na dworze książęcym w Pradze pochwycono na cudzołóstwie kobietę z możnego rodu Werszowców. Urażony śmiertelnie mąż zamierzał ją zabić. Ta jednak schroniła się do Wojciecha. Biskup udzielił jej azylu w klasztorze benedyktynek, który stał w pobliżu zamku przy kościele św. Jerzego. Wpadli tam siepacze, wywlekli ofiarę i zamordowali ją na miejscu. Wojciech rzucił na nich klątwę. W akcie zemsty Werszowcowie napadli na rodzinny gród Wojciecha. Gród spalono, ludność zapędzono w niewolę, wymordowano także czterech braci Wojciecha wraz z ich żonami i dziećmi. Działo się to 28 września 995 roku. Ocalał tylko najstarszy brat Wojciecha, Sobiebór, który w tym czasie był poza granicami Czech. Sytuacja była tak gorąca, że Wojciech nie był pewny nawet swojego życia. Złamany tymi wydarzeniami, po zaledwie niecałych trzech latach udał się potajemnie ponownie do Rzymu. Na Awentynie przyjęto go serdecznie. Papież również okazał mu dużo życzliwości.
Niestety, w 996 r. Jan XV umarł. W maju 996 r. odbył się w Rzymie synod, na którym metropolita Moguncji, św. Willigis, oskarżył Wojciecha, że ten bezprawnie opuścił swoją stolicę. Synod nakazał Wojciechowi pod grozą klątwy powrót. Wojciech udał się więc do Moguncji, czekając na decyzję cesarza, gdyż tylko on mógł siłą wprowadzić Wojciecha do Pragi, zbuntowanej przeciwko swojemu pasterzowi. Ponieważ cesarz zwlekał jednak z wyprawą orężną, czekając, aż Czesi sami uznają swoją winę, Wojciech skorzystał z okazji i odwiedził Francję, a w niej - jako pielgrzym - nawiedził grób św. Marcina w Tours, św. Benedykta we Fleury i św. Dionizego w Saint-Denis pod Paryżem. Kiedy zaś nadal powrót św. Wojciecha był niemożliwy, biskup udał się do Polski z postanowieniem oddania się pracy misyjnej wśród pogan. Było to późną jesienią 996 roku. Otton III wyraził na to zgodę, gdy Czesi przysłali Wojciechowi ostateczną odpowiedź, że nie godzą się na jego powrót.
Święty WojciechBolesław Chrobry bardzo ucieszył się na wiadomość, że do Polski ma przybyć biskup Wojciech. Słyszał o nim wiele od jego rodzonego brata, Sobiebora, któremu wcześniej udzielił schronienia. Król chciał zatrzymać Wojciecha u siebie jako pośrednika w misjach dyplomatycznych. Kiedy jednak Wojciech stanowczo odmówił i wyraził chęć pracy wśród pogan, powstała myśl nawrócenia Wieletów na zachodzie. Z powodu jednak trwającej tam wówczas wojny ostatecznie urządzono wyprawę misyjną do Prus. Bolesław Chrobry dał Wojciechowi do osłony 30 wojów. Biskupowi towarzyszył tylko jego brat, bł. Radzim, i subdiakon Benedykt Bogusza, który znał język pruski i mógł służyć za tłumacza. Działo się to wczesną wiosną 997 roku. Wojciechowi przypisuje się ufundowanie pierwszych klasztorów benedyktyńskich na ziemiach polskich. Za swojego fundatora uważają Wojciecha opactwa w Międzyrzeczu, Trzemesznie i w Łęczycy (Tum).
Wisłą udał się Wojciech do Gdańska, gdzie przez kilka dni głosił Ewangelię tamtejszym Pomorzanom. Stąd udał się w dalszą drogę. Aby nie nadawać swojej misji charakteru wyprawy wojennej, Wojciech oddalił żołnierzy. Niedługo potem dziki tłum otoczył misjonarzy i zaczął im złorzeczyć. Jeden z pogan uderzył biskupa wiosłem w plecy, aż mu brewiarz wypadł z rąk. Kiedy Wojciech zorientował się, że Prusy nie chcą nawrócenia, postanowił zakończyć misję powrotem do Polski. Prusowie poszli za nim. Miejsca męczeńskiej śmierci nie udało się uczonym dotąd zidentyfikować. Mogło to być w okolicy Elbląga lub Tękit (Tenkitten). 23 kwietnia 997 roku w piątek o świcie zbrojny tłum Prusów otoczył trzech misjonarzy: św. Wojciecha, bł. Radzima i subdiakona Benedykta Boguszę. Ledwie skończyła się odprawiana przez biskupa Wojciecha Msza św., rzucono się na nich i związano ich. Zaczęto bić Wojciecha, ubranego jeszcze w szaty liturgiczne, i zawleczono go na pobliski pagórek. Tam pogański kapłan zadał mu pierwszy śmiertelny cios. Potem 6 włóczni przebiło mu ciało. Odcięto mu głowę i wbito ją na żerdź. Przy martwym ciele pozostawiono straż. W chwili zgonu Wojciech miał 41 lat.
Wykupienie ciała św. WojciechaPo pewnym czasie wypuszczono na wolność bł. Radzima i kapłana Benedykta ze skierowaną do króla Polski propozycją oddania ciała św. Wojciecha za odpowiednim okupem. Król Polski sprowadził je najpierw do Trzemeszna, a potem uroczyście do Gniezna. Cesarz Otto III na wiadomość o śmierci męczeńskiej przyjaciela natychmiast zawiadomił o niej papieża z prośbą o kanonizację. Była to pierwsza w dziejach Kościoła kanonizacja, ogłoszona przez papieża, gdyż dotąd ogłaszali ją biskupi miejscowi. Na żądanie papieża sporządzono najpierw żywot Wojciecha na podstawie zeznań naocznych świadków: bł. Radzima i Benedykta. W oparciu o ten żywot papież Sylwester II jeszcze przed rokiem 999 dokonał uroczystego ogłoszenia Wojciecha świętym. Dzień święta wyznaczył papież zgodnie ze zwyczajem na dzień jego śmierci, czyli na 23 kwietnia. Wtedy także zapadła decyzja utworzenia w Polsce nowej, niezależnej metropolii w Gnieźnie, której patronem został ogłoszony św. Wojciech.
W marcu roku 1000 Otto III odbył pielgrzymkę do grobu św. Wojciecha w Gnieźnie. Wtedy - podczas spotkania z Bolesławem Chrobrym - została uroczyście proklamowana metropolia gnieźnieńska z podległymi jej diecezjami w Krakowie, Kołobrzegu i Wrocławiu. Otto III opuścił Polskę obdarowany relikwią ramienia św. Wojciecha. Jej część umieścił w Akwizgranie, a część na wysepce Tybru w Rzymie, w obu miejscach fundując kościoły pod wezwaniem św. Wojciecha.

Grób św. Wojciecha w katedrze w Gnieźnie

Św. Wojciech stał się patronem Kościoła w Polsce. Jego kult szybko ogarnął Węgry, Czechy oraz kolejne kraje Europy. Wojciech jest jednym z trzech głównych patronów Polski (obok NMP Królowej Polski i św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika). Jest też patronem archidiecezji gnieźnieńskiej, gdańskiej, warmińskiej i diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej oraz miast, m.in. Gniezna, Trzemeszna, Serocka. Ku czci św. Wojciecha zostały zrobione słynne drzwi gnieźnieńskie, na których w 18 obrazach-płaskorzeźbach, wykonanych w brązie, są przedstawione sceny z życia św. Wojciecha. Św. Bruno Bonifacy z Kwerfurtu, również benedyktyn, biskup i przyszły męczennik, napisał około 1004 r. zachowany do dzisiaj "Żywot św. Wojciecha".

W ikonografii Święty występuje w stroju biskupim, w paliuszu, z pastorałem. Jego atrybuty to także orzeł, wiosło oraz włócznie, od których zginął.
 
 
Żywota świętego Wojciecha, napisanego przez Jana Kanapariusza
 

Cóż piękniejszego nad poświęcenie życia Jezusowi

Już przy różowym brzasku dzień wstawał, gdy oni w dalszą ruszyli drogę, śpiewaniem psalmów skracając ją sobie i ciągle wzywając Chrystusa, słodką radość życia. Minąwszy knieje i ostępy dzikich zwierząt, około południa wyszli na polanę. Tam podczas Mszy odprawianej przez Gaudentego święty mnich przyjął Komunię świętą, a po niej, aby ulżyć zmęczeniu spowodowanemu wędrówką, posilił się nieco. I wypowiedziawszy jeden werset oraz następny psalm, wstał z murawy i zaledwie odszedł na odległość rzutu kamieniem lub wypuszczonej strzały, siadł na ziemi. Tu zmorzył go sen; a ponieważ znużony był długą podróżą, więc całą mocą ogarnął go senny spoczynek. 
W końcu, gdy wszyscy spali, nadbiegli wściekli poganie, rzucili się na nich z wielką gwałtownością i skrępowali wszystkich. Święty Wojciech zaś, stojąc naprzeciw Gaudentego i drugiego brata związanego, rzekł: "Bracia, nie smućcie się! Wiecie, że cierpimy to dla imienia Pana, którego doskonałość ponad wszystkie cnoty, piękność ponad wszelkie osoby, potęga niewypowiedziana, dobroć nadzwyczajna. Cóż bowiem mężniejszego, cóż piękniejszego nad poświęcenie miłego życia najmilszemu Jezusowi?" Z rozwścieczonej zgrai wyskoczył zapalczywy Sicco i z całych sił wywijając ogromnym oszczepem, przebił na wskroś jego serce. Będąc bowiem ofiarnikiem bożków i przywódcą bandy, z obowiązku niejako pierwszą zadał ranę. Następnie zbiegli się wszyscy i wielokrotnie go raniąc nasycali swój gniew. 
Płynie czerwona krew z ran po obu bokach; on stoi modląc się z oczyma i rękami wzniesionymi ku niebu. Tryska obficie szkarłatny strumień, a po wyjęciu włóczni rozwiera się siedem ogromnych ran. Wojciech wyciąga uwolnione z więzów ręce na krzyż i pokorne modły śle do Pana o swoje i prześladowców zbawienie. W ten sposób ta święta dusza ulatuje ze swego więzienia; tak to szlachetne ciało, wyciągnięte na kształt krzyża, bierze ziemię w posiadanie, tak też skutkiem wielkiego upływu krwi wyzionąwszy ducha, w krainie szczęścia rozkoszuje się wreszcie najdroższym zawsze Chrystusem! O, jak święty i błogosławiony to mąż, na którego obliczu zawsze jaśniał blask anielski, w którego sercu zawsze Chrystus przemieszkiwał. Jak pobożny i wszelkiej czci najgodniejszy: wtedy rękoma i całym ciałem objął krzyż, którego zawsze pragnął i w duszy swej nosił. 
Umęczon był zaś Wojciech, święty i pełen chwały męczennik Chrystusa, 23 kwietnia, i to w piątek; stało się tak oczywiście dlatego, aby w tym samym dniu, w którym nasz Pan Jezus Chrystus cierpiał za człowieka, także ten człowiek cierpiał dla swego Boga. Jego jest miłosierdzie po wiek wieków, cześć, chwała i panowanie na wieki wieków. Amen.
 
     

Litania do Świętego Wojciecha

Kyrie, elejson. Chryste, elejson. Kyrie, elejson.
Chryste, usłysz nas. Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

 

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święty Wojciechu, patronie nasz, módl się za nami.
Święty Wojciechu, męczenniku i wyznawco, módl się za nami.
Święty Wojciechu, urodzony na czeskiej ziemi, módl się za nami.
Wszelkimi cnotami ozdobiony, módl się za nami.
Mężu według Serca Bożego, módl się za nami.
Dobrym przykładem owocom swoim przyświecający, módl się za nami.
Pasterzu gorliwie o zbawienie dusz Twojej owczarni dbający, módl się za nami.
Złe obyczaje wykorzeniający, módl się za nami.
Nad występkami ubolewający, módl się za nami.
Wierny naśladowco Chrystusa Pana, módl się za nami.
Węgrom, Prusom i Polakom światło wiary niosący, módl się za nami.
U pogan wobec śmierci nieustraszony, módl się za nami.
Wiarę Chrystusową męczeństwem potwierdzający, módl się za nami.
Za słowo Chrystusa śmierć ponoszący, módl się za nami.
Patronie i Opiekunie Ojczyzny naszej,v Patronie uciśnionych i ubogich ludzi, módl się za nami.
Dobry Pasterzu, módl się za nami.
Chwało i ozdobo Ojczyzny naszej, módl się za nami.
Wzorze duchowieństwa, módl się za nami.
Drogo do życia wiecznego, módl się za nami.

Abyśmy z grzechów powstali, módl się za nami.
Abyśmy do stałości w wierze świętej powrócili, módl się za nami.
Abyśmy otrzymali miłosierdzie za Twoją przyczyną, módl się za nami.
Abyśmy żyjąc według przykazań Bożych, żywot wieczny otrzymali, módl się za nami.
Abyśmy razem z Tobą Boga chwalili, módl się za nami.


Paie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Paie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Paie Jezu Chryste Królu, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

Przez zasługi świętego Wojciecha,
Chryste, wysłuchaj nas.

Módlmy się: Boże, Ty umocniłeś nasz naród w wyznawaniu Twego imienia przez nauczanie i chwalebne męczeństwo świętego Wojciecha, biskupa. Spraw, prosimy, aby ten, który na ziemi głosił naszym przodkom wiarę, wstawiał się za nami w niebie. Przez Chrystusa, Pana naszego, Amen.

 

___________________________________________________

-szukam-

UWAGA Grzegorz Braun przyjezdza do Brukseli 2 maja poznym wieczorem aby porozmawiac, RozaTV bedzie rejestrowac spotkanie
 
adres: Chee de Ninove 656, Bruxelles 1070 Anderlecht
2015-05-02 godzina 20
 
 
 
image
 
 
 
 
 
Radio Róża - Portal Polonii belgijskiej| Aktualności
RozaTV - portal informacyjny Polonii nie tylko belgijskiej. Aktualne wydarzenia, galerie zdjeć i kanał video na YT
 
Aperçu par Yahoo

___________________________________________________


http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/europoslowie-po-poparli-przymusowe-przyjmowanie-setek-tysiecy-islamistow-przez-polske 

Europosłowie PO poparli przymusowe przyjmowanie setek tysięcy Islamistów przez Polskę___________________________________________________

dr Stanisław Krajski - Przyszły ustrój Polski

książka_przyszły_ustrój_polski_krajski
 
Zapraszam, poniedziałek 20 kwietnia 2015, godzina 20:00
 
Krzysztof z Łodzi, www.radiochrystusakrola.pl

___________________________________________________


JAK ZA GIERKA I GRZEGORZ BRAUN - SPOTKANIA TRÓJMIASTO.


Przetarg na śmigłowce dla wojska. "To największy przekręt w naszym przemyśle zbrojeniowym"

- Śmigłowce, które startowały w przetargu, są porównywalne, ale nasza konstrukcja jest najnowocześniejsza, mimo że niesprawdzona jeszcze w boju - powiedział Andrzej Słotwiński, przedstawiciel załogi PZL-Świdnik. Związkowiec dodał, że "załoga nie odpuści i przygotowuje się do manifestacji, a sam przetarg nazwał największym przekrętem w naszym przemyśle zbrojeniowym". PZL-Świdnik przegrał z francuskim Airbusem przetarg na śmigłowiec dla polskiej armii.

O kontrakt na dostawę 70 wielozadaniowych śmigłowców dla wojska walczyło trzech oferentów. Resort obrony zdecydował, że do wojskowych testów trafi tylko francuski śmigłowiec Caracal. Z decyzja nie zgadzają się przedstawiciele firmy PZL-Świdnik. - Nasza firma ma 35 lat tradycji. Wyprodukowano tu 7,5 tys. śmigłowców. Umiemy je budować i serwisować - i to rękami polskiego robotnika - przekonywał Słowtiński w rozmowie z reporterem TVP Info.

Prezes PZL-Świdnik o przetargu: nie liczyła się cena, jakość ani miejsca pracy

Wyjaśnił, że konstrukcja świdnickiego śmigłowca jest nowocześniejsza niż konstrukcja Caracala, który wygrał przetarg. - Nasz śmigłowiec produkowany jest z nowych materiałów, przy użyciu nowych technologii - podkreślał.

Dodał, że załoga zakładów jest zbulwersowana decyzją MON. - Załoga nie odpuści. Przygotowujemy się do manifestacji, bo to największy przekręt, jaki mógł nas spotkać - powiedział.

Oburzeni są też mieszkańcy Świdnika. - Ta decyzja kojarzy im się z decyzją państwa kolonialnego, w którym nie ma pojęcia interesu narodowego - powiedział Waldemar Jakson, burmistrz miasta. Według niego, kryteria przetargu były niespójne i nieczytelne. Zaznaczył, że nie wierzy, iż Francuzi zmieszczą się w deklarowanym terminie i że zatrudnią polskich wykonawców.

Duda o przetargu na śmigłowce: obawiam się, że to jest wybór polityczny

- Byłem w Mielcu i w Świdniku i mówiono mi, że pojawiły się zakulisowe informacje o tym, że oferta Francuzów ma ewidentne preferencje - powiedział Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta RP. Dodał, że "były też doniesienia, że to jest element targów w zamian za stanowisko (szefa KE) dla Donalda Tuska". - Obawiam się, że to jest wybór polityczny - powiedział Duda.

 
 

Budowa obwodnicy ruszyła, bo przyjechał Komorowski? Internauci oburzeni

Jacewo pod Inowrocławiem stało się wczoraj potiomkinowską wioską. Z okazji wizyty Bronisława Komorowskiego na plac budowy obwodnicy wjechały ciężarówki i koparki. Gdy kandydat na prezydenta przemawiał, sprzęt pracował pełną parą. Pół godziny później zostały trzy pojazdy - relacjonują internauci. Firma budowlana przyznaje, że budowa na dobre ruszy dopiero za 2-3 miesiące

 

Bronisław Komorowski w tym samym miejscu był dokładnie pięć lat temu, także w czasie kampanii wyborczej. Wówczas obiecał, że powstanie obwodnica Inowrocławia. Minęło pięć lat i krajobraz prawie się nie zmienił. Z tą różnicą, że dzień przed wizytą prezydenta na plac wjechały ciężarówki.

- Warto sprawdzać obietnice polityków. Cieszę się, że moja obietnica zaowocowała tym, że rusza budowa - powiedział pod Inowrocławiem        Komorowski, zadowolony z efektu zapowiedzi sprzed pięciu lat.
Internauci są jednak oburzeni, że dziwnym zbiegiem okoliczności budowa ruszyła po pięciu latach, akurat kilkanaście godzin przed wizytą prezydenta. O sprawie donosi Omka, internauta z portalu wykop.pl. - Jeszcze w poniedziałek teren widoczny na filmie był nietknięty! Dokładnie o godzinie 15:00, 20.04.2015 wjechał tam ciężki sprzęt, który trochę poudawał - opisuje wizytę prezydenta.

: GRZEGORZ BRAUN - SPOTKANIA TRÓJMIASTODnia Środa, 22 Kwietnia 2015 13:13 Andrzej Bukowski <bukaszka@poczta.onet.pl> napisał(a)

PROSZĘ O ROZPROPAGOWANIE TERMINU SPOTKANIA

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkania z Kandydatem na Prezydenta RP, Grzegorzem Braunem.

Spotkania odbędą się :

GDAŃSK - 24.04.2015 r (piątek) godz 16, "Sala kongresowa" AWF i S, ul. Kazimierza Górskiego 1,
GDYNIA  - 24.04.2015 r (piątek) godz 19,   Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. 10-go Lutego 33, 

Mamy mało czasu, bardzo proszę o jak najszersze rozpropagowanie tej informacji wśród znajomych drogą mailową, telefoniczną i poprzez FB.

Z Panem Bogiem,


Marek Skiba
502-650-655___________________________________________________


02.05.2015 Msza Święta za Ojczyznę, III Konferencja POWSTAŃ POLSKO, Koncert Patriotów – Warszawa – Pola Elekcyjne na Woli


       ZAPROSZENIE

                   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

                   Serdecznie zapraszamy 2 maja 2015 roku na wielką
  uroczystość w wigilię święta Matki Boskiej Królowej Polski.
                   Jako Dzieci Boże i Dzieci Narodu Polskiego,
  przygotowując się do rocznicy Chrztu Polski, zorganizujemy w dniu
  02.05.2015, na Polach Elekcyjnych Królów Polski (na Woli w
  Warszawie), w wigilię Święta Matki Boskiej Królowej Polski – w
  ramach corocznej Pielgrzymki Patriotów – uroczystości, poprzez które
  poddamy się pod słodkie panowanie Jezusa Chrystusa.

                   Czas najwyższy, by tron Polski ponownie objął w
  swe władanie - detronizowany przez współczesny świat - Jezus
  Chrystus i Jego słodkie prawo.  Czas najwyższy by człowiek, który w
  pysze swojej zasiadł na tronie Bożym, ustąpił z tego miejsca i oddał Bogu to co Boskie!

                   Tak jak nasi przodkowie „wolni od obcej przemocy
  nakazu”, zgodnie z prastarą tradycją i zasadą ELEKCJI VIRITIM,
  obowiązującą w czasach bezkrólewia, w wolnym i odpowiedzialnym akcie
  naszej woli, będziemy błagać Boga by powrócił na tron Polski.

   ZAPRASZAMY WSZYSTKIE WOLNE STANY,

  WSZYSTKICH WOLNYCH OBYWATELI,

  CAŁY NARÓD!

 Tego dnia wszyscy, którzy przybędą z całej Polski
  na miejsce elekcji polskich królów, dokonają UROCZYSTEJ, POKUTNEJ
  PROŚBY NARODU POLSKIEGO, BY NA TRONIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZASIADŁ BÓG
  ZE SWYM DEKALOGIEM. NIECH W OJCZYŹNIE ZNÓW OBOWIĄZUJE POSŁUSZEŃSTWO I PODDANIE PRAWU BOŻEMU.

 ZANIESIEMY MODLITWĘ DO KRÓLOWEJ POLSKI,
  NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, ABY ZGODNIE Z JASNOGÓRSKIMI ŚLUBAMI NARODU
  „POLSKA STAŁA SIĘ PRAWDZIWYM KRÓLESTWEM MARYII I JEJ SYNA”.

 
  Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

 Jadwiga Lepieszo

   505075818 www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl


                   DALSZE SZCZEGÓŁY WKRÓTCE NA NASZEJ STRONIE WWW
!


                   do pobrania piliki graficzne:
  https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRUktDSGowUnpWWWM/view?usp=sharing
  https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRdzNZZmdHWVgxVzQ/view?usp=sharing
  https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRaHhvQ0hPSWNCWVU/view?usp=sharing

  miniaturka
  https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRN0U4YVRkMnMwRUE/view?usp=sharin

___________________________________________________

Patrz woła Cię spośród tylu lepszych niż Ty, dziś jest Twój dzień, Jezus zna Twoje łzy” – por. Łk 13,12
Kochani,
przesyłam program na najbliższą pielgrzymke juz dopracowany.być moze ktoś jest jeszcze wezwany, zapisy sa cały czas. dzieki ewa

DROGIE DZIECI !  34 LATA JUŻ JESTEM Z WAMI  

„Patrz woła Cię spośród tylu lepszych niż Ty, dziś jest Twój dzień, Jezus zna Twoje łzy” – por. Łk 13,12

Pielgrzymka do Medziugorja od 27 kwietnia – 03 maja 2015r.                                                               

I. PROGRAM PIELGRZYMKI

1. 27.04.15 – poniedziałek – 8.00 - zbiórka na podwórku Ośrodka Wychowawczego Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia

(Faustynek) – Kraków-Łagiewniki (możliwość pozostawienia bagażu w Ośrodku na czas Mszy Świętej) rozpoczęcie

pielgrzymki Mszą Świętą na terenie Łagiewnik, Siostry pokierują, w którym miejscu. Po Mszy Świętej pakowanie bagażu do

autokaru. Osoby spoza Krakowa mogą skorzystać z noclegu w domu pielgrzyma u Sióstr za dodatkową opłatą (koszt noclegu –

2. Podróż non-stop tylko z postojami (bez noclegu). Przejazd przez Czechy/Słowację, Austrię/Węgry, Chorwację, BiH.

3. Od 28.04.15 (wtorek) do 02.05.15 (1. sobota) pobyt w Medziugorju, zakwaterowanie w wiosce w pobliżu kościoła u

gospodarzy. Do dyspozycji pielgrzymów kuchnia z pełnym wyposażeniem, noclegi z pościelą, wyżywienie: 1 x posiłek

dziennie – obiadokolacja. Na miejscu można zakupić pieczywo i inne produkty spożywcze.

4. Wyjazd z Medziugorja 02.05.15 (sobota), po objawieniu dla Mirjany, powrót non stop bez noclegu.

5. 02.05.15 (sobota) - możliwe spotkanie z o. Jozo Zovko w Zagrzebiu. 

6. 03.05.15 (niedziela) - przyjazd do Polski - do Krakowa.
-szukam-

___________________________________________________

Kochani,
 
Film, "Doprowadzić Amerykę do upadku" zaczyna się cytatem Jozefa Stalina :

"Ameryka jest jak zdrowy organizm.
Jej odporność składa się z 3 fundamentow : patriotyzmu, moralności i życia duchowego.
Jeśli podkopiemy te 3 sfery, zapadnie się sama w sobie."               
                                                                                                   Jozef Stalin

Koniecznie ogladnijcie ten film i podajcie dalej.
​  ​
Pozdrawiam
​  -  ​
Dorota

_________________________________________________
          NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

                   "  Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.
        Z radością sławcie Boga, wszystkie ziemie, śpiewajcie chwałę Jego Imienia, cześć Mu wspaniałą oddajcie".

 
​                                 ​
  Czytanie z Dziejów Apostolskich Dz.3,13-15 17-19.
    Piotr powiedział do ludu:"Bóg naszych ojców wsławił Syna swego Jezusa, wy jednak wydaliście Go i zaparliście sie Go - sprawiedliwego i świętego a wyprosiliście ułaskawienie dla zabójcy. Zabiliście dawcę życia, ale Bóg wskrzesił Go z martwych.(...) Pokutujcie więc i nawróćcie się, aby grzechy wasze zostały zgładzone". 
Piszę wam dlatego, żebyście nie grzeszyli.
                                          *********************************************
 
M O D L I T W A,
​                      Pa​nie Jezu Chryste, Synu Ojca, ześlij teraz Ducha Twego na ziemię.
                    Spraw, aby Duch Święty zamieszkał w sercach wszystkich narodów
    i chronił je od upadku, katastrofy i wojny.
           Niechaj Pani Wszystkich Narodów - Maryja stanie się naszą Orędowniczką. Amen.
                                                     *****************

     Panie Jezu przyjechałam do Ciebie - Królu po radę, bo sytuacja w Polsce staje się tragiczna ku uciesze naszych wrogów. 
​     ​
Mam do Ciebie Pana Boga kilka pytań, a oto jedno z nich i najważniejsze: 
 
​             ​
   -   CZY NAM POTRZEBNI SĄ PRYMASI, KARDYNAŁOWIE, ARCYBISKUPI I BISKUPI?
    Na początku mojej misji powiedziałeś, że większość biskupów nie jest Twoja? Więc czyja? Czy dlatego dozwoliłeś na ich wywyższenie, aby komplikowali Tobie i nam życie
​?​
 
​O​
d nich  mamy same zakazy. Biskup polonijny zakazał nam modlić się do Ciebie KRÓLA i zamknął jedyne Nabożeństwo w Chicago w kościele św. Błażeja. Biskup polonijny zniszczył właściwie biskupa Lamberta, który pięknie mówił u nas w radio o Królu i chciał nawet zniszczyć to radio, gdyż rozesłał listy do wszystkich kościołów oczerniając Lamberta i tych, którzy go słuchają o Tobie KRÓLU. Listy były czytane przez dwie niedziele we wszystkich kościołach, w których są  Msze św. w języku polskim. Biskup polonijny zakazał kapłanom udzielać Komunii Świętej osobom ubranym w płaszcze na których jest Twój wizerunkek KRÓLA zatwierdzony przez papieża Piusa XII..No i oczywiśćie zakazał ludziom wchozić do kościołów
​w takich płaszczach ​
- słyszałam to
​,​
gdy byłam w kościele św. Ferdynanda na Mszy św. Ale biskup polonijny nie reaguje, gdy dziewczyny jako lektorki są skąpo lub niewłaściwie ubrane przed Ołtarzem Twoim. Nie mówi, że kobiety obowiązuje strój kobiecy godny wizyty u króla. Zawsze daję taki przykład: czy kobieta mogłaby wejść w takim ubraniu do królowej Elżbiety? Napewno nie wpuściłaby ich tam ochrona.
​Jednak​
 biskupi pozwalają na oficjalne przebywanie rycerzom Kolumba - ich demonicznego patrona i nawet mają pozwolenie na przebywanie w ich śmiesznych kolorowych czapach przed Twoim tronem, przed Tobą Bogiem Wszechmogącym. Czy biskupi pytali się Ciebie, czy mogą zatwierdzić tego demona na ich patrona? 
W Watykanie był papież Jan Paweł
​I-​
tylko 33 dni - biskupi zabronili mu nawet rozmawiać z ochroną bez ich pozwolenia. Wreszcie biskupi polecili go otruć, bo chciał zapoznać się z finansami Watykanu i je światu ujawnić. Nasz papież Jan Paweł II powiedział, że w Watykanie nie rządzi papież, więc kto? 
W Watykanie był papież Paweł VI - niestety osaczony przez biskupów i trzymany w niewoli a wówczas reprezentował go podstawiony i ucharakteryzowany aktor i w jego imieniu wszystko podpisywał, oczywiście niezgodnie z Twoją Bożą wolą. Wreszcie ci biskupi go też otruli.
 ​ ​KOŚCIÓŁ KATOLICKI POWINIEN BYĆ PRAWDĄ.
Papież Jan XXIII przyjaźnił się z masonami i pod ich dyktando znieważył Liturgię Mszy Świętej, przeniósł Twoje Tabernakula i ośmieszył
​je  i ​
w
​wielu kościołach w ​
blaszanych i plastikowowch skrzyniach przedstawił. Kazał zniszczyć i rozwalić Twoje Święte Ołtarze z kościołów. Nie posłuchałTrójcy Świętej i Matki Bożej i nie zawierzył Rosji Maryi i dlatego komunizm rozszerzył się na cały świat. Teraz papież Franciszek za to wyniósł go do Nieba - czy pytał Ciebie Boga, czy go tam przyjmiesz? Przecież "Dogmat o nieomylności" jest aktualny.
Papieże w porozumieniu z biskupami odebali Tobie wł
​a​
dzę na ziemi a przywłaszczyli ją sobie i tylko sobie a
​T​
wój wizerunek jest oficjalny z
​ tylko z​
dw
​i​
ema koronami, natomiast sobie nakładali tiarę z trzech koron, czyli władza w Niebie, na ziemi i pod ziemią. Ale pyszni i chciwi !!! Czy pytali Ciebie Boga, czy tak mogą uczynić?
Pod okiem kardynała Nycza w kościele
​ ​
w Warszawie
(nie pamiętam nazwy) jest w oknie ustawiony wąż, którego otaczają aniołowie. 
 Za zgodą kardynała Dziwisza powstała hańbiąca całą Trójcę Przenajświętszą i Matkę Bożą Droga Krzyżowa nazywana "Golgotą Beskidzką" i do tej pory nikt nie sprzecieia się. To czy
​l​
i ci dobrzy biskupi popełniają grzechy
​ ​
cudze​
, bo nie
reagują na to zło.
​ Do kardynała Dziwisza wysyłali Polacy z Chicago listy w obronie ks. P.Natanka - nigdy nikomu nie odpisał, więc komu potrzebni są kardynałowie i biskupi? ​Sami siebie chwalą i sami siebie wywyższają i dobrze płatnymi stanowiskami obsadzają a był taki okres, że jednocześnie było trzech prymasów w Polsce. Ot
​,​
​jacy są​
 zachłanni.
​ 
To biskup nakazał zniszczyć rodzinny dom ​Rozalii Celakówny.
To jest skandal,
​ ​
że bisku
p​
i pozwalają budować meczety w Warszawie, chociaż wyznawcy tej religii zabijają chrześcijan w swoich krajach i palą nasze kościoły. 
To bisku
​p​
i w Tarnowie zarządzili, że zmartychwstałeś w Wielką Sobotę a nie w Niedzielę.To biskupi w Archdiecezji chicagowskiej zabronili nazywać katedrę Twoim Imieniem, tylko "Katedra Świętego Imienia" a przecież oficjalna nazwa jest KATEDRA NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS.
To biskupi pozwalają na organizowanie ślubów i wesel w piątki. To biskupi wymyślili, że wszyscy inni muszą być im posłuszni, chociaż sami nie są posłuszni Tobie - Bogu. To biskupi wydali specjalne pismo na cały kraj, że jesteś tylko ich sługą i że Twoje królestwo jest tylko w Niebie. To bis
​k​
upi hamują proces wyniesienia na ołtarze Rozalii. To biskupi zakazli kupować książki o Faustynie Kowalskiej i o Miłosierdziu Bożym przez okolo 50 lat - czy przeprosili ją za to i Ciebie Jezusa Miłosierngo? "Tacy uczeni w piśmie" a nie wiedzą jakie wielkie znaczenie ma samo słowo: "miłosierdzie" Może jest więcej zarzutów, że nie potrzebni nam są aż tacy
​​ "​
uczeni w piśmie
​"​
, ale najważniejszy powód to ten, że nie chcą uznać Ciebie Boga Wszechmogącego i Sędziego Najsprawiedliwszego KRÓLEM. Już raz się przekonali, że nie byli posłuszni Tobie i wybuchła wojna - czy tego samego chcą tym razem?

Pan Jezus:
 "Tak Moje dziecko, Moja miłości, Moja służebnico i Moje "echo
​"​
- to co napisałaś, to wszystko jest prawda
My w Niebie cierpimy patrząc na świat, bo wy ludzie wierni Bogu w Trójcy Świ
ętej  Jedynemu jesteście posłuszni wszystkim kapłanom, bo wierzycie im. Większość kapłanów jest bardzo dobra. Większość kapłanów jest Mi oddanych i pracują na  chwałę Moją i całej Trójcy Przenajświętszej. 
Polecałem wam głosować na najmądrzejszego człowieka ze wszystkich kandydatów na prezydenta. On jest Mego Ojca wybranym człowiekiem. Jeśli nie posłuchacie i nie wybierzecie go, to jak mówiłem na początku twojej misji, że "gdy nie będę KRÓLEM, to obudzicie się w innym państwie". 
Taka procedura do tego zmierza, bo otoczeni jesteście samymi wrogami. 
Wasi wrogowie mówili wam fałszywą mowę. Wasi wrogowie są zjednoczeni w nienawiści do  Mnie i do was. Wasi wrogowie chcą Mnie przechytrzyć.
 Dlatego mówię wam: 
"ZWYCIĘSTWO NASZE BĘDZIE TYLKO WTEDY, GDY PREZYDENTEM BĘDZIE GRZEGORZ BRAUN, GDYŻ ON ZAPROSI MNIE DO ZARZĄDZANIA POLSKĄ I JAK POWIEDZIAŁEM - ZAMIENIĘ SERCA WASZE NA MIŁOSIERNE A WY ZAMIENICIE MIECZE NA LEMIESZE".
Nie umiem zrozumieć ludzi, dlaczego odrzucają "Boga i dobro", a chcą wybrać obiecanki kolejnych ludzi. Bóg Ojciec stworzył ludzi nie po to, aby wieczność spędza
​li​
w piekle, lecz aby chcieli być naszymi przyjaciółmi, bo w Niebie panuje
​ ​
- miłość, radość i nieopisane szczęście. 
Przecież przekonaliście się już na niejednym prezydencie​, że są posłuszni demonom i odbierają wam życie poprzez ustalanie nieludzkich przepisów. Sami widzicie, jaki był miły wasz Wałęsa. I co z tego, że mówił, to co mówił, a co innego robił i był w zmowie z waszymi wrogami. 
Oj, Polacy, Polacy -
​idźcie​
 na głosowanie i zagłosujcie na
​Na
​Grzegorza Brauna.
 Naszego wybranego kandydata
​ -​
Grzegorza Brauna.

Nie oglądajcie wrogiej telewizji a i wasza "TRWAM" nie jest zupełnie Maryjna i niestety są też w zmowie​  z masonami
A papież lepiej żeby tego wizerunku Chrystusa KRÓLA nie nakazał wykonywać. Lepiej, żeby nie było go wogóle, niż jest hańbiący Mnie i do tej bzdury - hańby i poniżenia Mojego dopuścili właśnie biskupi. W ten sposób ludzie wiedzą oficjalnie, że "Moje Królestwo nie jest z tego świata". 
        
        CZEKAM - KIEDY MÓJ KOŚCIÓŁ BĘDZIE WRESZCIE PRAWDĄ - CZY DOCZEKAM SIĘ?

Mój Ojciec tylko czeka jak postąpią Polacy podczas głosowania. Jeśli zadecydują inaczej jak Trójca Święta podpowiada, to już w tym roku zacznijcie wymadlać wasze miejsce w wieczności.
Dlatego powiedziałem: ani Nam, ani wam nie są potrzebni biskupi ani arcybiskupi, ani kardynałowie, bo same problemy z nimi Niebo ma a wasz prymas Glemp nawet kłócił się ze Mną i jest w najniższym kręgu czyśćca. Jezus wasz Przyjaciel".

                    


Panie Jezu - dlaczego w Niebie, w czyśćcu i w piekle jest po siedem kręgów?
Pan Jezus:
  "Dlaczego pytasz? Wy ludzie nie musicie wiedzieć tajemnic Bożych. Żyjcie według PRAW BOŻYCH i wypełniajcie je pokojowo i pobożnie. Tak wam dopomóż Bóg.
                                          
 
Panie Jezu  - kilka oddanych Ci osób  poleci  do Polski na Kongres Chrystusa Króla
​ i​
 bardzo proszą o Twoje błogosławieństwo.
Pan Jezus:
                " TEN KONGRES JEST MOIM OCZKIEM W GŁOWIE i ten tylko się dowie,
kto tak kocha Boga jak wy - Moje wielbicielki.
To widzicie: po co są wam biskupi potrzebni?
  Nawet na Kongres nie chcą jechać a na koniec powiem im:

   GŁUPCY !   MNIE BOGA - KRÓLA SIĘ WYRZEKACIE? TO MAŁE WIADOMOŚCI O BOGU MACIE.
  To czego oni was uczą? Tylko swoje brzuchy tuczą.
                   Leniwi, dwom bogom służący, a praca ich ma charakter niepokojący.
                  Niepokój w sercu, w głowie i na Ołtarzu, a Mnie narażają się zawczasu.
                   
  BÓG JEST JEDEN W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNY I JAK WIDZĘ
​- ​
WSZYSCY BISKUPI JESTEŚCIE WINNI.
              Bo ci, którzy milczą także są winni, że milczą i nie zajmują się swoją Ojcowizną.
   
  Oj, będzie gorąco i żałośnie, ale demonom radośnie,
      bo Jezus Chrystus jest Sprawiedliwy a dla was będzie szczegółowy i wnikliwy.

                    KŁADĘ PRZED WAMI BŁOGOSŁAWIEŃSTWO  I  PRZEKLEŃSTWO
  - WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.

       BŁOGOSŁAWIĘ WSZYSTKICH JEZUSOWI CHRYSTUSOWI - KRÓLOWI  WIERNYCH
                  I
​ ​
BĄDŹCIE  W SWOJEJ
​ ​
PRACY
​ ​
BISKUPIEJ
​ ​
RZETELNI.
​ ​
AMEN".
 
        
      

​ Panie Jezu - aż nie chce się wierzyć, żeby biskupi - najbardziej wykształceni teologicznie powiedzieli Panu Bogu tak jak lucyfer - nie będziemy Ci służyć.
A przecież wiedzą bardzo dokładnie, co ich czeka w wiecznośći za nieposłuszeństwo Bogu Ojcu i Tobie Królowi Wszechświata. Jaki to wstyd dla nas wszystkich wiernych Trójcy Przenajświętszej i całemu Kościołowi katolickiemu za takich Twoich pasterzy.​ Czy Sakramenty udzielane przez tych dwulicowców są ważne? Czy Msze św. są ważne?
​ Przecież muszą wiedzieć, że jeśli Ty Panie Jezu cierpisz, to cierpi cała Trójca Przenajświętsza, to czyli obrażąją i Boga Ojca też.​
​                                   _______________________________________________​

 M  O  D  L  I  T  W A​
             Święty Michale Archaniele BROŃ nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha,
             bądź naszą ochroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty Wodzu Niebieskich 
             Zastępów - szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,
             mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

    (Tę modlitwę też biskupi zmienili na niekorzyć modlących, gdyż u nich jest "Święty Michale wspomagaj nas".
       To jest nonsens, aby aniołowie nas wspomagali - to kim jest człowiek? Prochem marnym.)

    M O D L I T W A
              Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów - Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę,
              by zetrzeć głowę szatana prosimy Cię pokornie - rozkaż hufcom anielskim, aby ściagały szatanów,
              stłumiły ich zuchwałość, a zwalcząjąc ich wszędzie strąciły do piekła.
              Święci Aniołowie i Archaniołowie brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.
                                                  
     M O D L I T W A.
                                O Jezu Chryste, uznaję Cię Królem świata całego.
        Wszystko, co istnieje, zostało stworzone przez Ciebie. Racz spełnić na mnie wszystkie prawa Twoje.
               Odnawiam obietnice Chrztu mego, wyrzekająć się szatana, pychy i uczynków jego.
        Przyrzekm prowadzić życie pradziwie chrześcijańskie. Szczególnie zobowiązuję się starać według
                       mojej możności o triumf Praw Boga i Jego Świętego Kościoła.
         Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci nędzne uczynki moje w intencji otrzymania tej wielkiej łaski,
      aby wszystkie serca uznały Twoje święte królowanie nad nimi i aby w ten sposób Królestwo Twoje
  całym zawłdnęło światem. Amen.
 
                   NAJŚWIĘTSZE SERCE PANA JEZUSA PRZYJDŹ KRÓLESTWO TWOJE
                 PRZEZ NIEPOKALANE SERCE MARYI.

___________________________________________________

PROSZĘ O ROZPROPAGOWANIE TERMINU SPOTKANIA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkania z Kandydatem na Prezydenta RP, Grzegorzem Braunem.

Spotkania odbędą się :

GDAŃSK - 24.04.2015 r (piątek) godz 16, "Sala kongresowa" AWF i S, ul. Kazimierza Górskiego 1,
GDYNIA  - 24.04.2015 r (piątek) godz 19,   Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości, ul. 10-go Lutego 33, 

Mamy mało czasu, bardzo proszę o jak najszersze rozpropagowanie tej informacji wśród znajomych drogą mailową, telefoniczną i poprzez FB.

Z Panem Bogiem,


Marek Skiba
502-650-655

___________________________________________________

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

jestem za, za tym kandydatem i na niego zagłosuję. Trzeba dać Bogu szansę (tak jak w kawale, aby Icek kupił los, aby wygrać w totka) i w I turze głosować zgodnie ze sumieniem a jak dojdzie do II tury to wtedy wg rozsądku i polityki. ewa

NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS KRÓL I MARYJA KRÓLOWA POLSKI WNIEBOWZIĘTA!!!

Jeżeli głowa państwa nie prosi o błogosławieństwo to Pan Bóg nie błogosławi, głosujmy na kandydata który Boga w narodzie stawia na pierwszym miejscu i nie jest uwikłany w żadne powiązania partyjne.
Rycerz Niepokalanej, członek Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.
Człowiek wierny odwiecznym Polskim wartościom Bóg, Honor, Ojczyzna :

Grzegorz Braun kandydat na prezydenta.

Wybierzmy w końcu człowieka który nie boi się prawdy i da przykład narodowi, który wyprowadzi Polskę z V rozbioru, nie zaprzepaśćmy szansy jaką daje nam Bóg.
Powstań POLSKO!!! Wyłączmy w końcu telewizory i włączmy nasze mózgi, zacznijmy używać rozumu który dał nam Bóg, przestańmy ulegać propagandzie lewicy i pseudo prawicy.
Nie zmieniajmy klawisza w więzieniu na lepszego tylko wybierzmy człowieka, z którym z Bożą pomocą zdejmiemy z Polski kajdany nałożone na nią w 98 roku, kajdany które przez naszych pseudopolityków lewych i prawolewych za sprawą Eurokołchozu są ciągle na nas zaciskane. Pozbądźmy się tego systemu - OBUDŹ SIĘ POLSKO!!!


KATOLIK i PATRIOTA na PREZYDENTA POLSKI
http://gloria.tv/media/CtZK81NRMsh

Spot wyborczy Grzegorza Brauna

http://gloria.tv/media/o1UjAomzyA7

Kościół, szkoła, strzelnica

http://gloria.tv/media/Jgyi1JKdjqa

Alarmująca rozmowa z Wojciechem Sumlińskim "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

http://gloria.tv/media/1jTL9U1c97S

Grzegorz Braun za intronizacją Chrystusa Króla w Polsce.

http://gloria.tv/media/Jig6CMkSq17

Grzegorz Braun
http://gloria.tv/?search=Grzegorz+Braun

Módlmy się aby prezydent który zostanie wybrany był wierny Bogu i rządził zgodnie ze Świętą Wiarą Rzymsko-Katolicką.
Z Panem Bogiem
​ - ​
Jan Paweł Dunajczan

___________________________________________________


Patriarcha Kijowa Filaret prosi UE o misję pokojową na wschodzie Ukrainy
 
Filaret-2008-08-19.jpg
  
 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Patriarcha-Kijowa-Filaret-prosi-UE-o-misje-pokojowa-na-wschodzie-Ukrainy,wid,17475884,wiadomosc.html

___________________________________________________

http://ndie.pl/dramat-na-statku-z-imigrantami-muzulmanie-wyrzucili-za-burte-12-chrzescijan/

   
  

Dramat na statku z imigrantami. Muzułmanie wyrzucili za burtę 12 chrześcijan

___________________________________________________


LICHWIARSKA ZAGŁADA POLSKI

------------------------------
----------------------------------------------
​ JAKI TEN SCHEDYNA CWANIACZEK - CZY PYTAŁ SIĘ MNIE I WSZYSTKICH POLAKÓW, CZY NA TE BZDURNE DECYCJE SIĘ ZGADZAMY? JAK SCHEDYNA TAKI BOGATY TO  NIECH WYPŁACA KOMU CHCE. DLACZEGO TAKI SCHEDYNA DECYDUJE O MOIM - NASZYM POLAKÓW FINANSAMI. NIECH KAŻDY MÓWI I DECYDUJE ZA SIEBIE. JA NIE ZGADZAM SIĘ.- MK​

___________________________________________________


​JAK TAK DALEJ BĘDZIE, TO NIE POTRZEBA WOJNY - POLSKA  PRZESTANIE ISTNIEĆ.

http://pikio.pl/al-jazeera-pokazuje-polska-transformacje-jako-ostrzezenie/
 
 

Al Jazeera pokazuje polską transformację jako… przestrogę

___________________________________________________


Świat \ Kościół na świecie

Włochy: zamordowano księdza


http://pl.radiovaticana.va/news/2015/04/18/w%C5%82ochy_zamordowano_ksi%C4%99dza/1137921
 

__________________________________________________


GRZEGORZ BRAUN W SANDOMIERZU


https://www.youtube.com/watch?v=_P54nxkE1kI
Opublikowany 21.04.2015

     

_________________________________________________


"polskie obozy śmierci" to był normalny termin w USA


___________________________________________________


GRZEGORZ BRAUN: WIARA - RODZINA - WLASNOSC

 Jak oni księża Pana Boga się nie boją i nawet grożą Bogu wyzywając nas czcicieli Chrystusa Króla - od sekt.
 
TO WIDZICIE POLACY CZYJA JEST POLSKA - MASOŃSKA, ŻYDOWSKA, NIEMIECKA I ROSYJSKA.
NAWET WŁADZE ZDRADZIECKIE RZĄDZĄCE OBECNIE W NASZEJ UKOCHANEJ OJCZYŹNIE ZMNIEJSZYŁY PUNKTY WYBORCZE POZA GRANICAMI POLSKI ABY JAK NAJMNIEJ POLAKÓW GŁOSOWAŁO, BO CI KTÓRZY WYJECHALI Z GNĘBIONEJ POLSKI - WSZYSCY SĄ PATRIOTAMI I CHCĄ WRÓCIĆ DO WOLNEJ OJCZYZNY ALE NIESTETY PRZEZ OKUPANTA ZNIEWOLONA. NAWET "RADIO MARYJA" I "TRWAM" SĄ JUŻ MASONAMI WYPEŁNIONE. WSZYSCY CI, KTÓRZY NIE CHCĄ CHRYSTUSA NA KRÓLA SĄ WROGAMI NASZEJ OJCZYZNY, A REDEMPTORYŚCI NIE CHCĄ - WOLĄ TRZYMAĆ Z WROGAMI PANA BOGA NIŻ Z NIM SAMYM. WOLĄ CHRYSTUSA SŁUGĘ NA KRZYŻU.
 
To jest dziwne, że mają świadectwo bezbożnego, pysznego i nieposłusznego Panu Bogu Hlonda, że nie posłuchał i była wojna, a teraz wszyscy płaczą po ofiarach. Przez nieposłuszeństwo naród izraelski wiele razy tracił swoją ojczyznę, ale oni dalej są zadufani i zapatrzeni w siebie i myślą, że znaleźli w naszej Polsce odpowiednie miejsce - niestety wszyscy zginą w następnej i ostatniej wojnie. Wybierajcie lepiej Jezusa Chrystusa Króla, bo tylko ON może nas uratować. MK
 
​KORESPONDENCJA​

Kochani!  

Pisze do wszystkich, z kim kiedykolwiek w jakiś sposób miałam doczynienia. Na sercu leży mi sprawa Polski.

Wyłonił się ostatnio bardzo ciekawy kandydat na prezydenta GRZEGORZ BRAUN. Kto go raz posłuchał, szuka w sieci jego kolejnych wypowiedzi, gdyż ujmują one człowieka za serce.

Trzech mistyków potwierdza, ze jest to ten człowiek, który jest w stanie uratować Polskę, gdyż stawia na pomoc Pana Boga.

Niestety jest kompletnie przemilczany w mediach ogólnokrajowych ale i w katolickich, o które walczyliśmy. Prawie jedyne źródło informacji to internet!

 

Wklejam Wam kilka linków, gdzie można poczytać czy obejrzeć i wysłuchać GRZEGORZA BRAUNA.

 

www.grzegorzbraun2015.pl  

 

www.gloria.tv wyszukać „Grzegorz Braun”

 

www.youtube.com wyszukać „Grzegorz Braun”

 

Pozdrawiam

Beata 

 


Program wyborczy

1/ WIARA, RODZINA, WŁASNOŚĆ – to trzy wartości kardynalne, na straży których stać ma głowa państwa i których bezpieczeństwo gwarantować powinna NOWA KONSTYTUCJA.  

2/ ŻYCIE ludzkie powinno być chronione na wszystkich etapach istnienia.  

3/ WOLNOŚĆ OSOBISTA może być urzędowo organiczna tylko wyjątkowo – poza wypadkami ewidentnych przestępstw, wyłącznie tam, gdzie w grę wchodzi BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA.  

4/ WOLNOŚĆ GOSPODARCZA winna podlegać szczególnej ochronie. Państwowe kartele i piramidy finansowe należy zlikwidować.  

5/ Należy UPROŚCIĆ i OBNIŻYĆ PODATKI – jednocześnie z redukcją wydatków budżetowych, redukcją administracji i radykalnym uproszczeniem procedur.  

6/ KARA ŚMIERCI powinna grozić mordercom i zdrajcom stanu.  

7/ PRAWO DO POSIADANIA BRONI jest prawem naturalnym wolnych Polaków.  

8/ WOJSKO POLSKIE, POLICJA, SŁUŻBY i SĄDOWNICTWO – to trzy dziedziny, na których modernizacji powinnny skupić się działania państwa.  

9/ W polityce zagranicznej trzeba kierować się suwerennym realizmem – wobec partnerów zagranicznych należy starannie egzekwować zasadę wzajemności. Wobec wojny ukraińskiej pilnie zadeklarować należy NEUTRALNOŚĆ.  

10/ W imię TRADYCJI CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ i POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO należy zdecydowanie przeciwstawić się inwazji ideologicznej, propagandzie dewiacji i obcym roszczeniom kolonizatorskim.  

NA 1050. ROCZNICĘ CHRZTU POLSKI SPOTKAJMY SIĘ W WOLNYM I NORMALNYM KRAJU!  

​Pan Jezus do Polaków:​
 

"Ja wiem Polacy, że czekacie na Mnie​, aż Moja dobroczynność was ogarnie.

W waszym narodzie polskim jestem uwielbiany, ale tylko w w waszym gronie wąskim.
JA JESTEM ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA 
i przykro Mi jest, że wasza miłośc do Mnie jet "byle jaka". 

Mało wdzięczności Zbawicielowi, a przecież widzę, co ten bezbożny świat robi.
Przykro Mi jest, że wiele dusz pędzi na oślep
i nawet nie chcą wiedzieć, że czas ZIEMI kończy się przez brak wiary w Boga.

 Nic na ziemi nie trwa wiecznie, to wiecie przecież, a teraz najważniejsza po Bogu jest wasza Macierz.
Bo od Polski zacznę na świecie królować i pokój zaprowadzę a miłość i szacunek będą panować.
 

Już tak dużo razy mówiłem wam, że gdy będę wywyższony do pozycji królewskiej, zapewnię dobrobyt na ziemi i szczęśćie wieczne.
Hlond Mnie nie usłuchał, ani inni biskupi i była wojna i pomyślałem: ale ten episkopat w Polsce głupi.
Tak samo i teraz jest: proszę, proszę i proszę, a bałwochwalstwa i pychy nie znoszę.
Duchowni wszyscy o tym wiedzą, ale milczą i cicho w swych pałacach siedzą.
 

Demony już szykują im miejsce w piekle i walczą o każdą duszę zaciekle.
Ja Jestem MIŁOŚCIĄ - MIŁOSIERNĄ i dlatego czekam, i patrzę na ludzkość Mnie wierną.
Lecz wasi wrogowie - masoneria chce zawładnąć światem, bo demonom jest wierna.
Dlatego Ja muszę podjąć szybką decyzję, aby wasze dusze uratować 
i nie pozwolę demonom wami manipulować.
Nie będę czekał masonerii daty 2017 roku i już Moje przygotowania są w toku
ROZWAŻCIE - ALBO JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI I ŚWIATA,
ALBO OPANOWANIE DEMONAMI ZACZNIE SIĘ JUŻ OD TEGO LATA.
 
Bardzo jasno i wyraźnie wam wszystko tłumaczę i Aniołów do ratunku dla was wkrótce wyznaczę.
KŁADĘ PRZED WAMI BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I PRZEKLEŃSTWO.

WYBIERAJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

JEZUSA CHRYSTUSA
- BOGA ZWYCIĘSTWO. 

___________________________________________________
Prof. Robert Spaemann: cudzołóstwo grzechem jest zawsze Giotto [Public
domain], via Wikimedia Commons


Katolicyzm nie jest religią dobrego samopoczucia. Mówienie, że nie ma
powodów do strachu, nie należy lękać się o swoje zbawienie, jest fałszywe.
Masy odwracały się od Chrystusa, dostosowywanie się do ich oczekiwań jest
fałszywą odpowiedzią - tłumaczy niemiecki filozof Robert Spaemann.Znany niemiecki filozof, profesor Robert Spaemann, udzielił wywiadu, w
którym odniósł się do pomysłów zmian "duszpasterskich" dotyczących osób
żyjących w grzechu śmiertelnym. Katolickie rozumienie małżeństwa jest dziś
coraz częściej kwestionowane - zauważała w trakcie wywiadu Julia Wächter. -
Jak należy się wobec tego zachować? Czy Kościół dostosowując się do
współczesnych tendencji porzuca swój ideał małżeństwa? - pytała.- Istnieje silna tendencja dostosowywania się do wszystkich trendów, tak, by
ludzie nie odchodzili. Musimy zawsze patrzeć na Ewangelię. Masy podążały za
Chrystusem, ale wtedy mówił o jedzeniu Jego Ciała i piciu Jego Krwi. Nie
starał się, by Jego słowa wyglądały atrakcyjnie, ludzie byli w szoku i
odchodzili. Jezus pytał apostołów: "Czyż i wy chcecie odejść?" A święty
Piotr odpowiedział: "Panie, do kogóż pójdziemy? Ty masz słowa życia
wiecznego". Taka powinna być reakcja ludzi - tłumaczył niemiecki filozof.- W kwestii rozwodów nie należy podążać za masami i tendencjami, tylko
świadczyć o istnieniu innych, o wiele piękniejszych sposobów życia.
Należałoby to robić znacznie wcześniej, niż w trakcie kursów
przedmałżeńskich. Już w szkole należałoby nauczać o tym, czym jest
chrześcijański sposób życia. Wówczas także zakaz rozwodów, nauczany w sposób
jasny i jednoznaczny przez Chrystusa, stałby się bardziej atrakcyjny -
tłumaczył prof. Robert Spaemann.Jedna trzecia nauczania Chrystusa dotyczyła zagrożeń czyhających na nasze
dusze, dziś jednak próbuje się tę część Objawienia unieważnić - kontynuuje
Spaemann. - Nie ma powodów do strachu, Bóg akceptuje nas takimi, jakimi
jesteśmy. To zwodnicze pochlebstwa. Należałoby raczej mówić: nie, Jezus nie
akceptuje cię takim, jaki jesteś. Wzywa: zawróćcie, jesteście na złej
drodze. Rzecz jasna, Chrystus przyjmuje grzesznika i kiedy syn marnotrawny
wraca do domu, ojciec wydaje ucztę. Dlaczego? Bo syn powrócił do domu.
Ojciec nie udał się do koryt służących świniom - tłumaczy niemiecki filozof.W przypadku osób żyjących w grzechu ciężkim powinniśmy raczej pomagać w
osiągnięciu przez nie życia wiecznego. - Chrześcijaństwo nie jest "religią
dobrego samopoczucia". Dla przykładu, gdyby lekarz powiedział mi, "nie
powinieneś więcej palić papierosów, bo umrzesz w ciągu pół roku", to czy
odpowiedziałbym mu "Panie doktorze, proszę być wobec mnie miłosiernym"? To
fałszywe rozumienie miłosierdzia. Lekarz może pomóc pacjentowi tylko wtedy,
kiedy on podąża za jego radami. Kościół pełni rolę takiego lekarza. Kiedy
zezwala się na życie małżonka z osobą trzecią, kiedy takie zachowanie jest
usprawiedliwiane poprzez argument, że zbudowali oni więź, to pojawia się
pytanie: jak wiele razy ktoś ma z kimś spać by grzech zamienić w czyn
podobający się Bogu? Każde cudzołóstwo jest grzechem ciężkim. Takie jest
tradycyjne nauczanie Kościoła - podkreśla Spaemann.

 
            

Źródło: "Rorate Caeli"

mat


Read more:
http://www.pch24.pl/prof--robert-spaemann--cudzolostwo-grzechem-jest-zawsze,
35290,i.html#ixzz3Y2YixWX5
http://www.pch24.pl/prof--robert-spaemann--cudzolostwo-grzechem-jest-zawsze,
35290,i.html

___________________________________________________

DLA BIZNESU I SWOJEJ CHAŁY - WSZYSTKO MOZNA WYTŁUMACZYĆ.​

__________________________________________________

http://newspaper.hvs.pl/czego-nie-wiecie-jeszcze-o-europie-czyli-jak-cia-jezuici-finansowali-integracje-europejska/
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czego nie wiecie jeszcze o Europie ?! Czyli, jak CIA i Jezuici finansowali integracje europejską.


___________________________________________________

o. Bashobora - Żywiec

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

SPOTKANIE W ŻYWCU

Ważne informacje;

Spotkanie modlitewne zaczyna się o godz. 9,30

Recepcje będą czynne od godz.7,30

Osoby posiadające ze sobą dowód wpłaty unikną rejestracji i otrzymają
wejściówki bezpośrednio

przy wejściu.

Wejście na plac  odbywać się będzie dwoma wejściami , od strony ulicy
Wincentego Witosa poprzez kładkę i od ulicy Grojec.

( na ulicy Grojec i Witosa przewidziano zaparkowanie kilkuset samochodów
)

Kierowców autokarów i Busów prosimy o zatrzymanie się w miejscu
przewidzianym do wysiadania ludzi na ulicy Witosa.

Puste autokary i Bus-y mogą zaparkować  na parkingu Fabryki śrub ulica
Grunwaldzka 5

Na placu przed ołtarzem będzie znajdować się ponad tysiąc  krzeseł.

Krzesła te nie są ponumerowane i osoby chętne siadają w dowolnym
miejscu.

Z powodu ograniczonej ilości miejsc siedzących  wszystkich prosimy o
zabranie ze sobą swoich prywatnych krzeseł.

Przed ołtarzem będzie się znajdować sektor dla osób ciężko chorych
tylko z jednym opiekunem.

Spotkanie modlitewne odbędzie się pod gołym niebem dlatego prosimy o
stosowne ubranie się

uwzględniające warunki atmosferyczne w tym dniu.

W jednej części placu przewidziano bazę gastronomiczną gdzie będzie
można zakupić sobie coś do jedzenia( np. bigos , kiełbasa  z rożna ,
drożdżówki ) i picia ( kawa ,herbata ,napoje zimne )

Istnieje też możliwość rezerwowania posiłku  na stronie internetowej

http://magnaliadei.pl/rekolekcje/?oferta,39

Więcej informacji znajdziecie na stronie.

http://magnaliadei.pl/rekolekcje/?milosierdzie-w-sercu-boga-sobota-25-kwiecien-2015,30

Z Panem Bogiem .

Organizatorzy spotkania
 

___________________________________________________

 
CHRYSTUS KRÓL - LIST PIUSA XI - DO KARD HLONDA NA KONGRES CHRYSTUSA KRÓLA W POZNANIU W 1937 R.
List Ojca Świętego do Kongresu /Chrystusa Króla/
/przekład polski/


Ukochanemu Synowi Naszemu A u g u s t o w i Tytułu Najświętszej Marii Panny Pokoju
Świętego Rzymskiego Kościoła Prezbiterowi Kardynałowi H L O N D O W I
Arcybiskupowi Gnieźnieńskiemu i Poznańskiemu.

P i u s P a p i e ż X I

Ukochany Synu Nasz,

Pozdrowienie Tobie i Apostolskie Błogosławieństwo.

Wielką radość sprawia nam stwierdzenie, że na niwie całego Kościoła wydała nieprzebrane owoce Encyklika „Quasi primas” o królewskiej władzy Zbawiciela Naszego i o ustanowieniu święta Chrystusa Króla, którą obwieściliśmy przed dwunastu prawie laty. Pomiędzy innymi skutkami Naszego pisma sprawia nam szczególne ukontentowanie bardzo mądra i zbawienna uchwała pewnego grona duchownych, którzy postanowili co pewien czas urządzać ku czci Chrystusa Króla szczególne Kongresy, mające za wyłączne zadanie badać sposoby realizacji Naszych myśli w tym względzie, mianowicie by królewska godność Zbawiciela Naszego została przez wszystkich uznana i by publiczne życie wszelkich narodów poddało się najsłodszemu panowaniu Boskiego Króla.
 Skromne były ramy czterech pierwszych tego rodzaj zjazdów, gdy tymczasem piaty Kongres zbierający się w nadchodzącym miesiącu czerwcu w ważnym mieście Poznaniu, zgromadzi z całego świata katolickiego liczne zastępy tych, którzy gorąco pragną Chrystusowego panowania.

Właśnie tego międzynarodowego charakteru najbardziej gratulujemy poznańskiemu Kongresowi. Jeśli bowiem wrogowie Chrystusa i jego panowania niczego nie zaniedbują, by swą nienawiścią zarazić świat cały, czyż nie jest rzeczą konieczną, by w jedno ognisko zestrzelili swe myśli i wysiłki i by się bez względu na swe pochodzenie i na swą przynależność narodową w jedną wspólną armię ku obronie Chrystusa ci skupili, dla których przynależenie do jego królestwa jest szczęściem i zaszczytem? Szlachetnej inicjatywie zjazdowej przysparza chluby ta okoliczność, że Kongres poznański postanowił skierować swe prace ku temu celowi, by od ludów odwrócić owo haniebne zło i owo niebezpieczeństwo straszliwe, jakimi są bezbożnicze komunistyczne zasady i knowania, które ostatnio napiętnowaliśmy w obliczu Kościoła i całego rodzaju ludzkiego Encykliką „Divisi Redemptoris”. Nie ma sprawy, która by w tym stopniu zajmować mogła i powinna umysły ludzi i która by w równej mierze zdolna była rozpłomienić serca sług Chrystusa Króla, jak to potworne i wstrętne widowisko, rozgrywające się w oczach świata. Do zawrotnych rozmiarów urasta pycha tych, którzy wymyślając próżne rzeczy przeciw Panu i przeciw Chrystusowi Jego, wynoszą się ponad wszystko co Boże i święte, usiłując usunąć z kuli ziemskiej samo imię Stwórcy i wspomnienie o Bogu, aby możliwie całkowicie runęło i bez śladów przepadło Królestwo Boże, które Chrystus nabył krwią swoją. Czyż jest rzetelny tego Królestwa obywatel, którego by widok tych bezecności nie wstrząsnął? Czy jest wśród chrześcijan ktoś, który by się nie porwał do uporczywej obrony najświętszych praw Boskiego Zbawiciela, zuchwale bezczeszczonych i deptanych przez napierający, a zbity szyk przewrotowców? Wprawdzie nie można wątpić, że Ten, któremu dana jest wszelka władza na niebie i na ziemi i który według swego uznania odejmuje ducha książętom i kruszy ich jako naczynia Gancarskie, może bez niczyjego współdziałania podnieść rękę na swych butnych wrogów i ukrócić ich pychę. Skoro jednak najłaskawszy Pan nie wahał się wezwać stworzenia do udziału w swych planach i dziełach, należy wytężać wszystkie siły i niczego nie zaniedbywać, co by się z naszej strony przyczynić mogło do bezwzględnego i zupełnego triumfu najświętszej sprawy. A komuż najbardziej przystoi gotować to zwycięstwo i zaopatrywać rycerzy Bożych w zbroję duchową, jak Kongresowi, który nad światem wywiesza królewskie sztandary Chrystusowe?

Niechże zatem dostojny Zjazd poznański nie cofa się przed żadnym trudem, rozumiejąc, ze nie można podejmować nic ważniejszego, jak służyć wszystkimi siłami wielkiej sprawie, od której w zupełności zależą przyszłe losy świata. Jeżeli kiedykolwiek, to zwłaszcza dzisiaj nie w słowie, lecz w mocy jest Królestwo Boże. Kto prawdziwie Jego przyjście miłuje, nie słowem ani językiem, ale uczynkiem i prawdą, zgodny będzie z Psalmistą mówiącym: Czas działać, o Panie, rozproszyli zakon Twój!Starajcie się przeto wybadać dobrze siły wrogów Chrystusowych i przeniknąć zarówno ich sposoby działania jak ich podstępne plany. Biorąc pod uwagę to, co katolicy dotychczas zdziałali, ustalcie jasno powody, dla których tak chwalebnym porywom nie zawsze odpowiadają oczekiwane wyniki. Obmyślcie i wskażcie najskuteczniejsze metody pracy, które żarliwi działacze Akcji Katolickiej będą mogli następnie z powodzeniem stosować w codziennym potykaniu się z bezbożnictwem. Przede wszystkim zaś to sobie zawsze uprzytomniajcie i do tego zmierzajcie całą gorącością swych tęsknot i ślubowań, mianowicie, że potrzeba, aby On panował i to panował w takim zakresie, by łaską swą nie tylko kształtował dusze jednostek. Lecz by za pośrednictwem oddanych sobie apostołów, którzy by zupełnie zgłębili Zakon doskonałej wolności, przepoił Swym duchem sprawy publiczne i władał nimi w prawdzie i sprawiedliwości. Bo nie rządcom ciemności tego świata, lecz Jemu, jedynemu nieśmiertelnemu Królowi wieków, powiedział Bóg: dam tobie narody dziedzictwo twoje, a posiadłość twą krańce ziemi.

A ponieważ aż dotąd potoczyła się myśl Nasza, wzywamy nie tylko Poznański Kongres, ale wszystkich tych, którzy gdziekolwiek pełnią twórczą służbę jako dobrzy rycerze Jezusa Chrystusa, by poświęcając siebie i wygody swoje, pielęgnowali harmonię i zgodę, spełniali nakazy i życzenia Hierarchii Kościelnej a spojeni duchem miłości i pokoju pomnażali swe siły i potęgowali je aż do odniesienia pełnego zwycięstwa. W górę wznieście zatem myśli i serca, bo gdyby zbladły wzniosłe ideały, dające polot i twórcze tchnienie duszom szlachetnym, opadłyby ręce i osłabłyby duchy w ciężkim boju o Boga. W górnych zamiarach utwierdzajcie swą wolę i nie wahajcie się za wzorem Apostoła iść na trud pierwotny, podejmować czyny twarde i ponosić wielkie ofiary, weszliśmy bowiem w czasy, w których jedynie prawdziwi bohaterowie porywają zwyciężny wieniec. Wreszcie niech apostolstwo wasze uskrzydla potężna nadzieja chrześcijańska, której nie zmogą ni zawody ni rozczarowania. Wszak z Wami jest Ten, który jest obrońcą na zbawienie i który sam jeden tak władnie wzburzonym bałwanom rozkazywać może, iż w jednej chwili nastaje uciszenie wielkie.Co więcej za tchnieniem Bożym wzrastają, zwłaszcza w szeregach młodzieży katolickiej, zastępy apostołów, miłością tak ściśle zjednoczonych z Chrystusem Panem, że dla swego Króla gotowi są na każde zmęczenie, na każda ofiarę, na bohaterską śmierć. Niech więc nadziemska idea Królestwa Chrystusowego ogarnia umysły wiernych i niech jako przyzywający znak, wzniesiony ponad narody, zgromadzi ludzkość pod sztandarami Księcia królów ziemi. On bowiem przyjdzie rychło z zapłata Jego jest z Nim, jako Jemu przekazał Ojciec, tak i On przekaże królestwo swoje tym, którzy wytrwają przy nim w pokusach Jego.

Wyrażając gorące pragnienie, by zarówno Kongres Poznański jak i Zjazdy, które po nim nastąpią, podejmowały swe prace w duchu, który powyżej wskazaliśmy, nie możemy pominąć milczeniem szczególnej okoliczności, stanowiącej pomyślną zapowiedź na przyszłość. Pierwszy Międzynarodowy Kongres Chrystusa Króla odbędzie się w kraju, który słusznie nazwano i który był rzeczywiście przedmurzem chrześcijaństwa. Na tej ziemi, która od świętych Biskupów Wojciecha, Stanisława i Józefata aż do Męczenników podlaskich za Unią Katolicką tak często bywała zraszana krwią męczeńską; na tej ziemi, która była matką tylu świętych czczonych w całym Kościele, jakimi są Jan Kanty, Jacek, Kazimierz, Jadwiga i anielski Stanisław Kostka; na tej ziemi, która w ciągu wieków aż po nasze czasy tylekroć rozgromiła nieprzyjaciół Chrystusa, ufających zuchwale w własnych siłach, a mimo najazdów herezji i schizmy zachowała nieskalaną wiarę katolicką, i to wiarę gorącą, jakiej naocznym świadkiem byliśmy tylekrotnie i My, gdy u Was spełnialiśmy misję Nuncjusza Apostolskiego; na tej polskiej ziemi kłaść będziemy podwaliny pod nowe opatrznościowe dzieła ku czci Chrystusa Króla. Aby łaska Boża wzmocniła, utwierdziła i hojnie pomnożyła skutki waszych zamierzeń, zapewniając powodzenie wszystkiemu, co czynić i postanawiać będziecie, niejako w zadatek darów i świateł Bożych udzielamy Błogosławieństwa Apostolskiego w Panu zarówno Tobie, Ukochany Synu Nasz, jak wszystkim innym Kardynałom, Biskupom, dostojnym przedstawicielom władzy państwowej i wszystkim wiernym, którzy zewsząd na Kongres wasz przybędą.

Dan w Rzymie, u św. Piotra, dnia 3 maja w uroczystość znalezienia św. Krzyża i w doroczne święto Najświętszej Marii Panny, Królowej Korony Polskiej, roku 1937, szesnastego Naszego Panowania.

Pius Papież XI


___________________________________________________
http://bankprawdy.hvs.pl/750-miliardow-dolarow-dlug-swiata-wobec-polski/
Napisane przez
 
Data:Styczeń 08, 2015

750 miliardów dolarów :Dług Świata wobec Polski

Nie ma lewicy i prawicy, nie ma religii i ateizmu, nie ma terroryzmu i wolności jest tylko teza i anty teza każdego waszego wyboru – jest tylko syjonizm i masoneria manipulująca waszymi losami… PO (Wielki Wschód) , PiS (B’n’B), SLD, PSL, Nowa Prawica… (Loża Kopernik, Wielka Loża…)

Mimo, że minęło już prawie 70 lat od zakończenia II wojny światowej polskie rodziny nie uzyskały dotąd właściwego zadośćuczynienia finansowego za ludobójstwo dokonane na członkach tych rodzin przez dwa państwa terrorystyczne hitlerowskie Niemcy i stalinowski Związek Sowiecki (teza i antyteza jednego masońskiego łba).

hitler&stalin  90

Zadośćuczynienie finansowe winni są także wszystkim rodzinom polskim nasi byli koalicjanci Francja i Anglia ze względu na nie wywiązanie się z umowy koalicyjnej z Polską i brak wsparcia militarnego Polski z chwilą rozpoczęcia agresji niemieckiej na Polskę we wrześniu 1939r. (warto również wspom nieć o odszkodowaniach ze strony USA za finansowanie przez ich koncerny armii Hitlera) 

Dodatkowo Anglię obciąża odpowiedzialność za śmierć gen. Władysława Sikorskiego w 1943r. w Gibraltarze, nie udzielenie właściwej pomocy powstańcom warszawskim w 1944r. oraz sprzedaż polskich interesów Związkowi Sowieckiemu w ramach układów w Teheranie, Jałcie i Poczdamie.

___________________________________________________

Nr 092  |  środa, 22 kwietnia 2015 r.

„Tegoroczne wybory to jest walka na śmierć i życie.
Nie dla Polski, bo Polska przetrwa, choć z ogromnymi,
niepotrzebnymi stratami, jakie przynosi każdy dzień rządów
najgorszej na pewno władzy w historii III RP.”

prof. Andrzej Nowak

Prezentacja w formacie Power Point do wykorzystania na szkoleniach związanych z wykonywaniem funkcji członka obwodowej komisji wyborczej lub męża zaufania. 

 

Prezentacja do pobrania w formacie PPTx - kliknij tutaj 

---

Prezentacja w formacie PDF przeznaczona do drukowania lub przekazywania jako materiał szkoleniowy dla członków obwodowych komisji wyborczych i mężów zaufania. 

 

Plik do pobrania w formacie PDF - kliknij tutaj 

---

Video-poradnik (MP4) jest przeznaczony do udostępniania w witrynach internetowych oraz stacjonarnych i wirtualnych szkoleniach. 

 

Prezentacja na kanale YouTube - kliknij tutaj 

Plik video do pobrania w formacie MP4 - kliknij tutaj 

---

Prezentacja w formie audio (MP3) przeznaczona do pobrania i odsłuchiwania, a także publikowania w audycjach radiowych i na stronach internetowych. 

 

Plik do pobrania w formacie MP3 - kliknij tutaj 

 

---

 Zaoferuj współpracę komitetowi wyborczemu swojego kandydata lub zostań woluntariuszem Ruchu Kontroli Wyborów!

Rejestracja na stronie:

www.ruchkontroliwyborow.pl

---

Pierwszym, przygotowawczym etapem do fałszowania wyników wyborów jest zagwarantowanie aby składy obwodowych komisji wyborczych były obsadzone przez "swojaków". Gdyby komitety wyborcze wprowadzały do wszystkich obwodowych komisji wyborczych swoich przedstawicieli (członków komisji i mężów zaufania), ryzyko zaistnienia nieprawidłowości w pracach komisji byłoby całkowicie wyeliminowane. 

 

Pobierz poradnik - kliknij tutaj 

---

W  ramach systemu RKW-IT funkcjonują dwie równoległe procedury gromadzenia, przesyłania i sumowania wyników głosowania – procedura automatyczna i ręczna. Procedura automatyczna to przekazywanie wyników głosowania z pomocą informatycznego systemu RKW-IT. Procedura ręczna polega na osobistym, bezpośrednim przekazywaniu i dystrybucji kopii protokołów wyników głosowania w sieci koordynatorów ruchu RKW. 

 

Pobierz broszurę - kliknij tutaj 
Prezentacja w Power Point - kliknij tutaj 
Grafika w wysokiej rozdzielczości- kliknij tutaj 

---

Diagram prezentuje krok po kroku jak ustala się wyniki głosowania w obwodowej komisji wyborczej. Będzie użyteczny jako dopełnienie wytycznych Państwowej Komisji Wyborczej zarówno przy wyborach prezydenckich, jak i przy wyborach parlamentarnych. 

 

Plakacik w formacie A3 - kliknij tutaj 
Grafika w wysokiej rozdzielczości - tutaj 

---

Zaprezentowane wyżej materiały szkoleniowe i poradniki oraz inne dokumenty
są przygotowane do pobrania w naszym repozytorium plików na MediaFire, a także
w audio-blogu JAWA Media i serwisie JAWA Media Info

---
NPW

Resortowe dzieci prowadzą
Śledztwo Smoleńskie

Dorota Kania   |   9 kwietnia 2015 r.   |   niezależna.pl
 czyta: JaWa  

Artykuł dotyczy rodzinnych powiązań ekspertów prokuratury wojskowej z systemem sowieckim. Znamienne dla "śledztwa" smoleńskiego jest to, że ekspertem prokuratury może być nawet pracownik naukowy z Toronto, ale jedynie wtedy gdy trzyma linię polskiej winy , ale nie może nim być już prof. Binienda …

Słuchaj online.

• O KOLEKTYWNYM WYSIŁKU wt, kwi 14, 2015

• WP: Nie można całej winy za Holokaust zrzucać na Niemców wt, kwi 21, 2015

• W królestwie kłamstwa i chaosu wt, kwi 21, 2015

• Odszkodowania, czy wyłudzenia? Pytania o Shoah biznes wt, kwi 21, 2015

• Naczelny rabin Polski: Jeżeli szef FBI nie przeprosi...wt, kwi 21, 2015

• FBI prostuje, ale nie przeprasza za bezczelne słowa wt, kwi 21, 2015

• W Madison ateiści jak homoseksualiści. Pod szczególną ochroną wt, kwi 21, 2015

• Komorowski gorzej od szefa FBI wt, kwi 21, 2015

• A jednak było zlecenie na Brauna. wt, kwi 21, 2015

• Po szefie FBI bułgarska historyk obarcza Polaków winą wt, kwi 21, 2015

• “Efekt Franciszka” ogłoszono zbyt wcześnie – spada liczba powołań wt, kwi 21, 2015

• Profanacyjny spektakl w bazylice Saint Denis wt, kwi 21, 2015

• „Religia Holocaustu” a dialog katolicko-żydowski wt, kwi 21, 2015

• Papieskie spotkanie z rabinami Europy pon, kwi 20, 2015

• Leokadio! Coś się chyba zmieniło, włącz no prędko radio! pon, kwi 20, 2015

• Kolejne kłamstwa. Rosyjski portal o „polskich obozach zagłady” pon, kwi 20, 2015

• Pod znakiem żonkila Dawidowego pon, kwi 20, 2015

• Holokaust czy “99-procentowy” mit? pon, kwi 20, 2015

• Skrzypczak wyleciał z rządu wskutek intrygi izraelskiego lobbysty? pon, kwi 20, 2015

• Charyzmatycy – wrzód na ciele Kościoła pon, kwi 20, 2015 

• Putin wierzy w porozumienie między Turcją i Watykanem nie, kwi 19, 2015

• Gadowskiego Komentarz Tygodnia 20.04.2015r śr, kwi 22, 2015 

• Tadeusza Płużańskiego spotkania z bestiami śr, kwi 22, 2015 

• Patrioci statystycznie częściej poszli „do piachu” wt, kwi 21, 2015 

• Nie chcę by budżet państwa płacił za grupę cwaniaków wt, kwi 21, 2015 

• Demokracja cenzurowana – Jan Pietrzak wt, kwi 21, 2015 

• DJ Bronek „Specjalista od kur” wt, kwi 21, 2015 

• Czy cel uświęca środki? wt, kwi 21, 2015 

• Tydzień Sakiewicza – podsumowują Wolski i Czabański wt, kwi 21, 2015 

• Grzegorz Braun recenzuje postawy mediów „niepokornych” pon, kwi 20, 2015 

• PAP i Publiczne Radio słusznie zbesztane pon, kwi 20, 2015 

• Bronisław Komorowski i WSI – fakty o prezydencie Polski pon, kwi 20, 2015 

• Jak rząd dba o portfele obywateli? Polityka energetyczna pon, kwi 20, 2015 

• Grzegorz Braun 2015 – spot pon, kwi 20, 2015 

• „Polacy, co się do diabła z nami stało” pon, kwi 20, 2015 

• Z parlamentu europejskiego: 18.04.2015 pon, kwi 20, 2015 

• Nie dla specjalisty od kury! pon, kwi 20, 2015 

• “Warto zauważyć…W mijającym tygodniu” (17.04.2015) pon, kwi 20, 2015 

• Solidarni z Mary Wagner nie, kwi 19, 2015 

• Głos Polski – 17.04.2015 nie, kwi 19, 2015 

---

Najnowsze wiadomości
z portali informacyjnych oraz z blogosfery. 

---

 ___________________________________________________


KORESPONDENCJA NASZEJ CZYTELNICZKI
 
 
                

Chce   podzielić się z Tobą   spostrzeżeniami doświadczonymi w ostatnim czasie
.
W  święto Miłosierdzia byłam w Jezuickim Ośrodku Milenijnym na nabożeństwie  do Miłosierdzia Bożego. Wchodząc do kaplicy zauważyłam wyłożone broszurki ze  zdjęciem
Rozalii Celakowny,  dotyczące intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 
Broszurka składała się z dwóch kartek  I była złożona. Po rozłożeniu na środkowej lewej kartce jest
obrazek Najświętszego Serca Pana Jezusa I krotki tekst - modlitwa  o beatyfikacje Rozalii na prawej kartce jest tekst  cytuje '- poświęcamy się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
I uznajemy, ze Jedynym naszym Panem I Królem jest Jezus Chrystus Król, Król Miłości i Miłosierdzia, Sprawiedliwości i Pokoje"
' i oprócz tego   było takie zdanie:
 
  Dokonanie dzieła intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski ocali Polskę a następnie cały świat.
 
Ten tekst był napisany czerwonym drukiem , a reszta miała druk czarny. Broszurka była bardzo
świetlista.
Pomyślałam jakie piękne wydanie i w końcu  Jezuici zrozumieli jak ma być przeprowadzona intronizacja. Wróciłam do domu i ponownie przeczytałam broszurkę następnie
włożyłam do szuflady.
Po dwóch dniach wzięłam broszurkę do reki -  zaniknęła jasność , czerwony druk i zdanie  o intronizacji Jezusa Króla  i ocalaniu Polski i świata.
Cala  broszurka była pisana czarnym drukiem i wyglądała zwyczajnie.
 
***************************************************************************************
W nawiązaniu  do tego listu, nie potrzeba długo zastanawiać się nad odpowiedzią!!!
Jedno jest pewne Pan Jezus pragnie być ogłoszony Królem!!!!
ks. Mateusz
 
 
                               
 
MODLITWA O INTRONIZACJĘ JEZUSA NA KRÓLA POLSKI

 

 

Ojcze Niebieski błagam Cię i proszę, wysłuchaj naszego wołania wołania całego Polskiego Narodu. Tak bardzo pragniemy, aby Nasz Pan i Zbawca Jezus Chrystus został uznany Królem naszego Narodu i państwa.Polecamy Ci wszystkich tych, którzy mają zamknięte serca i nie chcą przyjąć królowania Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Błagamy Cię Ojcze Niebieski, wysłuchaj naszego wołania i dotknij wszystkich tych serc, aby się otworzyły na wielką Miłość Bożą, aby zapragnęły przyjąć Pana i Zbawcę, Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Oto my dzieci Twoje błagamy Cię o tę wielką łaskę, aby Twój Syn był przyjęty przez cały Polski Naród, aby został uznany Panem i Władcą, aby ludzkie serca uwielbiały Jego Święte Imię. Ojcze Niebieski wysłuchaj naszego wołania i spraw, aby to się mogło dokonać, aby te wszystkie łaski przygotowane dla naszego Narodu, mogły na nas spłynąć. Abyśmy się stali Królestwem Twego Syna, aby On mógł nas prowadzić do wiecznej szczęśliwości, abyśmy tam doszli i spotkali się z Tobą na wieki. Amen.
___________________________________________________


2015 - A - 075 Informacje USOPAŁ 21.04.2015

2015 - A - 075
USOPAŁ informuje, iż rozsyła teksty różnych autorów, tak „z pierwszej ręki” jak i przedruki, traktujące o najistotniejszych problemach Polski i Świata. Kluczem doboru treści, nie jest zgodność poglądów Autorów publikacji z poglądami USOPAŁ, lecz decyduje imperatyw ważności tematu. Poglądy prezentowane przez Autorów tekstów, nie zawsze podzielamy. Uznając jednak, że wszelka wymiana poglądów i wiedzy, jest pożyteczna dla życia publicznego - prezentujemy nawet kontrowersyjne opinie, pozostawiając naszym czytelnikom ich osąd.

Podgląd załącznika (IV.21.335) - Judeopolonia cz. 1.pdf Podgląd załącznika (IV.21.333) - Aby wybory chociaż w części były wyborem.pdf

__________________________________________________

        
 
​DZIĘKUJEMY PANU BOGU ZA ODWAŻNYCH KAPŁANÓW.​

Kardynał Arinze o przyjmowaniu Eucharystii
 
            

___________________________________________________


​TO WARTO WIEDZIEĆ I ZNAĆ WROGÓW KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO​.
 
  

http://newspaper.hvs.pl/rzeczypospolita-sztabinska-droga-do-judepolonii/
 

Rzeczypospolita Sztabińska – drogą do Judepolonii

__________________________________________________


TO NIE PLAN TO ALARM POLSKO OBUDŻ SIĘ PÓKI JESZCZE MASZ CZAS


 

http://www.tvp.info/19737981/za-ta-wypowiedzia-moze-stac-jakis-plan

„Za tą wypowiedzią może stać jakiś plan”

TO NIE PLAN 

 

TO ALARM !!!


POLSKO OBUDŻ SIĘ PÓKI JESZCZE MASZ CZAS!!!

    

TE SŁOWA NIE WYPOWIEDZIAŁ JAKIŚ GŁUPEK Z TELEWIZJI, ALBO JAKIŚ SZALENIEC CHORY NA UMYŚLE. TE SŁOWA WYPOWIEDZIAŁ SZEF FBI?!!!. 
 

 

TO NIE JEST ZADNY PLAN TO JEST SYGNAŁ ALARMOWY DLA POLSKI

 

CIEKAWE TYLKO CZY POLSKA TEN ALARM WŁAŚCIWIE ODCZYTA

 

I WYBIERZE JEZUSA CHRYSTUSA NA KRÓLA POLSKI CZY NIE 

 

A JAK NIE TO WOJNA I NOWY WŁADCA, ALE ON BĘDZIE CHŁOSTAŁ

 

ŻELAZNĄ RÓZGĄ O TAK JAK ROBI TO JUŻ W LIBII


 

Masowa egzekucja chrześcijan w Libii - TVP INFO

   

http://www.tvp.info/19732191/masowa-egzekucja-chrzescijan-w-libii

   

NIEMOŻLIWE? - OBYŚ POLSKO NIE MUSIAŁA SIĘ PRZEKONAĆ NA WŁASNEJ SKURZE!!! ___________________________________________________


AKTUALNOŚCI W TECHNICE I NAUCE

http://tylkonauka.pl/aktualnosci

Wirtualna gotówka, chipy RFID i totalna kontrola nad społeczeństwem - witamy w nowym świecie 

 
   
 

Mamy pierwszy genetyczny test prenatalny realizowany w Polsce!

___________________________________________________książka_przyszły_ustrój_polski_krajski
 
Zapraszam, poniedziałek 20 kwietnia 2015, godzina 20:00
 
Krzysztof z Łodzi, www.radiochrystusakrola.pl

___________________________________________________

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

"Aby Polska była prawdziwym królestwem Twoim i Twojego Syna." (Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego)

ZAPROSZENIE

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Serdecznie zapraszamy 2 maja 2015 roku na wielką uroczystość w wigilię święta Matki Boskiej Królowej Polski.                                     

Jako Dzieci Boże i Dzieci Narodu Polskiego, przygotowując się do rocznicy Chrztu Polski, zorganizujemy w dniu 02.05.2015, na Polach Elekcyjnych Królów Polski (na Woli w Warszawie), w wigilię Święta Matki Boskiej Królowej Polski - w ramach corocznej Pielgrzymki Patriotów - uroczystości, poprzez które poddamy się pod słodkie panowanie Jezusa Chrystusa.

Czas najwyższy, by tron Polski ponownie objął w swe władanie - detronizowany przez współczesny świat - Jezus Chrystus i Jego słodkie prawo.  Czas najwyższy by człowiek, który w pysze swojej zasiadł na tronie Bożym, ustąpił z tego miejsca i oddał Bogu to co Boskie!

Tak jak nasi przodkowie "wolni od obcej przemocy nakazu", zgodnie z prastarą tradycją i zasadą ELEKCJI VIRITIM, obowiązującą w czasach bezkrólewia, w wolnym i odpowiedzialnym akcie naszej woli, będziemy błagać Boga by powrócił na tron Polski.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE WOLNE STANY,

WSZYSTKICH WOLNYCH OBYWATELI,

CAŁY NARÓD!

Tego dnia wszyscy, którzy przybędą z całej Polski na miejsce elekcji polskich królów, dokonają UROCZYSTEJ, POKUTNEJ PROŚBY NARODU POLSKIEGO, BY NA TRONIE PAŃSTWA POLSKIEGO ZASIADŁ BÓG ZE SWYM DEKALOGIEM. NIECH W OJCZYŹNIE ZNÓW OBOWIĄZUJE POSŁUSZEŃSTWO I PODDANIE PRAWU BOŻEMU.

ZANIESIEMY MODLITWĘ DO KRÓLOWEJ POLSKI, NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY, ABY ZGODNIE Z JASNOGÓRSKIMI ŚLUBAMI NARODU "POLSKA STAŁA SIĘ PRAWDZIWYM KRÓLESTWEM MARYII I JEJ SYNA".

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

505075818 www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

DALSZE SZCZEGÓŁY WKRÓTCE NA NASZEJ STRONIE WWW!

do pobrania piliki graficzne:

https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRUktDSGowUnpWWWM/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRdzNZZmdHWVgxVzQ/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRaHhvQ0hPSWNCWVU/view?usp=sharing miniaturka https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRN0U4YVRkMnMwRUE/view?usp=sharing


___________________________________________________


Zapraszam serdecznie do rozpowszechniania materiałów i spotów wyborczych
naszego kandydata  na prezydenta Polski Grzegorza BraunaGrzegorz Braun w Krakowie


Rozmowa Grzegorza Brauna z mieszkańcami Krakowa:


Radio Chrystusa Króla - codziennie bezpośrednie relacje z spotkań kandydata nr 1 na Prezydenta Polski
Grzegorza Brauna. Radio Chrystusa Króla katolicka formacja duchowo-intelektualna
​ ​
nadajemy całą dobę:

pozdrawiam serdecznie
​    -     ​
Stanisław Papież

----------------

Gazeta koszerna zrobiła ogólnopolską reklamę naszemu spotkaniu w Krakowie :

 O wynajęcie sali na Uniwersytecie Rolniczym zabiegał Stanisław Papież, były krakowski poseł Ligi Polskich Rodzin, obecnie działacz Wszechnicy Narodowej i stowarzyszenia "Fides et ratio" ("Wiara i rozum"), które zajmuje się m.in. tropieniem masonów. I dostał zgodę. W poniedziałkowy wieczór poprowadził na terenie uczelni spotkanie z Grzegorzem Braunem, reżyserem znanym z ultraprawicowych poglądów, który kandyduje w wyborach prezydenckich.
 Zanim Braun zabrał głos, Papież namawiał zebranych do podpisywania się pod petycją o zmianę polskiego godła. - Obecne godło Polski jest masońskie. Musimy dodać orłowi koronę z krzyżem - przekonywał.
Później na mównicy pojawił się Grzegorz Braun. Reżyser, przedstawiając swoją wizję świata, stwierdził m.in., że katolicy w Polsce są prześladowani. - Startuję na urząd prezydenta, by móc głośno mówić, jak jest naprawdę, by coraz więcej ludzi mogło się o tym dowiedzieć. A jest tak, że władza warszawska, której nie nazywam polską, katolicyzm toleruje warunkowo, jako folklor. Doszło do tego, że księża boją się w sutannach wychodzić na ulice - uważa Braun.
Cały tekst:

____________________________________________________Szczesc Boze,
 
 
W Polsce trwa kampania wyborcza ....wśród kandydatów na Prezydenta
 
 
Polski - kandydatem nr 1 jest Grzegorz Braun
 
kandydat poważny i odważny - przedstawiciel Polski suwerennej i  katolickiej
 
Media zbyt mało  poświęcają miejsca jego prawdziwemu i służącemu dobru Polski
​ ​
programowi , ostatnio jednak zaczyna się to powoli  zmieniać pomimo blokad w mediach liberalnych - Grzegorz Braun wyskuje uznanie i coraz
 większe poparcie Polaków. 
 
 Reemisja pierwszego propgramu z udziałem G. Brauna
​ ​
z programu "Bez partonu" 
  
 
 
  Grzegorz Braun w swym wystąpieniu upomniał się o Polskę Chrystusową i potrzeba intronizacji Chrystusa Króla
 


___________________________________________________TYLKO TAKIEGO PREZYDENTA
!

Grzegorz Braun w swym wystąpieniu upomniał się o Polskę Chrystusową i potrzebie intronizacji Chrystusa Króla ! Grzegorz Braun w Bielsku Białej - 14 kwiecień 2015r.


http://gloria.tv/media/Jig6CMkSq17

 

Takiego kandydata na prezydenta RP jeszcze nie mieliśmy! Wreszcie jest ktoś, kogo wybrali sami Polacy, patrioci a nie pookrągłostołowe układy! Pan reżyser dał pozytywną odpowiedź a przebywając czasowo w USA, 24 stycznia br. – wyraził zgodę. Ta kandydatura obala cały ten ich misterny plan rozkradzenia do końca dorobku Polski i zrównania z ziemią Polaków.
         Oficjalnie wiemy już o kilkunastu kandydatach na funkcję prezydenta RP. Czy ktoś słyszał o tych spoza systemu? W przekaziorach pokazuje się tylko partyjnych a usłużne sitwy trzymające sondaże – już ustawiają wyniki.

      Niezależna dziennikarka, Agnieszka Piwar tak pisze:I wreszcie trzecia grupa, najmniej obrzydliwa, ale być może najbardziej szkodliwa, czyli tzw. pożyteczni idioci. Reprezentantów tej grupy trudno podejrzewać o celowe działanie na szkodę Polski. Są to nierzadko patrioci, ale o bardzo wąskich horyzontach, w odczuciu których jedyną alternatywą dla rządów PO i ratunkiem dla Polski zarazem jest Prawo i Sprawiedliwość. Sprawa budzi o tyle niepokój, bo z jednej strony faktycznie wśród wyborców PiS-u znajdzie się spora grupa przyzwoitych Polaków, z drugiej jednak wielka szkoda, że tak zaślepionych i niepotrafiących wyciągać wniosków z dotychczasowych posunięć swojej ukochanej partii.

      Wystarczy wspomnieć popieranie Traktatu Lizbońskiego; sympatyzowanie z masonerią i Izraelem; socjalistyczny program, usłużność względem Waszyngtonu; zmarnowane dwa lata, kiedy byli przy władzy; bierność i nijakość, kiedy są opozycją; popieranie neobanderowców na Majdanie; kompromisowe podejście do spraw eugenicznych: in vitro, aborcja; itd., itp.”…

       Do trzeciej grupy należy też zaliczyć rozmaitych Internautów, udzielających się na forach wszelakich, na których to łamach dają wyraz swojemu niezadowoleniu, że oto Grzegorz Braun rzekomo rozbija „obóz patriotyczny”, bo odbiera głosy (i tu zależy od forum) Dudzie, Kowalskiemu lub Korwin-Mikkemu. W istocie, o rozbijaniu patriotów mowy być nie może, bo wszyscy trzej kontr-kandydaci mają problem z właściwym zrozumieniem co się za tym pojęciem kryje. Bo przecież nie można być polskim patriotą tkwiąc w partii usłużnej Ż…. (Duda) lub mając pogardę dla wartości katolickich (Korwin-Mikke, Kowalski).”
        Znana jest Jego działalność, niezłomność, uczciwość i dobre rozumienie rzeczywistości. Urodzony w Toruniu w 1967, polski reżyser (m. in. „Plusy dodatnie, plusy ujemne”, film o współpracy L. Wałęsy z SB), nauczyciel akademicki, scenarzysta i publicysta. Uosabia wszystko to co ważne dla Polaków: patriotyzm, konserwatyzm, katolicyzm, antykomunizm, antysocjalizm i realizm polityczny. Przeciwnik UE. Z książki „Kto tu rządzi” czytamy: „..transformacja ustrojowa w Polsce, nadzorowana przez USA, umożliwiła komunistom zachowanie realnej władzy w Polsce. Elity realnie sprawujące władzę w Polsce zyskały swoją dominującą pozycję dzięki działalności antypolskiej, którą kontynuują po dzień dzisiejszy… rzeczywista władza nie tkwi w rękach tych, których znamy z mediów, polityków wybranych w wyborach, będących marionetkami rzeczywiście rządzących – tajnych służb i koalicji redystrybucyjnych. Elity rządzące Polską są bardzo małą, kadrową grupą, ukształtowaną przed dekadami przez sowietów, do której dokooptowywani są czasami nowi młodzi zaufani towarzysze. Przepustką do establishmentu biznesowego, medialnego i politycznego PRL jest przynależność do postkomuny i jej agentury…
        Polska nie powinna spłacać pożyczek zaciągniętych przez komunistyczne władze… obecny ustrój Polski został tak stworzony „żeby mafie polityczne mogły spokojnie żerować na polskim narodzie”, by zapewnić bezkarność aferzystom. Nie był to błąd, ale świadoma konstrukcja. Ustrój III RP tak skonstruowano, by kariery mogli robić tylko przedstawiciele postkomuny i jej agentury. Wszelką realną władzę oddano w ręce środowiska wojskowej bezpieki PRL. Dlatego lustracja i dekomunizacja są niezbędne dla zapewnienia Polsce bezpieczeństwa.” Więcej poglądów Grzegorza Brauna np:
        Aleksander Szymczak

Braun, kandydat na kandydata

Lubię w poltyce ludzi którzy nie kręcą, którzy nazywają rzeczy po imieniu i nie mają z tego powodu wyrzutów sumienia, że ktoś się może za coś takiego obrazić. A uwielbiam jeszcze bardziej kiedy opowiada to  kandydat  prezydenta

. Reprezentuje on bowiem w polskiej polityce dawno już nie widziany  proces mówienia prawdy o polskiej rzeczywistości w sposób przystępny.

To też w porównaniu  z  kandydatem do urzędu prezydenta z ramienia PiS, bezbarwnym panem Dudą  jawi się mi Braun więc wybornie. W wywiadzie z panią Lichocką, pan  Duda nie tylko niewiele ujawnił, nie tylko niewiele ocenił, ale też odpowiadał na pytania tak, jakby nie reprezentował sam siebie, tylko jakby był zaprogramowany, jakby spełniał narzuconą mu odgórnie misję. Jakby oczekiwał bardziej rozkazów powielając już te wcześniejsze, niż kreował

       Braun tymczasem urzeka, nie tylko swobodą wypowiedzi, ale też mówieniem o problemach bez mataczenia, bez niuansów i osobistych wycieczek. Zapada więc w pamięć słuchającemu dogłębnie, szczególnie takiemu, który od oklepanych twarzy w polskiej polityce raczej stroni, co stanowi w pewnym sensie spore zagrożenie dla wizji Jarosława Kaczyńskiego, który nie wszystkie tematy polityczne obejmuje.

      Braun tymczasem od nich nie ucieka. Mówi przekonywująco nie tylko o osobach odpowiedzialnnych za Polskę, ale i o czekającej nas nędzy państwowej i gospodarczej z ich ręki. Celnie opisuje nie tylko błędną politykę  wobec Ukrainy, ale surowo traktuje też nasze wzajemne stosunki z USA i Izraelem, czyli mówi o problemach zżerających i likwidujących państwo polskie od środka.

Słuchając rzeczowych wywodów Grzegorza Brauna  można, a nawet trzeba wierzyć w to, że Historia szykuje Polakom i Polsce, nie tyle świetlaną przyszłość ile rezerwat, gdzie wedle słów kandydata na kandydata, będziemy mogli sobie bez zagrożenia do woli pomachać narodową chorągiewką i pobiegać wokół narodowego totemu.

        Czy Grzegorz Braun  zdoła porwać uśpioną większość wyborczą, którą z racji nie zastanawiania się kto nią rządzi nazywa on tubylcami? Nie wiem, ale wiem jedno, że w ewentualnej konfrontacji z kandydatem PiS byłby bardziej wiarygodny.

W komitecie poparcia Grzegorza Brauna znajdują się m.in.:
1. Legendarny kapelan Solidarności, działacz opozycyjny i społecznik, ksiądz Stanisław Małkowski
2. Wiktor Węgrzyn, komandor Międzynarodowych Rajdów Katyńskich
3. Doktor Stanisław Krajski - Wybitny badacz masonerii, historyk filozofii, nauczyciel akademicki, publicysta, prozaik,
4. Mariusz Dzierżawski, założyciel fundacji Pro - prawo do życia, działacz społeczny, były wiceprezes Unii Polityki Realnej
5. Doktor Wojciech Muszyński, historyk, redaktor i wydawca pisma Gluakopis

W rozmowie z Magdaleną Uchaniuk wrocławski reżyser, choć zadeklarowany monarchista, objaśniał dlaczego chce wziąć udział w wyborach – Za fasadą demokracji zawsze tym musi ktoś rządzić. A są to służby, loże i mafie. Wszystko to jest oparte na strasznej pogardzie. Proszę zobaczyć – wchodzę do PKW to źle. A teraz zgłaszam się do wyborów demokratycznych to też źle. Po prostu trzeba próbować po dobremu, czy państwo polskie da się uratować, ponieważ warszawski rząd robi wszystko, aby te państwo zlikwidować – wyjaśniał swoją decyzję filmowiec.

- Likwidacja państwa naszego jest procesem, w którym rząd warszawski z czasem zrzeka się swoich prerogatyw na rzecz organizacji międzynarodowych, czy też zawiera bardzo niekorzystne decyzję. I to wszystko może kosztować, jakąś nieprzytomną hałdę pieniędzy i czyni z nas niewolników. To jest perspektywa w której Polacy mają być zredukowani do poziomu jakiegoś rezerwatu, w którym owszem zostawi nam się piosenkę i chorągiewkę, jako totemy narodowe, ale rządzić będą starsi i mądrzejsi. Ja to nazywam kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym – stwierdził Braun.

Posłuchaj całej rozmowy!

To, co obserwujemy wokół nas, to nie jest państwo polskie, to projekt prowadzony przez kilka innych państw, z których żadne nie jest Polską– powiedział Braun.

Znany reżyser zwrócił uwagę na kompromitujące słabości oficjalnego śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Mamy teraz czarno na białym, że wszystkie wersje podawane przez warszawską, moskiewską i światową propagandę są funta kłaków nie warte, to wszystko kłamstwa – podkreślał Braun. – Wszystko to, co wypowiedziano oficjalnie nie trzyma się kupy. Władza warszawska i moskiewska bezczelnie kłamała – dodał.

 telewizjarepublika.pl/KRESY.PL

 

 

Kolejna wspaniale napisana książka Wojciecha Sumlińskiego
"Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016682-23010001__PZTA_2.html

Najdłużej oczekiwana premiera książkowa tego roku nareszcie dostępna! Historia,
którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego,
sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię.
Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one
istniały a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto
SOLIDNA DAWKA DYSKOMFORTU - dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i
milionów Polaków - starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller
polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego.
Prezydent komfortowo czuje się w prezydenckim garniturze. Może nawet aż nadto
komfortowo. Dla niego samego, dla Polski i dla nas byłoby lepiej, gdyby i sobie,
i nam zafundował jednak solidną dawkę dyskomfortu. [Tomasz Lis o Bronisławie
Komorowskim,
newsweek.pl, 21 lipca 2014] To bardzo twardy, zdeterminowany,
konsekwentny i niebezpieczny gracz. [Stanisław Janecki o Bronisławie
Komorowskim,
wPolityce.pl, 5 grudnia 2014]

1-3 Maja ZAPRASZAMY &#8211; Informacja:
http://wp.me/p3vwgV-Ma Pobierz folder i
rozsyłaj do innych:
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRWWItR19iOHVUMU0/view?usp=sharing

https://www.youtube.com/watch?v=VqxwzvBe6Do

https://www.youtube.com/watch?v=VqxwzvBe6Do
https://www.youtube.com/watch?v=oQ75v2JVkyQ&feature=share

https://www.youtube.com/watch?v=k48milCKsBQ

http://www.fronda.pl/a/bog-opuscil-rosje-w-obecnosci-putina-zgasl-swiety-ogien,50203.html


https://www.youtube.com/watch?v=pTX0fh0iKTk

Polecam Państwa uwadze

Marcin Dybowski
502 225 232
 

____________________________________________________


ZAMACH NA ARCYBISKUPA- Książka. którą powinien przeczytać każdy katolik

JAKA SZKODA, ŻE ÓWCZESNY PRYMAS W POLSCE NIE ZAPYTAŁ PANA BOGA - JAKA JEST PRAWDA? A PRZECIEŻ MÓGŁ I POWINIEN.
             OTO  JAK RZĄDZĄ LUDZIE, KTÓRZY ODSUNĘLI PANA BOGA JEZUSA CHRYSTUSA A SŁUCHAJĄ DEMONÓW.
​                    
  DEMONICZNI BISKUPI WSZYSTKO ROBILI, ABY BP WIELGUS NIE BYŁ W WARSZAWIE,
                                               BO ON JEDYNY UCZYNIŁBY PANA JEZUSA KRÓLEM​


 
"Zamach na Arcybiskupa" - Sebastian Karczewski. Wyd. Veritatis Splendor
„Zamach na Arcybiskupa” – Sebastian Karczewski. Wyd. Veritatis Splendor
W grudniu 2006 roku redakcja „Gazety Polskiej” zarzuciła arcybiskupowi Stanisławowi Wielgusowi współpracę z komunistyczną Służbą Bezpieczeństwa. W efekcie medialnej nagonki metropolita warszawski zrezygnował z urzędu. Cała sprawa była jednak wielką mistyfikacją. Nie ma bowiem żadnych wiarygodnych dowodów na to, iż Arcybiskup kiedykolwiek współpracował z SB. Istnieją natomiast dowody na to, że sprawa wysuniętych wobec niego oskarżeń została celowo sprowokowana i sprokurowana, a sposób jej przeprowadzenia dowodzi, iż była to zaplanowana akcja, w wyniku której mieliśmy do czynienia z jednym z największych kłamstw o Kościele katolickim w skali międzynarodowej…
Książka „Zamach na Arcybiskupa” to wynik mozolnego dochodzenia do prawdy o wydarzeniach, które rozegrały się na przełomie 2006 i 2007 roku. Na podstawie zebranych dowodów, dokumentów i zeznań świadków, autor dokonuje rekonstrukcji zdarzeń i ukazuje kulisy niezwykle brutalnej ofensywy, skierowanej przeciwko abp. Stanisławowi Wielgusowi, która pod hasłami „walki o prawdę” posługiwała się kłamstwem. Ten skrupulatny zapis dziennikarskiego śledztwa nie tylko demaskuje kłamstwa i obnaża obłudę, ale pierwszy raz dotyka spraw, wokół których panowała dotąd zmowa milczenia.
„Zamach na Arcybiskupa” powinien przeczytać każdy, kto nie chce zgodzić się na kreowaną przez media zafałszowaną rzeczywistość. Książka nie tylko pomoże uwolnić się od błędnych przekonań na temat sprawy abp. Stanisława Wielgusa, ale ułatwi również zdobywanie umiejętności bardziej krytycznego spojrzenia na działalność środków społecznego przekazu.
 
NOTA O AUTORZE:
Sebastian Karczewski  – dziennikarz, publicysta „Naszego Dziennika”.  Autor licznych artykułów z zakresu pontyfikatu Jana Pawła II i Benedykta XVI oraz kilku książek: Dar i Zadanie. Szkic do portretu Papieża z Polski (2000), Nie lękajcie się, czyli którędy do Europy (2001), Jan Paweł II. Encyklopedia Pontyfikatu 1978 – 2005 (2005), Wspólna droga – Jan Paweł II i Benedykt XVI(2005), Z życia do Życia. Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II (2006), Nasz Człowiek w Niebie (2011).
Anastazja Kasymowa-Karczewska
Firma Księgarska VERITATIS SPLENDOR
www.ksiegarnia-vs.pl
biuro@veritatissplendor.pl
+48 533 111 939+48 533 111 939 
 

____________________________________________________

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Kochani,
wróciłam nad ranem z Medziu i rodzi się propozycja pielgrzymki dana przez Siostry zakonne, które mają jeszcze wolne miejsca, do Medziu na 7 dni od 27 kwietnia do 3 maja, tak aby byc na objawieniu dla Mirjany,
Koszt byłby 340 zł i 80 euro: wyjazd z Łagiewnik-Kraków, podróz non-stop, 4 noclegi na miejscu i 4 obiadokolacje, sniadania we własnym zakresie. 2 maja - objawienie dla Mirjany, w tym samym czasie do Medziu przybędzie z Włochami don Pietro Zorza i z grupą polską ks. Jarosław Cielecki - mozliwość spotkań z nimi i udział we Mszy świętej przez nich sprawowany, a w drodze powrotnej może być spotkanie z o. Jozo Zovko. Info 501710620 i 668920604

Czasu zostało niewiele do decyzji, ale pamiętajmy WSZYSTKIE SPOTKANIA W I
​M​
IĘ MATKI BOZEJ BÓG OJCIEC PRZYGOTOWAŁ PRZED WIEKAMI, i juz wtedy osoby zostały na nie zaproszone i wezwane - teraz nalezy na to wezwanie odpowiedzieć jeżeli jest do Ciebie skierowane.


Pozdrawiam
​ - ​
Z Panem Bogiem
​ - ​
Ewa Jurasz
​  -  ​
Pisz do mnie na adres: ewajurasz@ceti.pl

____________________________________________________​CZY BISKUPI POMAGALI PAPIEŻOWI REAGOWAĆ NA ZŁO?​

 
 
    Szokujące odkrycie historyka: ludobójstwo Ormian to dzieło masonerii. Benedykt XV próbował temu zapobiec

____________________________________________________Prymasi, kardynałowie, arcybiskupi i biskupi - słuchajcie Pana Boga, a nie człowieka.​
 
​ W piątek 17 kwietnia 2015r. w godzinach przedpołudniowych zmarł kardynał Francis George ​z Chicago.

-
​TAKI OTO LIST WRĘCZYLIŚMY  KARDYNAŁOWI OSOBIŚCIE PO MSZY ŚW. W KOŚCIELE ŚW. FERDYNANDA
​ ​
W CHICAGO
​gdy była celebrowana Msza św. w intencji jego 50-lecia kapłaństwa.​
- NIE STETY BEZ ODPOWIEDZI. 
List był przetłumaczony na język angielski i taki był wręczony kardynałowi.
​ Oczywiście nie powiedzieliśmy, że ten list podyktował nam Pan Jezus - Najwyższy Kapłan​.
------------------​
​                    
NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS- KRÓL I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA - KRÓLOWA.
  
                                                         
                                                               
   Chicago  16 październik 2012  r.    
  
                                                                      
                                                 
                               
  KS. KARDYNAŁ   FRANCIS   GEORGE
  
                                                   
                              
  ARCHIDIECEZJA   w  CHICAGO
  
  
            Nasz Ukochany Ks. Kardynale Francis George, zwracamy się do Ciebie z prośbą, abyś pomógł nam, mieszkającym w USA wprowadzać PRAWA BOŻE na ziemi amerykańskiej. Żyjemy w czasach Apokalipsy - to widać i bardzo prosimy Pana Boga, aby oddalił kary, które nadchodzą na cały świat. 
      
                    
 Tylko w Jezusie Chrystusie - KRÓLU WSZECHŚWIATA nadzieja.  
  
       Dlatego bardzo prosimy abyś Drogi Kardynale wywyższył Pana Boga ponad wszystko, bo Bóg musi zwyciężyć.
       Obecnie jest wielki atak demonów na człowieka i na pracę jego.
Jest wielki atak demonów na kościół katolicki, bo jest JEDYNY PRAWDZIWY, gdyż jest w nim obecny żywy Jezus Chrystus.
 My wierni Trójcy Świętej pragniemy, aby Jezus Chrystus został wywyższony, uwielbiony i nazwany KRÓLEM WSZECHŚWIATA i aby On panował w naszych rodzinach, miastach, w państwach i na człym świecie. My zwracamy się do Matki Bożej, ale Ona nie jest Bogiem, tylko sama uprasza u Boga Ojca wielkie Łaski i dlatego słyszymy o różnych Cudach Eucharystycznych, uzdrowieniach dusz i ciał, bo Bóg przypomina nam różnymi sposobami, że na naszym ziemskim świecie nic nie jest ważne, tylko Bóg, bez którego ziemia by nie istniała. Matka Boża w Fatimie powiedziała, że świeccy uratują ten świat i dlatego występujemy z wielką prośbą o wywyższenie Pana Jezusa na KRÓLA WSZECHŚWIATA, co jest warunkiem istnienia życia na ziemi. Gdy NIE będzie Jezus Chrystus KRÓLEM, to już od
osie
mdziesięciu lat wiemy, że świat chyli się ku zagładzie, co już widać i słychać a owocem nieposłuszeństwa Panu Bogu była DRUGA WOJNA ŚWIATOWA !
             Widzimy, co się dzieje obecnie: wojny, kataklizmy i wyniszczenie ludzi za pomocą szczepionek oraz innych trutek będzie nasilało się.
Wiemy z Apokalipsy a teraz już widzimy sami, że wrogowie Pana Boga i człowieka chcą nas zniewolić czipami. 
            Bardzo prosimy o zezwolenie proboszczom do ofiarowania Parafii
 
 a biskupom do ofiarowania Diecezji  CHRYSTUSOWI  KRÓLOWI oraz
 
 przekonanie kapłanów, aby uczynili to samo w swoich kościołach i tak w całej Ameryce.
Przecież  nam i Panu Bogu zależy na życiu w pokoju i w spokoju na ziemi.
            Nie możemy jednak zrozumieć, dlaczego ta propozycja wypływa od ludzi świeckich a nie od samego papieża, czy biskupa. Przecież biskupi są łącznikami ludzi z Panem Bogiem - i to oni w imię miłości do Pana Boga powinni już bardzo, bardzo dawno uczynić Pana Boga naszym KRÓLEM. My wszyscy widzimy, że nasi ukochani biskupi są pięknie ubrani od "stóp do głów" w przeróżne kolorowe stroje a nasz ukochany Pan Bóg - Stworzyciel i Zbawiciel pozostawiony jest przez Jego pasterzy i wisi samotnie i nago na krzyżu. My bardzo prosimy, aby piękne wizerunki Pana Jezusa - KRÓLA, zatwierdzone przez papieża Piusa XI mogły być umieszczone w świątyniach Pana Boga obok krzyży - znaku odkupienia. i zbawienia. Do naszej prośby o uszanowanie i wywyższenie  Chrystusa na Króla także prosimy, aby Panu Bogu przywrócić władzę na ziemi, co jest zaznaczone trzypoziomową koroną
 
                     
Serdecznie pozdrawiamy Drogiego Kardynała -  z Panem Bogiem.                   
​-------------------------
 
Z "Agendy Liturgicznej Maryi Niepokalanej" :
 
Podstawą życia duchowego jest POKORA. To nic innego jak prawda o sobie i o Bogu obleczona w miłość.
​ ​
Sami z siebie nie mamy nic- to co mamy pochodzi od Boga.
POKORA obowiązuje wszystkich ludzi a katolików szczególnie. Biskupów i kardynałów także, gdyż powinni być wzorem do naśladowania
​dla nas ​
- mk
Pan Jezus uczy nas odwagi w mówieniu PRAWDY. Za prawdę oddał swoje życie i tego samego wymaga od nas. Nie mamy się bać tych, co zabijają ciało, bo duszy zabić nie mogą.
Mówienie prawdy obowiązuje także biskupów i kardynałów a nie milczenie
​. Milcząc przytakują​ kłamstwom
 - mk.
"Przeklęty ten, kto pokłada nadzieję w człowieku i w ciele upatruje swoją siłę, a błogosławiony ten, kto ufa Panu. Zaufanie pnujące między nami ma przeniknąć nasze serca i sumienia".
Biskupi powinni wiedzieć, że będą przeklęci, jeśli będą siebie nawzajem słuchać a są głusi na słowa Boże. mk.
"Prawda głoszona przez Pana Jezusa nie była zrozumiana przez ówczsną społeczność, zawsze jednak trafiał
​​
w sedno sprawy. To wywoływało
​ ​
wrogo
​ś​
ć. Podobnie dzieje się i dzis
​i​
a
​j​
, kiedy Imię Chrystusa jest
​ ​
omijne
​".
Najlepszy przykład mamy, gdy najważniejsza katedra w Chicago, bo należąca do Archidiecezji jest nazwana: "NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA JEZUS" a biskupi omijają imię Jezus i piszą w biuletynach i wszędzie nazywają "HOLY NAME"czyli Świętego Imienia. A przecież w Niebie są tylko święte imiona, więc czyjego, jakiego świętego człowieka? Boga się nie boją i nas się nie wstydzą......Przykład lekceważenia Pana Boga już od "góry" pochodzi. Napisałam wiele listów do Archidiecezji - bez odpowiedzi - oto jest lekceważenie ludzi. To dla kogo ta Archidiecezja jest? 
"Słowa Kościoła nie pochodzą z ziemi, lecz z Nieba. Słowa, które nie zawsze są miłe dla ludzkiego ucha, bo wzywają do pracy nad sobą, doskonalenia charakteru, pokonywania słabości i egoizmu. Koniecznie potrzebujemy posilać się słowem Bożym, by móc, tak jak nasz Mistrz świadczyć o kochającym nas Bogu, Za wszelkie niewierności i zamykanie uszu na głos PRAWDY przepraszajmy Boga. Jeus  poeiedział do Nikodema: Kto przychodzi z wysoka, panuje nad wszystkim, a kto z ziemi pochodzi, należy do ziemi i po ziemsku przemawia".
Papież Franciszek ciągle mówi: "Bóg was kocha"; a dlaczego nie mówi - "kochajcie Pana Boga, bo macie za co, bo ,,,, bo ....."
Bóg w swojej mądrości i miłości kieruje światem. Człowiek przez zazdrość, chęć podkreślenia swojego znaczenia i przywiązanie do dóbr materialnych oddala się od Stwórcy. Pomimo ludzkich słabości Bóg sprawia, że dobro wciąż zwycięża.
                                                ***************************************************
 
​Oto piszemy list do następcy  kardynała Georga -
​do ​
arcybiskupa
​ Cupich:​
 
​                                                                               Archidiecezja w Chicago
                                                                               Arcybiskup Cupich.
   
                       Drogi księże Arcybiskupie Cupich w Archdiecezji w Chicago - bardzo prosimy, wszyscy katolicy wierni Trójcy Przenajświętszej, abyś pomógł nam rozsławić Jezusa Chrystusa KRÓLA, gdyż tylko w NIM jest ratunek dla ludzkości i całego świata.​ Bardzo prosimy, abyś pozwolił Drogi Arcybiskupie na umieszczanie Obrazu Chrystusa KRÓLA zatwierdzonego przez papieża Piusa XII, a którego Obrazów nie ma w kościołach.
                       Jezus Chrystus Bóg i Król żyje wśród nas, wszystko widzi i my pragniemy modlić się do Niego i wpatrywać się w ten piękny wizerunek. My wierni Panu Bogu w Trójcy Świętej Jedynemu pragniemy, aby w kościołach mogły być różne obrazy i figury Świętych Osób z Nieba, bo nie widać ich. 
                       Bardzo prosimy drogi Arcybiskupie, abyś zezwolił na otwarcie Nabożeństwa do Jezusa Chrystusa KRÓLA, które w ub. roku zamknął biskup polonijny bez podania przyczyny. Wiemy, że my stworzenia Trójcy Przenajświętszej
winniśmy oddawać cześć naszemu Stwórcy i pragniemy uwielbiać Jezusa Chrystusa, który jest już od urodzenia KRÓLEM
Wszechświata. Wszyscy wiemy, że tylko Jezus Chrystus KRÓL będąc wywyższony oficjalnie przez władze duchowne i polityczne do pozycji królewskiej jest ratunkiem dla ludzkości, bo zmieni serca ludzkie na milosierne.
                      Obecnie na świecie chrześcijanie są mordowani i nikt nie reaguje. Jezus Chrystus KRÓL uratuje świat przed falą bezbożnoci, przed zalaniem innych bezbożnych religii. Papież Franciszek mówi, że Jezus Chrystus nas kocha, ale ON pragnie być także kochany, miłowany i wywyższany przez swoje stworzenie. 
                     Serdecznie pozdrawiamy Arcybiskupa i bardzo prosimy o pozytywne podejście do naszej prośby.
                                                                                           Polonia wierna Jezusowi Chrystusowi Królowi.
​                                                       

____________________________________________________ Ks. Guz - Jak przyjmować Komunię Świętą?
  
 
 
         
 
 
 
 
Wierząca siostra zakonna Św. Tomasz z Akwinu w Sumie teologicznej, w traktacie o Eucharystii, pisze: „Są trzy powody, dla których rozdawnictwo Chrystusowego Ciała należy do kapłana. Po pierwsze, jak wiemy, kapłan konsekruje Eucharystię z ramienia Chrystusa. Chrystus sam konsekrował swe Ciało na Ostatniej Wieczerzy, podobnie też sam dawał je do spożywania. Toteż zarówno konsekrowanie Ciała Chrystusa, jak i Jego rozdawnictwo należy do kapłana. Po drugie, kapłan pełni rolę łącznika między Bogiem a ludem. Toteż jak do niego należy ofiarowanie Bogu darów ludu, tak też do niego należy przekazywanie ludowi darów uświęconych mocą Bożą. Po trzecie, uszanowanie dla sakramentu Eucharystii wymaga, by dotykały się go tylko przedmioty konsekrowane. Toteż konsekruje się korporał i kielich a także ręce kapłana, ujmujące ten sakrament. Dlatego bez koniecznej potrzeby nie godzi się dotykać tego sakramentu innym osobom, chyba że domaga się tego podniesienie upuszczonej hostii lub jakaś inna konieczność". Jakież pożytki mogą płynąć z dobrych dziecięcych wspomnień! Katecheza przedszkolaków. Połowa lat sześćdziesiątych. Mały Jacek słuchał i zapamiętał. Nasza katechetka, siostra Joanna, opowiada nam o Najświętszym Sakramencie. Pokazując na tabernakulum, mówi: „Popatrzcie, tutaj jest tabernakulum. W tabernakulum jest Pan Jezus. I nikt nie może otworzyć tych drzwiczek - ani ministrant, ani siostra zakonna, ani rodzice, ani nikt inny, tylko ksiądz. Tylko ksiądz może otworzyć tabernakulum". To była katolicka siostra zakonna. To była wierząca siostra.
Cały artykuł CZYTAJMY TUTAJ:
 


________________________________________________________________________________________________________

OCZAMI JEZUSA​
                                                               


____________________________________________________

          


NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.​

https://marucha.wordpress.com/2015/04/18/list-otwarty-i-m-goldberga-do-jerzego-urbana/

Marucha w dniu 2015-04-18 (sobota)

List otwarty I.M. Goldberga do Jerzego Urbana                                                                

 komentarz:​

Ja uważam, że Pan Bóg stworzył człowieka nie po, aby się oczerniał nawzajem, lecz aby chciał i mógł żyć w przyjaźni ze wszystkimi nacjami​.
Powinno być poszanowanie człowieka i jego religii. Każdy będzie sam za siebie odpowiadał przed Bogiem Stworzycielem Sprawiedliwym, ale nie można siłą nikogo zmuszać do wierzenia w kogokolwiek a jedynie mówić o prawdziwym Bogu jako misjonarze. Jak nie chcesz człowieku, to nie wierz, ale nie zabijaj i nie zmuszaj nikogo do wierzenia w czyjąś religię. Ludzie powinni żyć w przyjaźni niezależnie od religii. Każdy wybiera sobie życie wieczne. Nie chcesz człowieku, to nie czytaj stron internetowych , ale nie krytykuj i nie wyśmiewaj się. Skoro Pan dal człowiekowi wolną wolę, to szanuj ją. Każdy naród ma swoich uczonych i niech nikt nie pszeszkadza nikomu żyć tak jak chce. MK.____________________________________________________

Wybierz Życie
"Wybierajcie więc życie,
abyście żyli wy i wasze potomstwo."
(Pwt 30, 19)


Human Life International - PolskaLogo

Ikona Częstochowska podbija Meksyk
 
Drodzy Przyjaciele!
 
Mamy dużo dobrych wieści z Meksyku, gdzie obecnie peregrynuje kopia Ikony Częstochowskiej w ramach pielgrzymki „Od Oceanu do Oceanu” w obronie życia.
Ostatnio pisałam o Jej wizycie podczas uroczystości Niedzieli Palmowej w największym na świecie Sanktuarium Maryjnym w Guadalupe, które było uwieńczeniem akcji „40 Dni dla Życia” –  nieustannej modlitwy na meksykańskich ulicach przed placówkami aborcyjnymi.
 
Zamknięto klinikę aborcyjną w stolicy!
W Meksyku aborcja na życzenie do 12 tygodnia ciąży została wprowadzona głosami posłów lewicy w 2007 roku. Już w Wielkim Tygodniu dostaliśmy wspaniałą wiadomość, że definitywnie zamknięto dużą placówkę aborcyjną na terenie metropolii Meksyku. Należała ona do największej sieci aborcyjnej międzynarodowej organizacji „Marie Stopes”. W tym miejscu, na ulicy przed wejściem ludzie długo modlili się z Ikoną Częstochowską, również nocą. To wielkie zwycięstwo! Ostatnio nadeszła informacja, że udało się zamknąć kolejną placówkę. Wytrwała modlitwa i zdecydowana postawa wielu ludzi przynosi wielkie owoce.
 

Główne wejście zamkniętej placówki aborcyjnej w Mieście Meksyk.
 
Wielka gościnność
Meksykanie bardzo kochają Matkę Bożą i bardzo serdecznie goszczą Ją w Ikonie Częstochowskiej. Mówią, że przyjechała do nich Mama św. Jana Pawła II. Sam im o tym opowiadał,  że Maryja zastąpiła mu ziemską matkę. Dla nich najważniejszym wizerunkiem jest tilma św. Juana Diego z Guadalupe. Niemniej narasta fascynacja także Ikoną Częstochowską.
 
W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego
                                  
Pochodzący z Polski o. Bartłomiej Pałys SAC, kustosz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Tenango del Aire (ok. 30 km od stolicy w diecezji Valle de Chalco) już wielokrotnie włączał się w peregrynację Ikony Częstochowskiej na terenie Meksyku. Bardzo usilnie zabiegał też, aby Ikona przyjechała do Tenango właśnie w Dniu Bożego Miłosierdzia, w pierwszą niedzielę po Wielkanocy, kiedy od wielu lat odbywają się wielkie uroczystości.
 
U oo. pallotynów w Tenango
Sanktuarium to prowadzą oo. pallotyni od 17 lat. Powstało ono w łączności z polskim centrum palotyńskim w Częstochowie w tzw. Dolinie Miłosierdzia Bożego, wybudowanym na zachodnim zboczu Jasnej Góry. Ośrodki te łączy również wielka figura Chrystusa Miłosiernego, wykonana w Meksyku, identyczna dla obu sanktuariów. Kościół i klasztor w Tenango są bardzo stare, jeszcze z XVI wieku, ale wymagają ciągłych prac remontowych.

Ikona przyjechała do Tenango już w piątek 11 kwietnia po południu i uczestniczyła w Eucharystii zamykającej Nowennę do Miłosierdzia Bożego zgodnie ze wskazówkami św. siostry Faustyny.
 
Wielkie tłumy
W Święto Miłosierdzia Bożego do sanktuarium w Tenango przybywa ok. 20 tys. ludzi. Tłumy te nie mieszczą się w kościele, więc ojcowie pallotyni specjalnie na tę uroczystość budują wielki namiot, w którym ustawiają 8 tys. krzeseł. I w tym roku ludzie przybyli z wielu miejscowości, również odległych spoza diecezji.


Meksykanie poznają Ikonę z Częstochowy
Po ustawieniu Ikony po prawej stronie ołtarza przedstawiciele Vida Florida przedstawili zebranym tłumom Ikonę Częstochowską, omówili jej historię oraz wędrówkę przez świat w intencji obrony życia. Meksykanie bardzo lubią wizerunki i czczą je także w swoich domach. Na tę uroczystość każda grupa przychodziła z własnym obrazem Chrystusa Miłosiernego i ustawiała go u stóp Ikony. Matka Boża jeszcze raz wskazywała drogę do Miłosierdzia Bożego.

 
Nowe kopie peregrynującej Ikony
Meksykanie przygotowali sobie już własne duże kopie Ikony, które także przynieśli ze sobą na tę uroczystość. Po poświęceniu zabrali je do własnych parafii i domów. To zupełnie nowa inicjatywa. W ten sposób Ikona Częstochowska zagości w wielu meksykańskich rodzinach.

 
Uroczysta Msza św.
Uroczystą Mszę św. celebrował abp Christophe Pierre nuncjusz apostolski w Meksyku, pochodzący z Francji, który wygłosił także kazanie. Koncelebrowali: bp Luis Artemio Calzada z diecezji Tepic oraz bp René Rodríguez Gómez Víctor sufragan diecezji Valle de Chalco oraz wielu księży, co w Meksyku rzadko się zdarza, gdyż kapłanów nie ma zbyt wielu. Atmosfera tego spotkania była niepowtarzalna. Więcej informacji TUTAJ.

Program wizyty w Meksyku
Nasi przyjaciele z Meksyku opracowali już ramowy program pobytu Ikony w ich kraju, który obejmuje wizyty w 37 miastach. Do dalszych miejscowości będą oni latać samolotem, gdyż podróżowanie samochodem po Meksyku jest obecnie zbyt niebezpieczne. Za rok - 15 kwietnia 2016 roku - zaplanowano przekazanie Ikony obrońcom życia w Gwatemali. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

WSPOMAGAMY PEREGRYNACJĘ „OD OCEANU DO OCEANU’
Wszystkim, którzy wspomagają peregrynację Ikony Częstochowskiej przez świat w obronie życia, bardzo serdecznie dziękujemy!
Wasza pomoc jest bezcenna. Bardzo liczymy, że będziecie to robić nadal. Liczy się każdy grosz, gdyż większości mieszkańców Meksyku jest bardzo biedna. Dar Serca można złożyć TUTAJ
Można też wspomóc to historyczne dzieło przekazując swój 1% podatku na
Stowarzyszenie Przyjaciół Ludzkiego Życia

KRS 0000249454


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska


 

____________________________________________________CZY DYREKTOR  FBI  TEŻ JEST ŻYDEM?​
 
           

http://niezalezna.pl/66183-kolejne-klamstwo-o-holokauscie-dyrektor-fbi-polacy-razem-z-niemcami-mordowali-zydow

Dodano: 18.04.2015 [15:52]

Kolejne kłamstwo o Holokauście. Dyrektor FBI: Polacy razem z Niemcami mordowali Żydów

Ile jeszcze razy przeczytamy o „polskich obozach zagłady” i „polskim antysemityzmie” wyssanym z mlekiem matki? Ile jeszcze razy uczynią z nas współodpowiedzialnych za Holokaust?
TYLE RAZY ILE RAZY BĘDZIE TO POTRZEBNE BYŚ "POLSKO" ZAPŁACIŁA ZA TO WSZYSTKO ?
.
 MOGĄ BYĆ POLSKIE LASY LUB POŁOWĘ TERYTORIUM POLSKI DO WYŁĄCZNEGO ZARZĄDZANIA PRZEZ IZRAEL
A JAK NIE TO CIĘ POLSKO SPRZEDAMY TAK JAK TO ZROBILIŚMY W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ
WIĘC WYBIERAJ POLSKO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO LUB WOJNĘ I PRZEKLEŃSTWO JUŻ WIDAĆ ŻE CZARNE CHMURY NAD POLSKĘ NADCIĄGAJĄ ZE ZEWSZĄD .
 
 Protesty strony Polskiej niewiele dają
-----------------------------------------
 

 
​ Gdyby osoby rządzące poszczególnymi państwami i osoby duchowne - papieże, prymasi, kardynałowie i biskupi chcieli być posłuszni Panu Bogu, to nie było by wojen ani kataklizmów, ani oskarżania się wzajemnego. Demoniczni rządzący poszczególnymi państwami i religiami odebrali Panu Bogu władzę na ziemi i rządzą sami - to widzimy jak rządzą - ludzie żyją nieustannie w strachu, aż zakończy Pan Bóg zagładą ziemi i stworzenia. MK.


____________________________________________________


 Bóg opuścił Rosję. W obecności Putina zgasł Święty Ogień! | Fronda.pl

http://www.fronda.pl/a/bog-opuscil-rosje-w-obecnosci-putina-zgasl-swiety-ogien,50203.html

           ____________________________________________________

2015 - A - 072 Informacje USOPAŁ 18.04.2015

Podgląd załącznika (IV.18.325) - Polonia Semper Fidelis – 24 (59).pdf
Podgląd załącznika (IV.18.322) - Nowa płyta z piosenkami Żołnierzy Wyklętych.pdf
Podgląd załącznika (IV.18.323) - Album - Impresje z powstania styczniowego.pdf

____________________________________________________


 1122Maria_Dluzewska.JPG

 

Księgarnia Wojskowa im. gen. Stefana Grota-Roweckiego

Waldemar i Ewa Podgórscy

ul. Tuwima 34

90-002 Łódź

tel/fax (042) 633-94-68

www.ksiegarniawojskowa.net.pl

https://www.facebook.com/Ksiegarniawojskowa____________________________________________________

Katoliku!
​  ​
 
 
    
 
 
Pość chleb/woda środy i piątki cały maj 2015
​ ​
Postem Pomóż Matce Bożej Uratować Polskę!  

Nasze świadectwo dla Maryi i dla świata

http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=30

POST MAJOWY - Pomagamy Matce Bożej

Lista osób zapisanych na POST MAJOWY
 
Ilość zapisanych osób: 1069 (oczekujących: 0)
(stan na: 18-04-2015, 20:10)

        

____________________________________________________Wojciech Sumliński - NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI Bronisława Komorowskiego


 Szanowni Państwo!

 Kolejna wspaniale napisana książka Wojciecha Sumlińskiego
 "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016682-23010001__PZTA_2.html

 Najdłużej oczekiwana premiera książkowa tego roku nareszcie dostępna! Historia,
 którą pokazujemy, odsłania niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego,
 sięgające do mrocznego świata służb tajnych, które współtworzyły polską mafię.
 Znajdą się tacy, którzy będą w te związki powątpiewać, zapewniamy jednak, że one
 istniały a ich wpływ na rzeczywistość przekracza wyobrażenie wielu z nas. Oto
 SOLIDNA DAWKA DYSKOMFORTU - dla dobra Bronisława Komorowskiego, Polski i
 milionów Polaków - starannie zweryfikowana, a zarazem brzmiąca jak thriller
 polityczny, kulminacyjna praca dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego.
 Prezydent komfortowo czuje się w prezydenckim garniturze. Może nawet aż nadto
 komfortowo. Dla niego samego, dla Polski i dla nas byłoby lepiej, gdyby i sobie,
 i nam zafundował jednak solidną dawkę dyskomfortu. [Tomasz Lis o Bronisławie
 Komorowskim, newsweek.pl, 21 lipca 2014] To bardzo twardy, zdeterminowany,
 konsekwentny i niebezpieczny gracz. [Stanisław Janecki o Bronisławie
 Komorowskim, wPolityce.pl, 5 grudnia 2014]

 1-3 Maja ZAPRASZAMY – Informacja: http://wp.me/p3vwgV-Ma Pobierz folder i
 rozsyłaj do innych:
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRWWItR19iOHVUMU0/view?usp=sharing


 Polecam Państwa uwadze

 Marcin Dybowski
 502 225 232

____________________________________________________


2015 - A - 071 Informacje USOPAŁ 17.04.2015

4 załączniki
Podgląd załącznika (IV.17.321) - Wywiad ze Sławomirem Śmiełowskim, emerytowanym inspektorem Policji i działaczem UPR, na temat kondycji Policji w Polsce.pdf
Podgląd załącznika (IV.17.318) - Patriotyczny Ruch Polski nr 359.pdf
Podgląd załącznika (IV.17.319) - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu zaprasza na spotkanie.pdf

____________________________________________________Ted kilka razy zabierał ostatnio głos, w tym w sprawie ataków na Grzegorza Brauna. A w Wielki Czwartek zjechał Episkopat w pięknym stylu. Bardzo budujące to jego ostatnie pismo do hierarchów. Piękne też jest pismo w sprawie podważania wiarygodności ludzi z komitetu pana Brauna.
Dobre dwa pisma  z modlitwami z odpustami - niech wierni wiedzą, co tracą przez to, że kapłani nie mówią o odpustach.

5
załączników
Podgląd załącznika Ted Sokalski - List w sprawie artykulu o Grzegozru Braunie w Tylko Polska - wersja poprawiona..docx Podgląd załącznika Ze skarbca modlitw Kościoła.docx Podgląd załącznika Ze skarbca modlitw Kościoła cz II.docx
Podgląd załącznika Ted Sokalski - pismo do Hierarchow, Kaplanow i swieckich w Wielki Czwartek i Wielki Piatek AD 2015.docx

____________________________________________________

Wybierz Życie
"Wybierajcie więc życie,
abyście żyli wy i wasze potomstwo."
(Pwt 30, 19)


Human Life International - PolskaLogo

Od dzisiaj „Pigułka PO” w wolnej sprzedaży
 
Drodzy Przyjaciele!
 
Od dzisiaj mamy w aptekach pełną dostępność tzw. „Pigułki PO”, sprzedawanej bez recepty już od 15 roku życia.
Informację tę podają dzisiaj wszystkie środki masowego przekazu, przy czym najczęściej upowszechniane są kłamstwa, stanowiące element marketingowy tego środka stosowany przez producenta. Za tym idą naprawdę duże pieniądze.
 
Nie jest prawdą, że środek ten jest:
- nieszkodliwy dla zdrowia;
- nie powoduje śmierci poczętego dziecka;
- jest tylko środkiem antykoncepcyjnym w sytuacjach „awaryjnych”;
- mogą go kupić bez recepty tylko zainteresowane kobiety;
- farmaceuci nie mogą odmówić jego sprzedaży.
 
Kto będzie to kupował?
Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będą go kupowali również chłopcy (od 15 roku życia) oraz mężczyźni, którzy będą zmuszać swoje partnerki do jego zażycia, nie licząc się z konsekwencjami, ponieważ wmówiono im, że jest zupełnie nieszkodliwy.
 
Nasz protest
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do protestu w tej sprawie. Było nas 5 373 osoby. Każdą petycję w Waszym imieniu przekazaliśmy do Ministra Zdrowia. Zaznaczanie naszego stanowiska jest niezwykle ważne, chociaż zdajemy sobie sprawę, że obecny rząd zupełnie nie bierze pod uwagę głosu społeczeństwa.
 
Upowszechniać rzetelną informację
Z chwilą wprowadzenia tego preparatu do wolnej sprzedaży wielkiego znaczenia nabiera upowszechnianie rzetelnej informacji na temat tego środka. Przygotowana przez nasz Klub, przy Waszej pomocy, ulotka informacyjna na temat „Pigułki PO” wzbudziła duże zainteresowanie. Udało się wydać jej aż 100 tys. egz., które zostały rozprowadzone do różnych środowisk na terenie całej Polski, również do szkół licealnych, do przychodni, poradni i aptek. Nadal można ją zamawiać w naszym biurze. Można także pobrać ją z naszej strony TUTAJ i wydrukować samemu w dowolnej ilości egzemplarzy. Zrobiło to już ok. 1 tys. odbiorców. Gorąco zachęcamy, aby aktywnie włączać się do tej akcji. Dzięki temu uratujemy życie wielu dzieci!
 
Potrzebujemy więcej materiałów
Niestety pierwszy nakład ulotki już się kończy, chociaż zapotrzebowanie nadal jest olbrzymie i pewnie będzie się utrzymywało na stałym poziomie. Bardzo chcemy wydać ją powtórnie. Zależy to tylko od Waszej pomocy.
 
Zróbmy ulotkę nt. „in-vitro”
Chcielibyśmy także przygotować podobną ulotkę informacyjną na temat zagrożeń związanych z procedurą in-vitro. Wiele osób ulega marketingowej propagandzie, ukazującej szczęśliwych rodziców ze zdrowym, pięknym dzieckiem na rękach, a nie zdaje sobie sprawy czym naprawdę jest zapłodnienie pozaustrojowe i jakie są jego następstwa. Przy Waszej pomocy możemy to zrobić i w ten sposób pomóc wielu osobom.
 
Pomóżcie przekazywać prawdę!
Prosimy pomóż nam przekazywać prawdę. Jeśli ofiarujesz do wspólnej skarbonki 10,- 20,- 50,- czy 100,- zł pozwolisz nam dotrzeć z informacją do wielu ludzi, zwłaszcza do młodych kobiet. Możesz to zrobić TUTAJ. Wspólnie możemy dokonać bardzo wiele.
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagają. Wasza obecność dodaje nam sił i odwagi.


W imieniu KPLŻ
Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska____________________________________________________


16 kwietnia 2015 Śląsk i Pomorze zostaną formalnie przyłączone do Niemiec, a wschód Polski do Ukrainy! < Monitor Polski


  PANIE JEZU PATRZYSZ I NIE GRZMISZ?
NIKT NIKOGO NIE PYTA - ROBIĄ CO CHCĄ Z LUDŹMI A POMAGAJĄ IM W TYM ZDRAJCY POLSKI.​

 
 16 kwietnia 2015 Śląsk i Pomorze zostaną formalnie przyłączone do Niemiec, a wschód Polski do Ukrainy! 
< Monitor Polski

"Powiem coś więcej, spotkałem niemieckiego prawnika, który powiedział mi, że
​ ​
w dokumencie podpisanym pod koniec 2 Wojny Światowej przez Niemców, Rosjan i
​ ​
Amerykanów, Berlin jest wciąż pod amerykańską okupacją - o czym się nie
​ ​
mówi. Co więcej, po 15 kwietnia 2015 roku Wschodni Berlin idzie znów pod
​ ​
kontrolę Rosji, a Niemcy wracają do granic z 1937 roku, co oznacza, że np.Wrocław będzie znów niemiecki, a część wschodniej Polski zostanie przyłączona do Ukrainy, co to oznacza,  nie muszę mówić. Prawnik powiedział,
​ ​
że dlatego właśnie stworzono Unię Europejską, gdyż nadchodził ten termin, a
​ ​
ponieważ w Unii i tak nie ma granic, tak więc nikt nie będzie się tym porozumieniem przejmował. Wiadomo, że dla Polaków mogło by być to przykrą
​ ​
niespodzianką, gdyby nagle okazało się, że mieszkają na terenie Niemiec, a
​ ​
przecież oni nie darzą Niemców sympatią. Mówię wam czego należy oczekiwać.Powiedział mi to prawnik, który pracuje dla niemieckiego rządu."

http://www.monitor-polski.pl/16-kwietnia-2015-slask-i-pomorze-zostana-formal
nie-przylaczone-do-niemiec-a-wschod-polski-do-ukrainy/____________________________________________________PRAWDA NAS WYZWOLI                   BÓG POSŁAŁ SWEGO SYNA, ABY ŚWIAT ZOSTAŁ ZBAWIONY.​

  KATOLICKI KOŚCIÓL WINIEN BYĆ SAMĄ PRAWDĄ.

 EWANELIA według św. Jana  J3,16-21:
​ " Tak Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne.Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu, a kto nie wiery już został potępiony, bo nie uwierzył w Imię Jednorodzonego Syna Bożego. A sąd polega na tym, że światlo przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umilowali ciemność aniżei światło: bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawidłowoci, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków, Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu".​

Panie Jezu - jak widzisz bezczelność w mediach w Polsce już nie ma ograniczeń. Promują i reklamują obecnego prezydenta, którego wszelkie nieuczciwości
​są znane, ​
a przede wszystkim sfałszowane wybory.i nie ma żadnej reak
​c​
ji z jego strony. Nie będę dalej wyliczała - Pan Bóg go osądzi. Jednym słowem zdradza naród polski bez skrupółów. Wstydu nie ma ani honoru, że ponownie kandyduje na to stanowis
ko
.


​Pan Jezus:
         " Teraz są czasy wzajemnego oskarżania i wielkich brudów wylewania.
                  Wasi rządzący obecnie w Polsce i nawet episkopat
​ ​
          nie nadają się do tej pracy wogóle, gdyż wszystko tłumaczą "na opak
​"​. 
​                  ​
Według nich - Bóg jest MIŁOŚCIĄ  i kocha ludz
​i​
​                   ​
oraz, że wystarczy tylko żal za grzechy wzbud
z​
​.​
   Niestety liczy się każda myśl, każde złe slowo i czyn, a nikt z was nie jest bez win.

  ​
Rządy państwowe - polityczne i religij
​n​
​e 
s
​ą​
najbardziej za stan państwa winne.
                       ​Skoro biskupi​ milczą i akceptują "Golgotę Beskidzką",
                              to akceptują ze Mnie każde pośmiewisko.
                       Ja nie umiem zrozumieć tych "niby" duchownych,
że nie chcą znać PRAWDY, tylko tkwią w kłamstwie i poddają się bezwstydnie łgarstwie".
                         **************************************

Panie Jezu, ostanio mam natchnienia, aby Grzegorza Brauna porównać także do Noego, który budował swoją ARKĘ  ponad sto lat. Ludzie z niego wyśmiewali się, bawili się, pili i szydzili, aż się potopili, bo nie uwierzyli Panu Bogu ani Noemu.
Módlmy się w intencji Grzegorza Brauna, gdyż jest tylko człowiekiem i może ulec zniechcęniu. Osoby polityczne i religijne zazdrosną sa, że on - młody człowiek ma bardzo bogate wiadomości na każdy temat i wielu przewyższa wieloma Darami Ducha Świętego. 
Powoli zaczyna budować naszą ARKĘ POLSKĘ, ale jest wyśmiewany, nawet dlatego, że chce zaprosić Pana Boga do rządzenia naszą Ojczyzną.

Mateńko Boża błagamy Ciebie pomóż nam wybrać mądrego patriotę, który kocha Pana Boga i Ojczyznę.

Matka Boża:
 Ubolewam nad Moją ukochaną Polską,
    gdyż wiem, jeśli Mój Syn nie będzie waszym Królem, to Polska stanie się dużą wioską. 
                      Wiem, że w Kościele katolickim jest dużo masonerii,
   ale muszą zrozumieć, że nikt nie ocaleje, gdy nie będziecie Chrystusowi KRÓLOWI wierni.
         Muszę powiedzieć, że jest bardzo dużo dla was wskazówek - "co robić",
                             ale wy sami niczego dobrego nie uczynicie,
             gdyż Jezus Chrystus żąda od władz państwowych i religijnych,
                           aby nie podpisywać żadnych umów unijnych.
               Tylko Jezus Chrystus KRÓL może uratować Polskę i świat,
     a wtedy zapanuje na ziemi POKÓJ i będzie każdy bliźni dla siebie jak brat.
                                               Was
​z​
a Matka".
                                             
​  ​
 *************

MODLITWA.
Pani Królowo naszego narodu, Jesteś od wieków ostoją i mocą tych, którzy w Tobie złożyli nadzieję - Bogarodzico.
Ochroń nas Matko przed naszą słabością. Bądź z Twoim ludem, gdy próba nadejdzie. Uczyń nas wszstkich świątynią Jezusa - Bogarodzico.
Boże - Ty dałeś narodowi polskiemu w Najświętszej Maryi Pannie przedziwną pomoc i obronę, spraw łaskawie, aby za wstawiennictwem naszej Matki i Królowej religia nieustannie cieszyła się  wolnością  a Ojczyzna rozwijała się w pokoju. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.
   ********************

Nasz ukochany biskupie Stanisławie - patronie Polski podpowiedz nam szukającym ratunku wśród świętych  w Niebie, co trzeba jeszcze zrobić, aby Pan Jezus Bóg  został oficjalnie uczyniony Królem Polski?

 Biskup Stanisław:
​        ​
 "Patrzymy na was z miłością  i do ludzi gnębiących was odnosimy się z litością,
 gdyż nikt nie zna dnia ni godziny, kiedy Bóg Sprawiedliwy powie: "STOP" nie podając przyczyny.
                        Dlatego mówię : tyle waszego gadania, co na ziemi.
        Bo, gdy nie pozwolicie Jezusowi być KRÓLEM, to świat na niekorzyść się zmieni.
                              Doczekaliście - niestety strasznych czasów,
    że człowiek - proch marny ma odwagę grozić Bogu Wszechmogącemu zawczasu.
                                                                       Biskup Stanisław - patron Polski".
 ***************************************
   
MODLITWA.​
Boże, który nikogo nie odrzucasz, ale litościwie przebaczasz nam nasze grzechy, gdy za nie pokutujemy, wejrzyj łaskawie na nasze pokorne prośby - zanoszone za wstawiennictwem Świętego
Stanisława Biskupa i Mę
c​
zennika i oświeć nasze serca, abyśmy zdołali wypełnić T
woje Przykazania.
Swięty Stanisławie​ - wzorze doskonałości świątobliwej i wzorze biskupiej godnośći módl się za nami.
Swiety Stanisławie - pogromco występków, ozdobo kapłanów, kaznodziejo prawdy - módl się za na
mi​.
   *******************************

Święty Wojciechu - patronie Polski módl się  i proś Trójcę Przenajświętszą o Dary Ducha Świętego dla rządzących polityków i duchownych w Polsce, a także dla ludności całej, aby zrozumieli, że tylko Bóg jest właścicielem ziemi  i że tylko Pan Bóg jest najważniejszy i tylko Pan Bóg wie, czy będziemy istnieć.
Święty Wojciech:
" O, tak
 - My w Niebie nieustannie hołd oddajemy Chrystusowi KRÓLOWI i ratujemy was w potrzebie.
                    Już wiele razy POKÓJ światowy był zagrożony i zachwiany,
                 i wiele razy goiliście Jezusa Chrystusa modlitwami okrutne RANY.
  Najbardziej Jezus ubolewa nad papieżem i biskupami - "uczonymi w piśmie" w Jego Kościele.
 I wiele razy walczyli o was NIEBIESCY i ZIEMSCY ANIELE. ​
Teraz macie ostanią szansę wybrać mądrego  prezydenta.
​        ​
D
​l​
atego mówimy wam oficjalnie - żadna kandydatura nie będzie przez NIEBO przyjęta
tylko jedna osoba najuczciwsza, najmądrzejsza, którą do pracy prezydenta całe NIEBO zaprasza:

   < GRZEGORZ BRAUN WYBRANY PRZEZ BOGA OJCA - TO KANDYDATURA NASZA >

Jeśli teraz nie posłuchacie i jego odrzucicie, to demony - wrogie państwa zaatakują was
     gdyż tym samym Jezusa Chrystusa KRÓLA - ODNOWICIELA  przeminie czas.
 ZIEMIA - to planeta Trójcy Przenajświętszej i nikt nie może sprzeciwiać się tej PRAWDZIE.
Już dość ma Niebo waszej pychy, że Jezus Chrystus KRÓL jest u was w ciągłej wzgardzie. 
                                                                             Wojciech - biskup - patron Polski".
                                     
​                                            ​
**********************************

 MODLITWA​
​Przez zasługi św. Wojciecha prosimy Cię Panie Jezu Chryste, wysłuchaj naszych próśb, które zanosimy do Ciebie w tej Nowennie.
  MODLITWA
Święty Wojciechu - człowieku Boży, który niosłeś płomień 
prawdziwej wiary pogańskim narodom, 
niech Twoja wielkość dzisiaj się ukaże całemu światu. Pasterzu owiec, które cię nie chciały, odszedłeś
od nich wzgardzony i cichy składając z siebie Panu na ofiarę za ich zbawienie. Niech Bogu w Trójcy
będzie wieczna chwała za radość Paschy i łaskę obmycia a Wojciechowi cześć za krew przelaną na naszej ziemi. Amen.

Panie Jezu - ratuj nasz kraj, naszą Ojczyznę Polskę, i nasze Radio Chrytusa Krola, bo Ty wszystko możesz.
Pan Jezus:
   " Dzieci Moje drogie, nie traćcie nadziei
​, bo Ja wszystko godzę.​
     
Pragnienie Jezusa Chrystusa KRÓLA zwyciężyć musi,
      bo pomału ludzkość z nostalgii się "budzi".  
      Jam zwyciężył świat i bardzo dziękuję wam
      - wielbiących Chrystusa KRÓLA, lecz niestety, obwiniam telewiję "TRWAM"
      oraz Redemptorystów z "Radia Maryja", że lekceważą Moje Słowa.
      Tak jak powiedziałem - darczyńców dla was znajduję.
      A wy nie traćcie nadziei. Każdy przeciwnik wasz drogo odpokutuje.
                                             Jezus Chrystus KRÓL".
                                                    *******************
 KOŚCIÓŁ KATOLICKI WINIEN BYĆ SAMĄ PRAWDĄ.

Grzegorz Braun o Intronizacji
​:​  
http://gloria.tv/media/ADXQbrDfCHP
                                                                                                           

​            Grzegorz Braun: Ten system trzeba obalić
Podgląd załącznika Dzisiejsza Ewangelia.htm Podgląd filmu YouTube Grzegorz Braun w programie Bez pardonu